GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Fatura

  Faturam nasıl ve ne zaman gönderilir?

  Faturanız, sipariş oluşturma aşamasında yaptığınız tercihe göre gönderilir.

  Sipariş aşamasında faturanızın ürünle birlikte gönderilmesini istediyseniz kargo paketi üzerinde şeffaf bir poşet içinde faturanız yer alacaktır.

  Faturanızın siparişinizden ayrı olarak gönderilmesini istediyseniz, teslimat yapıldıktan sonra 7 gün içerisinde gönderilecektir.

  Faturam koli dışında görünecek mi?

  Mali zorunluluklar nedeniyle her türlü ürünün faturası okunaklı bir biçimde kolinin dış yüzeyinde, içinde yer alan ürünleri belirtecek şekilde sergilenir.

  Faturam gelmedi.

  Sipariş oluşturma aşamasında faturayı üründen ayrı talep ettiyseniz faturanız ürün teslimatını takiben 7-10 iş günü içerisinde posta olarak gönderilir.

  Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

  Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” menüsüne girip sırasıyla “Hesap Ayarlarım” - ”Bilgilerimi Güncelle” yönlendirmelerini takip edin. “Bilgilerimi Güncelle” sayfasında gerekli değişiklikleri yapıp “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

  Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  “Üye Girişi” sayfasındaki “Şifremi unuttum” yazısına tıklayın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik kontrolü için belirtilen karakterleri ilgili kutulara girdikten hemen sonra e-posta adresinize bir link gönderilecektir. Gönderilen linki tıklayarak yeni şifre oluşturabilir, alışverişe güvenle devam edebilirsiniz.

  Ayrıca dilediğiniz zaman “Hesabım” sayfasından şifre değişikliği yapabilirsiniz.

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.