0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Kanalli V kayisi
    Kanalli V kayisi Kanalli V kayisi

    Marka: BANDO Global, 1906 yılında kurulmuş 14 ülkede 21 işletmeyle hizmet vermektedir. BANDO Türkiye 2003 yılında Gebze'de kurulmuştur. Klasik V kayışları, tırtıllı V kayışları, otomotiv kanallı kayışlarının üretimini yapar. Toyota, Otkar, Temsa, Isuzu, Türk Traktör, Erkunt Traktör gibi firmalara tedarikçilik yapar.

    Kanallı Kayış, Opel Vectra C, Signum 2.0T 2.2 16V 2000 Sonrası, Zafira, Chevroler, Saxo, Peugeot 106, Ford, Mazda Tüm Motor Tipi

    Muadil Ürün
    35,58 TL (KDV Dahil) 35.58 44,58 TL
    - +
    Marka : BANDO Stok Kodu : 5PK1030
    Tedarikçi Açıklaması :

    KANALLI KAYIŞ OPEL VECTRA C SIGNUM 2.0T 2.2 16V 00=>ZAFIRA CHEVROLET CITR SAXO PEUGEOT 106 FORD MAZD

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk [mm] 1030
    Kaburga sayisi 5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MAZDA FS1115907A
    MAZDA FS0515907
    MAZDA FS1115907
    OPEL 1340660
    OPEL 1340667
    OPEL 6340609
    SAAB 55556404
    TOYOTA 9091602370
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    MAZDA323Sedan2001 - 2004296 KW
    MAZDA323Hatchback2001 - 2004296 KW
    MAZDA626Hatchback1991 - 19971,877 KW
    MAZDA626Hatchback1997 - 19991,866 KW
    MAZDA626Sedan1992 - 19971.8 i77 KW
    MAZDA626Sedan1997 - 2002285 KW
    MAZDA626Hatchback1997 - 2002285 KW
    MAZDA626Kombi1998 - 2002285 KW
    MAZDA626Sedan1998 - 20022100 KW
    MAZDA626Kombi1998 - 20022.0 H.P.100 KW
    MAZDA626Hatchback1998 - 20022.0 H.P.100 KW
    MAZDA626Hatchback1991 - 19972.0 i85 KW
    MAZDA626Sedan1992 - 19972.0 i85 KW
    MAZDA626Sedan1992 - 19972.0 i 4WD85 KW
    MAZDA626Hatchback1992 - 19972.0 i 4WD85 KW
    MAZDAMX 6Coupe1992 - 1997285 KW
    MAZDAPREMACYMPV2001 - 2005296 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20012.0 16V Turbo140 KW
    OPELASTRACoupe2001 - 20052.0 16V Turbo141 KW
    OPELASTRACoupe2002 - 20052.0 16V Turbo147 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 16V Turbo147 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.0 OPC141 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.0 OPC147 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.0 OPC147 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20052.2 16V108 KW
    OPELASTRAKombi2001 - 20042.2 16V108 KW
    OPELASTRACabriolet2001 - 20052.2 16V108 KW
    OPELASTRAHatchback2001 - 20052.2 16V108 KW
    OPELASTRASedan2001 - 20052.2 16V108 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.0 Turbo129 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELSPEEDSTERCabriolet2000 - Sonrası2,2108 KW
    OPELSPEEDSTERCabriolet2003 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELVECTRAHatchback2003 - Sonrası2.0 16V Turbo129 KW
    OPELVECTRASedan2003 - Sonrası2.0 16V Turbo129 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.0 Turbo129 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası2.2 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası2.2 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRASedan2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.2 i 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.2 i 16V108 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.2 i 16V108 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası2147 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası2,2110 KW
    OPELZAFIRAMPV2001 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELZAFIRAMPV2002 - 20052.0 OPC147 KW
    OPELZAFIRAMPV2000 - 20052.2 16V108 KW
    SAAB3.EylSedan2002 - Sonrası1,8t110 KW
    SAAB3.EylCabriolet2003 - Sonrası1,8t110 KW
    SAAB3.EylCabriolet2007 - Sonrası1,8t BioPower129 KW
    SAAB3.EylSedan2009 - Sonrası1,8t BioPower129 KW
    SAAB3.EylSedan2002 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB3.EylCabriolet2003 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB3.EylKombi2005 - Sonrası2.0 t110 KW
    SAAB3.EylKombi2005 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB3.EylKombi2008 - Sonrası2.0 t Bio Power XWD154 KW
    SAAB3.EylKombi2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB3.EylCabriolet2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB3.EylSedan2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB3.EylSedan2008 - Sonrası2.0 t BioPower XWD154 KW
    SAAB3.EylKombi2009 - Sonrası2.0 t BioPower XWD154 KW
    SAAB3.EylKombi2008 - Sonrası2.0 t XWD154 KW
    SAAB3.EylKombi2009 - Sonrası2.0 t XWD154 KW
    SAAB3.EylHatchback2001 - 20022.0 Turbo110 KW
    SAAB3.EylCabriolet2001 - 20032.0 Turbo110 KW
    SAAB3.EylSedan2008 - Sonrası2.0 Turbo XWD154 KW
    TOYOTAAVENSISSedan1997 - 2000294 KW
    TOYOTAAVENSISHatchback1997 - 2000294 KW
    TOYOTAAVENSISKombi1997 - 2000294 KW
    TOYOTACARINASedan1993 - 1997298 KW
    TOYOTACARINAHatchback1992 - 19972.0 GLI98 KW
    TOYOTACARINAKombi1993 - 19972.0 GLI98 KW
    TOYOTACARINASedan1992 - 19972.0 i93 KW
    TOYOTACARINAHatchback1993 - 19972.0 i93 KW
    TOYOTACARINAKombi1995 - 19972.0 i93 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 18.6 TL 12.5 TL 9.4 TL 7.5 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.8 TL 4.3 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 18.6 TL 12.5 TL 9.4 TL 7.5 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.8 TL 4.3 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 18.6 TL 12.5 TL 9.4 TL 7.5 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.8 TL 4.3 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 18.6 TL 12.5 TL 9.4 TL 7.5 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.8 TL 4.3 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 18.6 TL 12.5 TL 9.4 TL 7.5 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.8 TL 4.3 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 18.6 TL 12.5 TL 9.4 TL 7.5 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.8 TL 4.3 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 18.6 TL 12.5 TL 9.4 TL 7.5 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.8 TL 4.3 TL

    5PK1030 Stok kodulu Kanalli V Kayisi parçası, Yan Sanayi üründür. CADILLAC BLS, CADILLAC BLS Wagon, CHEVROLET HHR, CITROEN SAXO, FIAT CROMA, FORD PROBE, MAZDA 323, MAZDA 626, MAZDA MX-6, MAZDA PREMACY, OPEL ASTRA ve bu gibi model otomobillere uymaktadır. 5750P8 ,6453AC ,6453CY OEM Numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :