GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Bitüm Ses Yalıtımı

  Bitüm Ses Yalıtımı

  Yayın Tarih: 2021-03-10 00:00:00

  Tavsiyeler

  Otomotiv sektöründe gürültü önleyici olarak kullanılan “Bitüm Sessizleştirici”, Asfalt-bazlı Titreşim Sönümleyici bir üründür. Bu ürün, petrol rafinerilerinde petrolün işlenmesi sonucu elde edilen yüksek yoğunluklu akışkan bir madde olan Asfalt’ın, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu ulaşılan bir reçeteyle belirlenmiş oranlarda, farklı tipte mineral ve organik dolgu maddeleriyle oluşturduğu özel bir karışımın çeşitli teknolojik işlemlerden geçirilmesiyle üretilir.

  Bitüm Sessizleştirici’nin sürdüğümüz taşıtların çalışması sırasındaki rahatsız edici metal titreşimlerini azaltıcı ve yol gürültüsünü kesici etkisi bulunmaktadır.

  Yol gürültüsü, aracınızın lastiklerinin yol yüzeyinde hareket etmesinden kaynaklanan gürültüdür. Lastik yol boyunca yuvarlanırken, herhangi bir çarpma veya kusur, arabanızdaki metal ve plastik panellerin takırdamasına ve sallanmasına neden olur; sarsıntıların titreşim enerjisini gürültü olarak duyarsınız. Daha önce toprak veya çakıl bir yolda ya da yeniden bakım gerektiren bir otoyoldan geçtiyseniz, yol gürültüsü mutlaka yaşamışsınızdır.

  Taşıt üzerinde doğru tespit edilmiş yerlere yeterli miktarda uygulandığında, yol gürültüsünün 10 desibel (dB) kadarını Bitüm Sessizleştirici ile önlemek mümkündür. Bu, 80 km/saat hızla seyreden bir binek otomobilin ortalama 69 dB’lik toplam kabin içi gürültüsünün %15’inden sadece ürünümüzü kullanarak kurtulabileceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda yanmaz özellikte olan bu ürünü taşıtlarınızda; tavan, kapı panelleri, taban, bagaj tabanı, stepne bölmesi ve koltukların üzerine montajlı olduğu metal yüzeyler gibi tüm görünmeyen boyalı metal yüzeylere kolayca uygulayabilir; daha sessiz ve titreşimsiz bir sürüş elde ederek, sürüş konforunuzu artırabilirsiniz.

  Ürünümüzün bir yüzeyi yapışkanlıdır.

  Oda sıcaklığında 24 saat bekleteceğiniz ürünümüz, rahatça şekil alacak ve uygulama yapılabilecek yumuşaklığa ulaşır. Artık taşıtınız üzerinde uygulama yapmak istediğiniz herhangi bir boyalı metal yüzeyi sıcak hava tabancasıyla ısıtıp, bu yüzey üzerine yapışkanlı yüzü metal yüzeye temas edecek şekilde ürünümüzü kolayca uygulayabilir; yapışkanlı yapısı ve özel formülü sayesinde uzun yıllar daha sessiz ve titreşimsiz bir sürüşün keyfini sürebilirsiniz.

  Deneyin, farkı fark edeceksiniz.

  Sipariş vermek için tıklayın

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.