0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Motor su radyatörü
    Motor su radyatörü Motor su radyatörü

    Marka: MAHLE BEHR, 1905 yılında kurulan Alman firmasıdır. Motor soğutma ve klima malzemeleri üreten önde gelen firmalardan biri olan Behr'in başlıca ürünleri şunlardır: radyatör, fan, kalorifer motoru, kalorifer radyatörü, klima radyatörü, soğutma elektrik aksamı, müşür, termostat, devirdaim vb.

    Radyatör(+Ac) Opel Vectra A 1988-1995 Arası 1.6, 1.8, 2.0 Motorlu

    Orjinal Ürün
    265,63 TL (KDV Dahil) 265.63 398,63 TL
    - +
    Marka : BEHR Stok Kodu : 8MK376715741
    Tedarikçi Açıklaması :

    RADYATÖR (+AC) - MARKA: OPEL - VECTRA A - YIL: 88-95 - MOTOR: 1,6-1,8-2,0

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk [mm] 618
    Genislik [mm] 375
    Derinlik [mm] 28
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Civata ile
    Araç donanimi Klima sistemine sahip araçlar için
    Sanziman türü Otomatik sanziman
    Disli ölçüsü M22x1,5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    _BEHRHELLASERVICE_
    OPEL 03096385
    OPEL 1300133
    OPEL 1300092
    OPEL 1300107
    OPEL 90443463
    VAUXHALL 52455192
    VAUXHALL 90443463
    VALEO 231175
    VALEO 731174
    VALEO 731175
    VAN W
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    LADA110Sedan1996 - Sonrası2.0 i110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19972.0 i85 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1994 - 19972.0 i 16V100 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V 4x4110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1994 - 19972.0 i 16V 4x4100 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19972.0 i 4x485 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19951.6 i KAT55 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19901.8 i66 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19951.8 i KAT66 KW
    OPELVECTRAHatchback1990 - 19951.8 i KAT66 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19891.8 S65 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19891.8 S65 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19901.8 S66 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19891.8 S 4x465 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19902.0 i85 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19902.0 i85 KW
    OPELVECTRASedan1994 - 19952.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRAHatchback1994 - 19952.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRASedan1994 - 19952.0 i 16V 4x4100 KW
    OPELVECTRAHatchback1990 - 19952.0 i 16V KAT110 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19902.0 i 4x485 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19952.0 i 4x4 KAT85 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19952.0 i KAT85 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19952.0 i KAT85 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19952000-GT 16V 4x4 KAT110 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19952000-GT 16V KAT110 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 139.2 TL 93.1 TL 70.1 TL 56.3 TL 47.2 TL 40.8 TL 35.9 TL 32.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 139.2 TL 93.1 TL 70.1 TL 56.3 TL 47.2 TL 40.8 TL 35.9 TL 32.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 139.2 TL 93.1 TL 70.1 TL 56.3 TL 47.2 TL 40.8 TL 35.9 TL 32.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 139.2 TL 93.1 TL 70.1 TL 56.3 TL 47.2 TL 40.8 TL 35.9 TL 32.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 139.2 TL 93.1 TL 70.1 TL 56.3 TL 47.2 TL 40.8 TL 35.9 TL 32.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 139.2 TL 93.1 TL 70.1 TL 56.3 TL 47.2 TL 40.8 TL 35.9 TL 32.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 139.2 TL 93.1 TL 70.1 TL 56.3 TL 47.2 TL 40.8 TL 35.9 TL 32.1 TL

    burada listelenen parça BEHR üretimidir ve Orjinal markadır. BHR 8MK 376 715-741 referans numaralı ürünün oem numarası 8MK376715741 ,90443463 ,37002173 dur. LADA 110, OPEL CALIBRA A, OPEL VECTRA vb araçlara uygundur. 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :