GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Mobil Yağ

  Mobil Yağ

  Yayın Tarih: 2020-03-26 00:00:00

  Tavsiyeler

  Mobil yağ, otomobil üreticileri tarafından onay verilmiş olan, fazlasıyla nitelikli, araç yağları ve araç bakım serisi sunmaktadır. Mobil yağ, asırlardır endüstriyel araçlar için devrim denebilecek değerde yağlar imal etmiştir. Aracınızın motoru için yüksek fayda sağlayan mobil yağ, mobil yağ fiyatları olarak en uygun fiyatlarda tercih edebileceğiniz şekilde sitemizde mevcuttur. Uygun fiyat seçenekleriyle aracınızın ihtiyacı olan mobil yağ ve mobil ailesindeki bakım yağlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   

  Mobil Yağ Özellikleri Nelerdir?

   

  Mobil yağ, aracınızın motorunun işlevselliğini korur. Bu yönden motor gelişimi için mobil yağ, bünye elemanı olarak görülmektedir. Yüksek bir ısı ve baskı etkeni arasında faaliyet gösteren yüzlerce parçanın çalıştığı motorunuz, karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu nedenle, tercih ettiğiniz yağ da motorunuzu bu karmaşık yapısından ötürü oluşan kalıntılar ve kir oluşumlarına karşı, koruyabilecek seviyede olmalıdır. Mobil yağ, yağ endüstrisinde, son standart seviyelerini aşmış küresel bir yağ yöntemidir.

   

  Mobil Yağ 5-30

   

  Üstün başarı ve koruma sağlamasıyla birlikte, ekonomik olarak da fayda sağlamak hedefiyle dizayn edilmiştir. Dizel ve benzinli araçlardaki, egzoz emisyon sistemlerinin daha uzun süreli bir ömre sahip olmaları, verimlilik performanslarını koruma amacıyla dizayn edilen, sentetik, performansı yüksek bir motor yağıdır. Mobil yağ 5-30' un fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte, verimlilik açısından yüksek fayda sağlayan bir motor yağıdır. Mobil yağ 5-30, yüksek ısıda, yağın kalınlaşma durumu veya bozulması meydana gelmeden, ömrünü daha uzun kılar.

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.