GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Fiat 124 Efsanesi Spider Modeli İle Geri Döndü

  Fiat 124 Efsanesi Spider Modeli İle Geri Döndü

  Yayın Tarih: 2019-09-24 14:22:44

  Araç İnceleme

  Fiat markasının efsane modeli 124 özleyenler için yenilenmiş modeli ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Fiat 124 spider modeli artık Türkiye yollarında sevenlerinin hizmetine giriyor. Herkesin merakla beklediği efsane otomobil görünümü, performansı ve özellikleri ile çok tutulacak gibi görünüyor. Fiat markasının geçmişte en çok satan modeli olan 124 modeli, halen Türkiye'de ve birçok ülkede kullanılmaktadır. Fiat sevenlerinin isteğini geri çevirmedi ve 124 modelinin yeni modelini çıkarmaya karar verdi ve üretimine başladı. Türkiye'de de herkesin severek kullanacağı bu otomobil fiyatı ve diğer özellikleri ile sık sık karşınıza çıkacak gibi duruyor.

   FİAT 124 SPOR GÖRÜNÜMÜ İLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR

  Fiat 124 efsanesi geri döndü. Görünümü ise sevenlerinin istediği spor tarzı yansıtıyor. Tanıtımı yapılan 124 spider modeli çift kişilik spor olarak üretiliyor. Üstü açık olarak tanıtılan araç bu özelliği ile de göz kamaştırıyor. Aracın kutup beyazı, tutku kırmızısı, meteor gri, dinamik mavi, titanyum bronz, sonsuz siyah, kristal beyaz ve alüminyum gri renk seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulacak. Keskin hatlar ve dış tasarımın güzelliği ile gözleri kamaştıracak.

   GÜÇLÜ VE EKONOMİK MOTOR SEÇENEĞİ

   Fiat 124 spider modeli 1,4 litrelik motor seçeneği ile satışa hazırlanıyor. Motorun küçük olması birçok kişiyi yanıltabilir. Modelin beygir gücü ise tam 160 beygir. 160 beygirlik güç üretecek model oldukça yüksek bir performans sağlamaya hazırlanıyor. Yakıt konusunda da cimri davranacak 1,4 litrelik multiair motor seçeneği modeli daha cazip hale getiriyor. 249 NW tork güç üretebilen motoru ile spider yaklaşık 1 ton ağırlığa sahip. Motor 4 silindirli olarak üretiliyor.

   DIŞ DONANIM

  Fiat 124 spider modelinin far sistemi de oldukça geliştirilmiş teknolojiden oluşuyor. Sürüşe duyarlı şekilde ön far sistemi (AFLS) kullanılan model FULL LED teknolojisine sahip. Farlar konusunda son derece cömert davranılmış yeni spider modelinde. Farlarda silecek kullanılmış ve yağmur ile gece sensörü de eklenmiş durumda 124 spider.

   SPİDER SES DONANIMI

  124 Spider modeli 9 hoparlörden oluşan mükemmel bir ses sistemini buluşturuyor sevenleri ile. Bose ses sistemi kullanılan ve 9 hoparlörden oluşan ses sistemi güçlü ve etkili ses deneyimi sunuyor. İçerde ve dışarda oldukça kuvvetli bir ses deneyimi sunuyor.

   ARAYÜZDE YENİLİK

  Fiat 124 spider modeli arayüzü ile de müşterilerinin isteklerine cevap verecek gibi duruyor. 7 inç dokunmatik ekranda 3 boyutlu navigasyon deneyimi sunuluyor sürücülere. Araçta aynı zamanda wifi bağlantısı ile bluetooth bağlantısı sunuluyor. İki adet AUX ve USB girişi de müşterilere sunulan diğer fonksiyonlar.

   SPİDER FİYAT KONUSUNDA KİMSEYİ KÜSTÜRMÜYOR

   Fiat 124 spider modelinin en fazla merak edilen hususlarından birisi fiyatı. Sürücüler bu modelin kaç liradan satılacağı konusunda merak içerisinde. Tam Türkiye fiyatı belirtilmese de aracın İngiltere'de 19 bin 545 eurodan satışa sunulması Türkiye piyasası için ufak bir fikir edinilmesini sağlıyor. Türkiye'de ise aracın en az 80-90 bin TL civarında satışa sunulması bekleniyor.

   FİAT EFSANEYE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR

  Fiat efsanelerinden birisi olan 124 modeli konusunda araba severlerin isteği vardı. Fiat markası bu isteklere cevap vermek için artık gün sayıyor. Özellikle gençler Fiat neden böyle bir araba çıkarttı diye soruyordur. Fiat efsanelerinden birisi olduğunu mutlaka söylemek gerekir. 60-80 arasında kullanılan bu model konusunda birçok araba severin talebi vardı. Üretim konusunda da Fiat bu isteklere duyarsız kalmayarak 124 efsanesini geri getirdi. Yakın zamanda Türkiye'de satışa sunulacak bu modelin oldukça önemli sayıda satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.