GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Toptan Oto Yedek Parça

  Toptan Oto Yedek Parça

  Yayın Tarih: 2020-03-26 00:00:00

  Tavsiyeler

  Aracının herhangi bir parçası arızalanan ya da parçalarını değiştirmek isteyenlerin uğrak noktaları oto yedek parçalar olmuştur. Eski ürünün tamamen aynısı olan bu yedek parçalar, araç sahiplerinin hayatını kurtarmaktadır. Günümüzde bir hayli artan bu işletmeler, aracın yenisini almak yerine onu modifiye ederek daha ucuza gelmesini sağlamaktadır.

   

  Yedek Parça Toptancıları

   

  Toptan oto yedek parça satışları birçok yerden yapılmaktadır. İster internet üzerinden, isterse de toptancı dükkanlarda çok rahat yedek parça bulunabilmektedir. İnternet üzerinden aracın markası seçilip yedek parçaları görüntülenebilir. Gelişen dünya şatlarıyla birlikte eskiden dükkanlarda yapılan yedek parça alışverişleri artık internet ortamından da yapılabilmektedir. Aloparca olarak toptancılardan parçaları tedarik edip müşterilerimize internetten her araca yönelik parça satış yapıyoruz.

   

  Yedek parça alımında neredeyse tüm yedek parçalar bulunabilmektedir. Fren, debriyaj, şanzıman, filtre, motor, ısıtma ve soğutma işlemleri gibi birçok yedek parçanın satışı gerek Türkiye'de gerekse de Dünya'da yapılmaktadır. Bunun için artık aracın modelini seçip fiyatlara bakılarak bir seçim yapılması kalmıştır. Sitelerin akıllı mekanizmaları ile bir tıkla araba yedek parça satışı tamamlanabilmektedir.

   

  Toptan Yedek Parça Firmaları

   

  Toptan yedek parça firmalarının günümüzde arttığı aşikardır. Günümüzde binlerce oto yedek parça firması bulunmaktadır. Bunların başında da Bosch gelmektedir. Bosch, dünyanın en büyük oto yedek parça şirketlerinden biridir. Diğer önde gelen araba yedek parça firmaları ise Valeo, Luk, Delphi, Sachs ve daha birçoklarıdır.

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.