0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Kanalli V kayisi
    Kanalli V kayisi Kanalli V kayisi

    Marka: BANDO Global, 1906 yılında kurulmuş 14 ülkede 21 işletmeyle hizmet vermektedir. BANDO Türkiye 2003 yılında Gebze'de kurulmuştur. Klasik V kayışları, tırtıllı V kayışları, otomotiv kanallı kayışlarının üretimini yapar. Toyota, Otkar, Temsa, Isuzu, Türk Traktör, Erkunt Traktör gibi firmalara tedarikçilik yapar.

    Kanallı Kayış Fiat Palio 1.2 Motorlu

    Muadil Ürün
    27,95 TL (KDV Dahil) 27.95
    Marka : BANDO Stok Kodu : 5PK1190
    Tedarikçi Açıklaması :

    KANALLI KAYIŞ PALIO 1,2

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk, mm 1190
    Kaburga sayisi, 5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    CITROËN 96183873
    CITROËN 5750D1
    FIAT 46549624
    MITSUBISHI 1340A078
    MITSUBISHI 1340A113
    PEUGEOT 5750TV
    PEUGEOT 5750D0
    TOYOTA 9091602647
    TOYOTA 99365A1190
    TOYOTA 9936591190
    TOYOTA 9936581190
    TOYOTA 9936571190
    TOYOTA 9936521190
    TOYOTA 9936511190
    TOYOTA 9185011909
    TOYOTA 99365D1190
    TOYOTA 99365C1190
    LAND ROVER PQS101130
    LAND ROVER GMB51190
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    CITROENXMHatchback1989 - 19942.1 D 12V60 KW
    CITROENXMKombi1991 - 19942.1 D 12V60 KW
    CITROENXMKombi1994 - 19962.1 D1260 KW
    CITROENXMHatchback1989 - 19942.1 TD 12V80 KW
    CITROENXMKombi1991 - 19942.1 TD 12V80 KW
    CITROENXMHatchback1994 - 20002.1 TD 12V80 KW
    CITROENXMKombi1994 - 20002.1 TD 12V80 KW
    FIATALBEASedan2001 - Sonrası1.244 KW
    FIATALBEASedan2001 - Sonrası1.259 KW
    FIATPALIOHatchback1997 - 20021.244 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.244 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.259 KW
    FIATSTRADAPick-up2003 - Sonrası1.244 KW
    LAND ROVERFREELANDERKapali arazi arabasi2000 - 20061.8 16V86 KW
    LAND ROVERFREELANDERKapali arazi arabasi1998 - 20001.8 i 16V88 KW
    LAND ROVERFREELANDERAçik arazi arabasi1998 - 20061.8 i 16V88 KW
    MITSUBISHILANCERHatchback2008 - Sonrası1.580 KW
    MITSUBISHILANCERSedan2008 - Sonrası1.580 KW
    PEUGEOT605Sedan1989 - 19952.1 D60 KW
    PEUGEOT605Sedan1994 - 19992.1 TD 12V80 KW
    PEUGEOT605Sedan1989 - 19992.1 Turbo Diesel80 KW
    TOYOTACOROLLASedan1992 - 19972.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19972.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19972.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1992 - 19972.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1997 - 20002.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLASedan1997 - 20002.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20002.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20002.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLASedan2000 - 20012.0 D-4D66 KW
    TOYOTACOROLLAKombi2000 - 20012.0 D-4D66 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20022.0 D-4D66 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20022.0 D-4D66 KW
    TOYOTACOROLLAMPV2002 - 20042.0 D-4D66 KW
    TOYOTARAV 4Kapali arazi arabasi2001 - 20052.0 D-4D 4WD85 KW
    TOYOTAYARISHatchback2001 - 20051.4 D-4D55 KW
    TOYOTAYARISMPV2001 - 20051.4 D-4D55 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 14.6 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 14.6 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 14.6 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 14.6 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 14.6 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 14.6 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 14.6 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL

    5PK1190 Stok kodulu Kanalli V Kayisi yedek parçası, Yan Sanayi üründür. CITROEN XM, FIAT ALBEA, FIAT PALIO, FIAT STRADA, LAND ROVER FREELANDER, MITSUBISHI LANCER, PEUGEOT 605, TOYOTA COROLLA, TOYOTA RAV 4, TOYOTA YARIS ve bu gibi model araçlara uymaktadır. 96183873 ,5750D1 ,46549624 OEM Numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :