GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Tam Sentetik Motor Yağı

  Yayın Tarih: 2020-03-26 00:00:00

  Tavsiyeler

  Tam sentetik motor yağını en iyi yapan faktörlerin başında bütün tam sentetik motor yağların ham maddesi baz petrol ile ek maddelerin olmasıdır. Geleneksel olmayan, normal motor yağlarına göre çok daha baz petrol maddelerini içeren ve yüksek derecede eritilmiş olan tam sentetik motor yağı üstün bir performansa ve koruma özelliğine sahiptir. Araçların ömürlerini uzattığı gibi yüksek bir performansta çalışmalarını da sağlar.

   

  Castrol magnatec motor yağı

   

  Castrol markasının en lider konumda olan Castrol Magnatec motor yağı, araç sahiplerine büyük faydalar sağlıyor. Castrol Magnatec motor yağı normal motor yağlarına göre araçların ömrünü çok daha uzatmaya yarayan ve yüksek bir performans ile çalışmasını sağlayan kaliteli bir yağ çeşididir. Aracın motor parçalarına daha iyi tutunması için özenle formüle edilen Castrol Magnatec motor yağı maddesinin ömrü ortalama olarak yirmi yıldan fazladır.

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.