GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Dikiz Aynası Tamir Olur mu?

  Yayın Tarih: 2021-01-01 00:00:00

  Faydalı Bilgiler

  Dış Dikiz Ayna Tamiri

  Son yıllarda özellikle sıfır ve ikinci el araç fiyatlarının paralel olarak ta yedek parça fiyatlarının arttığından bahsetmiştik. Küçük bir hasar olarak belirtilse de dış dikiz aynası çarpması veya hasar alması dış dikiz aynalarının fiyatlarını duyunca yine Hasar Kaydı, Kasko mu etkiler mi diye düşünmeye başlayacaksınız.

  Dış dikiz aynası hasarı genellikle dar alanlardan geçmeye çalışırken, yanlış veya dar yollara araç park edilmesinden ve aynaları açık bırakmaktan, normal bir hasar sonucu oluşur.

  Far Onarımı hususunda BMW 3 kasa diğer bir söylemle F30 far Fiyatının 14000 TL olduğundan bahsetmiştik, dış dikiz ayna fiyatlarının da aşağı kalır yanı yok, dış dikiz ayna araç modellerinin çoğunda 4 ana parçadan oluşur ve sadece orijinal dış dikiz ayna camın fiyatının 3500 TL olduğunu bilmenizi isteriz.

  Ayna gövdesi, Ayna Dış Kapak, Ayna Camı ve Ayna Sinyali olmak üzere 4 parça aynanın tamamını oluşturduğunu düşündüğümüzde bu parçalardan en çok hasar alan kısmı ise gövdesidir. Aynaların çarpma veya çarpılma hasarı esnasında gövdesi içerisinde yer alan yarı helozonik borunun kırıldığı bilinmektedir.

  Kendisine yine milli serveti korumayı amaç edinen şuanda bulunduğumuz servis ise 40’ın üzerinde araç markasının dış dikiz aynalarının parçalarını elinde bulundurmaktadır. Bu bağlamda tesise ulaşan dış dikiz aynası anlık müdahele ile ilgili hasar gören parçası hemen değişim sağlanarak müşteriye teslim edilmek üzere yola çıkar.

  teklif almak için tıklayın

  https://www.youtube.com/watch?v=Xehtk1guBfo

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.