0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Ön Fren Balatası
    Fren balata seti, diskli fren Fren balata seti, diskli fren

    Muadil Ürün : Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

    Ön Fren Balatası, Corolla 1.3 1.6İ 1992-2001 Arası, Rav4 2.0İ 1994-2006 Arası, Camry 1991-2001 Arası, Carina E

    Muadil Ürün
    70,41 TL (KDV Dahil) 70.41 105,41 TL
    - +
    Marka : BLUE PRINT Stok Kodu : ADT34285
    Tedarikçi Açıklaması :

    ON FREN BALATASI COROLLA 1.3-1.6i 92->01/RAV4 2.0i 94->06/CAMRY 91->01/CARINA E

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk [mm] 133,2
    Genislik [mm] 52,8
    Kalinlik/Kuvvet [mm] 17,1
    Montaj tarafi Ön aks
    Agirlik [kg] 1,460
    ihtiyaç duyulan adet sayisi 1
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    TOYOTA 0446512593
    TOYOTA 0446512110
    TOYOTA 0446512530
    TOYOTA 0446512540
    TOYOTA 0446533210
    TOYOTA 0446533160
    TOYOTA 0446533050
    TOYOTA 0446533090
    TOYOTA 446533210
    TOYOTA 44
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    TOYOTACAMRYSedan1991 - 19962.2100 KW
    TOYOTACAMRYKombi1992 - 19962.2100 KW
    TOYOTACARINAHatchback1993 - 19971.673 KW
    TOYOTACARINASedan1993 - 19971.679 KW
    TOYOTACARINAHatchback1993 - 19971.685 KW
    TOYOTACARINASedan1995 - 19971.673 KW
    TOYOTACARINASedan1995 - 19971.678 KW
    TOYOTACARINASedan1994 - 19971.6 16V85 KW
    TOYOTACARINAHatchback1995 - 19971.6 16V78 KW
    TOYOTACARINAHatchback1992 - 19971.6 GLI79 KW
    TOYOTACARINAKombi1993 - 19971.6 GLI79 KW
    TOYOTACARINAKombi1995 - 19971.6 i73 KW
    TOYOTACARINAHatchback1995 - 19971.879 KW
    TOYOTACARINAKombi1995 - 19971.8 i79 KW
    TOYOTACARINASedan1995 - 19971.8 i 16V79 KW
    TOYOTACARINASedan1993 - 19972.098 KW
    TOYOTACARINASedan1992 - 19962.0 D54 KW
    TOYOTACARINAHatchback1992 - 19962.0 D54 KW
    TOYOTACARINAKombi1993 - 19962.0 D54 KW
    TOYOTACARINAHatchback1992 - 19972.0 GLI98 KW
    TOYOTACARINAKombi1993 - 19972.0 GLI98 KW
    TOYOTACARINASedan1992 - 19972.0 i93 KW
    TOYOTACARINAHatchback1993 - 19972.0 i93 KW
    TOYOTACARINAKombi1995 - 19972.0 i93 KW
    TOYOTACARINAHatchback1996 - 19972.0 TD61 KW
    TOYOTACARINAKombi1996 - 19972.0 TD61 KW
    TOYOTACARINASedan1996 - 19972.0 TD61 KW
    TOYOTACELICACoupe1993 - 19991.8 i 16V85 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19971.3 XLI65 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1995 - 19971.3 XLI55 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1995 - 19971.3 XLI55 KW
    TOYOTACOROLLASedan1995 - 19971.3 XLI55 KW
    TOYOTACOROLLASedan1992 - 19951.3 XLI 16V65 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19951.3 XLI 16V65 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1992 - 19951.3 XLI 16V65 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1997 - 20001.463 KW
    TOYOTACOROLLASedan1997 - 20001.463 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20001.463 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20001.463 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20021.471 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20021.471 KW
    TOYOTACOROLLASedan2000 - 20011.4 16V71 KW
    TOYOTACOROLLAKombi2000 - 20011.4 16V71 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1997 - 20001.681 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20001.681 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20001.681 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20021.681 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20021.681 KW
    TOYOTACOROLLASedan2000 - 20011.6 16V81 KW
    TOYOTACOROLLAKombi2000 - 20011.6 16V81 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1997 - 20001.6 Aut.79 KW
    TOYOTACOROLLASedan1997 - 20001.6 Aut.79 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20001.6 Aut.79 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20001.6 Aut.79 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19971.6 GLI84 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19971.6 Si84 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1992 - 19971.6 Si84 KW
    TOYOTACOROLLASedan1995 - 19971.6 Si84 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1997 - 20011.8 4WD81 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19951.8 GT86 KW
    TOYOTACOROLLASedan2000 - 20011.9 D51 KW
    TOYOTACOROLLAKombi2000 - 20011.9 D51 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20021.9 D51 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20021.9 D51 KW
    TOYOTACOROLLASedan1992 - 19972.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19972.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19972.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1992 - 19972.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1997 - 20002.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLASedan1997 - 20002.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20002.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1997 - 20002.0 D53 KW
    TOYOTACOROLLASedan2000 - 20012.0 D-4D66 KW
    TOYOTACOROLLAKombi2000 - 20012.0 D-4D66 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback2000 - 20022.0 D-4D66 KW
    TOYOTAPICNICMPV2001 - 20012.090 KW
    TOYOTAPICNICMPV1996 - 20012.0 16V94 KW
    TOYOTAPICNICMPV1997 - 20012.2 D66 KW
    TOYOTARAV 4Açik arazi arabasi1997 - 20002.0 16V 4WD94 KW
    TOYOTARAV 4Kapali arazi arabasi1994 - 20002.0 4WD95 KW

    Dinamik bir acil frenlemede (sürüş esnasında elektro mekanik park frenine basılması) fren hattı üzerinden fren hidroliğinin basıncı artar. Bu basınç fren pistonunun fren balatalarına karşı basmasına yol acar. Bunlar fren diskine karşı bastırırlar. Bu esnada keçenin tekli fren balataları yönünde değiştirilir. Frenleme işlemi tamamlandıktan sonra fren hidroliği basıncı düşer. Fren pistonunun yükü alınır. Keçe şeklinin geri dönüşümü ve fren diskinde muhtemel bir balanssızlık sayesinde fren pistonu geri hareket ettirilir. Fren balataları fren diskini serbest bırakır. Dişli kutusu mili ve dolayısıyla silindir dönerek ileriye hareket eder ve fren silindiri pistonunun balatalara doğru iterek balataları sıkıştırır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 36.9 TL 24.7 TL 18.6 TL 14.9 TL 12.5 TL 10.8 TL 9.5 TL 8.5 TL

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :