Tüm yedek parçalarda geçerli, size özel hediye çekinizi almak için tıklayın.
0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Ön Fren Balatası
    Fren balata seti, diskli fren

    Marka: BLUEPRINT, BilsteinGroup'un 1994 yılında Asya ve Amerika otomobillerine yedek parça üretmek için kurduğu bir Alman firmasıdır. Filtreler, debriyajlar, şanzımanlar, fren sistemleri, ateşleme tertibatı başta olmak üzere tüm yedek parçalara ulaşılabilir.

    Ön Fren Balatası, Corolla 1.3 1.6İ 1992-2001 Arası, Rav4 2.0İ 1994-2006 Arası, Camry 1991-2001 Arası, Carina E

    Muadil Ürün
    70,41 TL (KDV Dahil) 70.41
    Marka : BLUEPRINT Stok Kodu : ADT34285
    Tedarikçi Açıklaması :

    ON FREN BALATASI COROLLA 1.3-1.6i 92->01/RAV4 2.0i 94->06/CAMRY 91->01/CARINA E

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj yeri, Ön aks
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MAZDA V9118A066
    MAZDA V91150023
    MAZDA V9118A039
    MAZDA V9118L066
    TOYOTA 0446512500
    TOYOTA 0446544120
    TOYOTA 0446522300
    TOYOTA 0446544030
    TOYOTA 446547010
    TOYOTA 0446522280
    TOYOTA 0446544020
    TOYOTA 446544110
    TOYOTA 446542120
    TOYOTA 0446512593
    TOYOTA 0446520490
    TOYOTA 0446542120
    TOYOTA 446542090
    TOYOTA 446542050
    TOYOTA 446542040
    TOYOTA 446542041
    TOYOTA 0446520450
    TOYOTA 0446542100
    TOYOTA 446542020
    TOYOTA 446533210
    TOYOTA 0446542060
    TOYOTA 446533160
    TOYOTA 446533090
    TOYOTA 0446512540
    TOYOTA 0446520140
    TOYOTA 0446542012
    TOYOTA 446533021
    TOYOTA 446532200
    TOYOTA 0446542011
    TOYOTA 446520490
    TOYOTA 0446520130
    TOYOTA 0446533210
    TOYOTA 0449133030
    TOYOTA 044912B010
    TOYOTA 0446533050
    TOYOTA 0449122370
    TOYOTA 0449120890
    TOYOTA 0446505010
    TOYOTA 0446520120
    TOYOTA 0446533021
    TOYOTA 0449112650
    TOYOTA 04465YZZD0
    TOYOTA 0446533020
    TOYOTA 04465YZZAB
    TOYOTA 04465YZZA0
    TOYOTA 0446512110
    TOYOTA 0446532200
    TOYOTA 04465YZZ51
    TOYOTA 04465YZZ01
    TOYOTA 0446512530
    TOYOTA 0446547010
    TOYOTA 0446520110
    TOYOTA 0446530240
    CHEVROLET 94858707
    CHEVROLET 18029118
    LEXUS 0446512593
    LEXUS 446544110
    LEXUS 446542120
    LEXUS 0446542120
    LEXUS 0446542100
    LEXUS 0446544120

    Dinamik bir acil frenlemede (sürüş esnasında elektro mekanik park frenine basılması) fren hattı üzerinden fren hidroliğinin basıncı artar. Bu basınç fren pistonunun fren balatalarına karşı basmasına yol acar. Bunlar fren diskine karşı bastırırlar. Bu esnada keçenin tekli fren balataları yönünde değiştirilir. Frenleme işlemi tamamlandıktan sonra fren hidroliği basıncı düşer. Fren pistonunun yükü alınır. Keçe şeklinin geri dönüşümü ve fren diskinde muhtemel bir balanssızlık sayesinde fren pistonu geri hareket ettirilir. Fren balataları fren diskini serbest bırakır. Dişli kutusu mili ve dolayısıyla silindir dönerek ileriye hareket eder ve fren silindiri pistonunun balatalara doğru iterek balataları sıkıştırır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :