GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  BLOG

  Bitüm Ses Yalıtımı
  Bitüm Ses Yalıtımı

  Otomotiv sektöründe gürültü önleyici olarak kullanılan “Bitüm Sessizleştirici”, Asfalt-bazlı Titreşim Sönümleyici bir üründür. Bu ürün, petrol rafinerilerinde petrolün işlenmesi sonucu elde edilen yüksek yoğunluklu akışkan bir madde olan Asfalt’ın, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu ulaşılan bir reçeteyle belirlenmiş oranlarda, farklı tipte mineral ve organik dolgu maddeleriyle oluşturduğu özel bir karışımın çeşitli teknolojik işlemlerden geçirilmesiyle üretilir.

  Yedek parça alırken nelere dikkat etmek gerekir?
  Yedek parça alırken nelere dikkat etmek gerekir?

  Aracın üretim montajında ve satış sonrası hizmetlerde ihtiyaç duyulan, temin kaynakları Yetkili Servisler, Yedek Parça Perakendecileri ve İnternet satış sitelerinin yer aldığı ülkemizin en büyük pazara sahip ürün grubudur.

  Covid 19 hijyen
  Covid 19 hijyen

  Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 corona virüsü ile temizlik ve hijyenin hayatımızdaki önemi daha da arttı. Corona virüsün tüm dünyayı etkisi altına almasının ve Türkiye'ye girmesinin ardından her birimiz virüsten korunmanın yollarını araştırmaya başladık.

  Mobil Yağ
  Mobil Yağ

  Mobil yağ, otomobil üreticileri tarafından onay verilmiş olan, fazlasıyla nitelikli, araç yağları ve araç bakım serisi sunmaktadır. Mobil yağ, asırlardır endüstriyel araçlar için devrim denebilecek değerde yağlar imal etmiştir. Aracınızın motoru için yüksek fayda sağlayan mobil yağ, mobil yağ fiyatları olarak en uygun fiyatlarda tercih edebileceğiniz şekilde sitemizde mevcuttur. Uygun fiyat seçenekleriyle aracınızın ihtiyacı olan mobil yağ ve mobil ailesindeki bakım yağlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hyundai Accent Fren Balatası
  Hyundai Accent Fren Balatası

  Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve arabaların üretimini gerçekleştiren firmalar ve oto tamir atolyeleri için hyundai accent fren balatası en önemli otomobil yedek parçalarından biridir. Sürüş güvenliği için büyük önem arz eden hyundai accent fren balatası ihtiyaç anında veya acil durumda aracın durmasını sağlayan otomobillerin en önemli parçasıdır.

  Tam Sentetik Motor Yağı
  Tam Sentetik Motor Yağı

  Tam sentetik motor yağını en iyi yapan faktörlerin başında bütün tam sentetik motor yağların ham maddesi baz petrol ile ek maddelerin olmasıdır. Geleneksel olmayan, normal motor yağlarına göre çok daha baz petrol maddelerini içeren ve yüksek derecede eritilmiş olan tam sentetik motor yağı üstün bir performansa ve koruma özelliğine sahiptir. Araçların ömürlerini uzattığı gibi yüksek bir performansta çalışmalarını da sağlar.

  Toptan Oto Yedek Parça
  Toptan Oto Yedek Parça

  Aracının herhangi bir parçası arızalanan ya da parçalarını değiştirmek isteyenlerin uğrak noktaları oto yedek parçalar olmuştur. Eski ürünün tamamen aynısı olan bu yedek parçalar, araç sahiplerinin hayatını kurtarmaktadır. Günümüzde bir hayli artan bu işletmeler, aracın yenisini almak yerine onu modifiye ederek daha ucuza gelmesini sağlamaktadır.

  İkinci El Araçlarda Kusursuz Yedek Parça Temini
  İkinci El Araçlarda Kusursuz Yedek Parça Temini

  Kullanılmış otomobili alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Bazı hatalı ve aceleci durumlarda, yapılan yatırımların çok yanlış tercihler olduğu geç anlaşılır. Bu gibi durumlara sebebiyet vermemek için gerekli olan aracı almadan en iyi şekilde bakıma sokmaktır. İkinci ellerde özel olarak dikkat edilmesi gereken durumların başında gelen unsur, arabaların az km yapmış olmasına dikkat edilmesi gerekir.

  Etkili Girişimcilik Yöntemleri
  Etkili Girişimcilik Yöntemleri

  Girişimciliğin en önemli kriterlerinin başında fırsatları önceden görmek ve bu fırsatlara göre hazırlık yaparak adım atmak geliyor. Fırsatların önceden görülmesi durumu herkes tarafından yapılabilen bir durum değildir. Bu, bir nevi yetenektir. Bu yeteneğin çok geliştiği kişiler olduğu gibi az gelişen kişiler de vardır. Az gelişen kişiler çeşitli çalışmalar ile fırsatların önceden görülmesi ile ilgili kendilerini geliştirebiliyorlar. Bu özellik girişim konusunda girişimcilere büyük avantajlar sağlıyor.

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.