GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Sorunsuz Far Onarımı Mümkün mü?

  Sorunsuz Far Onarımı Mümkün mü?

  Yayın Tarih: 2021-01-01 00:00:00

  Faydalı Bilgiler

  Bilindiği üzere son yıllarda özellikle sıfır ve ikinci el araç fiyatlarının paralel olarak ta yedek parça fiyatlarının yükseldiği bir dönemdeyiz. Bu bağlamda ilgili yedek parça fiyatları artarken ihtiyaç duyduğumuz veya satın almak zorunda kaldığımız araç farlarından bahsedeceğiz.

  Far Onarımı Neden Önemli?

  Özellikle araçların hasar anında %70 oranın da önden hasar aldığını düşündüğümüzde öncelikli olarak hasar gören parçalar kaput, tampon ve özellikle farlardır. Araçların fren süspansiyonlarının gün geçtikçe daha iyi olması vesilesiyle de genellikle araç farlarının da far camları kırılmaktadır. Bugün bir BMW 3 kasa diğer bir söylemle F30 far Orijinal Fiyatı 14000 TL civarındadır.

  Herhangi bir hasar anında aracınızda muallak hasar tutarının 50 bin TL civarında olduğunu ve bu hasarın kasko da hasarsızlık indiriminizi, tramer (araç hasar kaydınızın) kaydınızı etkileyeceğini ve özellikle orijinalliğini bozacağını haliyle tüm bu durumların sonucunda aracınızın ikinci el satış değerinin ciddi derecede etkileneceği söylenir. Bu hasar tutarının en büyük tutarsal bölümü ilgili hasar gören farların bedelidir.

  Farlar üç ana bölümden oluşmaktadır bunlar Far Camı, Far Kasası ve Far İç Modülüdür. Hem yedek parça fiyatlarının artması hem de ilgili parçaların orijinalliğini korumak adına ilgili farların cam ve kasalarının üretimi bazı markalar özelinde sağlanmaktadır. Bulunduğumuz bu tesis an itibariyle 160’ın üzerinde en üst segmentten orta segmente kadar far camı ve far kasasını stoklarında bulundurmaktadır. Ayrıca Far Kasa Onarımı ve Far Ayak Tamiri işlemleri de profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Hizmet sunulan markalar arasında Porsche, Range Rover’dan Seat, Skoda, Audi A5, A6’dan tutunda 180’in üzerinde farın camlarının ve kasa değişimini yurtdışında getirmiş olduğu profesyonel makinalar sayesinde gerçekleştirebilmektedir.

  Amacımız milli serveti korumak! İstanbul’da moto kurye vasıtasıyla hızlı hizmet sunarken tüm Türkiye’ye geneline ise çalışmakta olduğu kargolar vasıtasıyla hizmet sunulmaktadır.

  teklif almak için tıklayın
  https://www.youtube.com/watch?v=ZxkL1OG_grE

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.