0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    İNDİRİM
    Polen Filtresi
    Polen Filitresi Polen Filitresi

    Marka: BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

    Polen Filtresi, Clio Iii, Modus, Twingo, Micra Iii, Note, Sandero, Dustero 1.2 16V-1.4-16V-1.6-1.6 16V-1.5Dci .

    Orjinal Ürün
    30,14 TL (KDV Dahil) 30.14 45,14 TL
    - +
    Marka : BOSCH Stok Kodu : 1987432120
    Tedarikçi Açıklaması :

    POLEN FİLTRESİ CLIO III-MODUS-TWNG-MICRA III-NOTE-SANDERO-DUSTERO 1.2 16V-1.4-16V-1.6-1.6 16V-1.5DCI

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk [mm] 226
    Genislik [mm] 189
    Yükseklik [mm] 43
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    M2120
    NISSAN 27891AX010
    NISSAN 27891AX01A
    RENAULT 272775374R
    RENAULT 7701059997
    RENAULT 8201370532
    RENAULT 8201153808
    RENAULT 7701062227
    DACIA 8671018403
    DACIA 820115380
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2013 - Sonrası1.2 TCe 12592 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.5 dCi66 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.5 dCi79 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2013 - Sonrası1.5 dCi80 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.5 dCi 4x466 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.5 dCi 4x479 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.5 dCi 4x481 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2013 - Sonrası1.5 dCi 4x480 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.6 16V77 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.6 16V 4x477 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası1.6 16V Flexifuel77 KW
    DACIADUSTERKapali arazi arabasi2011 - Sonrası1.6 16V LPG77 KW
    DACIADUSTER KutuKutu2011 - Sonrası1.6 16V 4x477 KW
    DACIALOGANSedan2004 - Sonrası1,455 KW
    DACIALOGANKombi2007 - Sonrası1,455 KW
    DACIALOGANKutu2009 - Sonrası1,455 KW
    DACIALOGANSedan2004 - Sonrası1,664 KW
    DACIALOGANKombi2007 - Sonrası1,664 KW
    DACIALOGANPick-up2008 - Sonrası1,664 KW
    DACIALOGANKutu2009 - Sonrası1,664 KW
    DACIALOGANSedan2006 - Sonrası1.2 16V55 KW
    DACIALOGANSedan2006 - Sonrası1.2 16V LPG55 KW
    DACIALOGANSedan2006 - Sonrası1.4 MPI LPG55 KW
    DACIALOGANSedan2005 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    DACIALOGANSedan2006 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    DACIALOGANKombi2007 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    DACIALOGANSedan2007 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    DACIALOGANKombi2007 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    DACIALOGANPick-up2008 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    DACIALOGANPick-up2008 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    DACIALOGANKutu2009 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    DACIALOGANKutu2009 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    DACIALOGANKutu2010 - Sonrası1.5 dCi55 KW
    DACIALOGANPick-up2010 - Sonrası1.5 dCi55 KW
    DACIALOGANSedan2010 - Sonrası1.5 dCi55 KW
    DACIALOGANKombi2010 - Sonrası1.5 dCi55 KW
    DACIALOGANKutu2010 - Sonrası1.5 dCi65 KW
    DACIALOGANPick-up2010 - Sonrası1.5 dCi65 KW
    DACIALOGANSedan2010 - Sonrası1.5 dCi65 KW
    DACIALOGANKombi2010 - Sonrası1.5 dCi65 KW
    DACIALOGANSedan2006 - Sonrası1.6 16V77 KW
    DACIALOGANKombi2007 - Sonrası1.6 16V77 KW
    DACIALOGANKombi2009 - Sonrası1.6 16V Flexifuel77 KW
    DACIALOGANSedan2010 - Sonrası1.6 16V Flexifuel77 KW
    DACIALOGANKombi2008 - Sonrası1.6 Bifuel64 KW
    DACIALOGANSedan2010 - Sonrası1.6 Bifuel62 KW
    DACIALOGANPick-up2010 - Sonrası1.6 Bifuel62 KW
    DACIALOGANKutu2010 - Sonrası1.6 MPI 8562 KW
    DACIALOGANPick-up2010 - Sonrası1.6 MPI 8562 KW
    DACIALOGANSedan2010 - Sonrası1.6 MPI 8562 KW
    DACIALOGANKombi2010 - Sonrası1.6 MPI 8562 KW
    DACIASANDEROHatchback2008 - Sonrası1,455 KW
    DACIASANDEROHatchback2008 - Sonrası1,664 KW
    DACIASANDEROHatchback2008 - Sonrası1.2 16V55 KW
    DACIASANDEROHatchback2008 - Sonrası1.2 16V LPG55 KW
    DACIASANDEROHatchback2009 - Sonrası1.4 MPI LPG53 KW
    DACIASANDEROHatchback2008 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    DACIASANDEROHatchback2008 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    DACIASANDEROHatchback2010 - Sonrası1.5 dCi55 KW
    DACIASANDEROHatchback2010 - Sonrası1.5 dCi65 KW
    DACIASANDEROHatchback2011 - Sonrası1.6 16V77 KW
    DACIASANDEROHatchback2010 - Sonrası1.6 MPI 8562 KW
    NISSANMICRAHatchback2003 - 20101.0 16V48 KW
    NISSANMICRAHatchback2003 - 20101.2 16V48 KW
    NISSANMICRAHatchback2003 - 20101.2 16V59 KW
    NISSANMICRAHatchback2003 - 20101.4 16V65 KW
    NISSANMICRACabriolet2005 - Sonrası1.4 16V65 KW
    NISSANMICRAHatchback2003 - 20101.5 dCi48 KW
    NISSANMICRAHatchback2003 - 20101.5 dCi60 KW
    NISSANMICRAHatchback2005 - 20101.5 dCi50 KW
    NISSANMICRAHatchback2005 - 20101.5 dCi63 KW
    NISSANMICRACabriolet2005 - Sonrası1.6 160 SR81 KW
    NISSANMICRAHatchback2005 - 2010160 SR81 KW
    NISSANNOTEMPV2006 - Sonrası1,465 KW
    NISSANNOTEMPV2006 - Sonrası1,681 KW
    NISSANNOTEMPV2006 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    NISSANNOTEMPV2006 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    NISSANNOTEMPV2008 - Sonrası1.5 dCi76 KW
    NISSANNOTEMPV2010 - Sonrası1.5 dCi66 KW
    NISSANNOTEHatchback2013 - Sonrası1.5 dCi66 KW
    NISSANNV200Kutu2010 - Sonrası1.5 dci63 KW
    NISSANNV200Otobüs2010 - Sonrası1.5 dci63 KW
    NISSANNV200Kutu2011 - Sonrası1.5 dci66 KW
    NISSANNV200Otobüs2011 - Sonrası1.5 dci81 KW
    NISSANNV200Kutu2011 - Sonrası1.5 dci81 KW
    NISSANNV200Kutu2010 - Sonrası1.6 16V81 KW
    NISSANNV200Otobüs2010 - Sonrası1.6 16V81 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.2 16V48 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.2 16V55 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.2 16V58 KW
    RENAULTCLIOHatchback2007 - Sonrası1.2 16V74 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.2 16V55 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.2 16V58 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.2 16V74 KW
    RENAULTCLIOHatchback2010 - Sonrası1.2 16V76 KW
    RENAULTCLIOKombi2010 - Sonrası1.2 16V76 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.2 16V Hi-Flex55 KW
    RENAULTCLIOHatchback2008 - Sonrası1.2 16V Hi-Flex55 KW
    RENAULTCLIOHatchback2008 - Sonrası1.2 Ethanol55 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.4 16V72 KW
    RENAULTCLIOKombi2010 - Sonrası1.4 16V72 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.5 dCi47 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.5 dCi76 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.5 dCi78 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.5 dCi76 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.5 dCi78 KW
    RENAULTCLIOKombi2010 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTCLIOHatchback2010 - Sonrası1.5 dCi55 KW
    RENAULTCLIOKombi2010 - Sonrası1.5 dCi55 KW
    RENAULTCLIOHatchback2010 - Sonrası1.5 dCi65 KW
    RENAULTCLIOKombi2010 - Sonrası1.5 dCi65 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.6 16V65 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.6 16V82 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.6 16V82 KW
    RENAULTCLIOKombi2008 - Sonrası1.6 16V94 KW
    RENAULTCLIOHatchback2009 - Sonrası1.6 16V GT94 KW
    RENAULTCLIOHatchback2006 - Sonrası2.0 16V102 KW
    RENAULTCLIOHatchback2006 - Sonrası2.0 16V Sport145 KW
    RENAULTCLIOHatchback2008 - Sonrası2.0 16V Sport148 KW
    RENAULTLOGANSedan2004 - Sonrası1,455 KW
    RENAULTLOGANKombi2007 - Sonrası1,455 KW
    RENAULTLOGANSedan2004 - Sonrası1,664 KW
    RENAULTLOGANKombi2007 - Sonrası1,664 KW
    RENAULTLOGANSedan2007 - Sonrası1,677 KW
    RENAULTLOGANKombi2007 - Sonrası1,677 KW
    RENAULTLOGANSedan2007 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTLOGANKombi2007 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTLOGANSedan2008 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    RENAULTLOGANKombi2008 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    RENAULTLOGANSedan2011 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTLOGANKombi2011 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTLOGANKombi2011 - Sonrası1.5 dCi66 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1,255 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1,258 KW
    RENAULTMODUSHatchback2005 - Sonrası1,248 KW
    RENAULTMODUSHatchback2011 - Sonrası1,276 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1,472 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1,665 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1,682 KW
    RENAULTMODUSHatchback2007 - Sonrası1.2 16V74 KW
    RENAULTMODUSHatchback2008 - Sonrası1.2 16V Hi-Flex55 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1.5 dCi60 KW
    RENAULTMODUSHatchback2004 - Sonrası1.5 dCi63 KW
    RENAULTMODUSHatchback2005 - Sonrası1.5 dCi78 KW
    RENAULTMODUSHatchback2007 - Sonrası1.5 dCi76 KW
    RENAULTMODUSHatchback2010 - Sonrası1.5 dCi 7555 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2007 - Sonrası1,243 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2007 - Sonrası1.2 16V55 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2007 - Sonrası1.2 16V56 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2011 - Sonrası1.2 TCe 10075 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2007 - Sonrası1.2 Turbo74 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2007 - Sonrası1.5 dCi47 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2008 - Sonrası1.5 dCi62 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2010 - Sonrası1.5 dCi 7555 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2010 - Sonrası1.5 dCi 9063 KW
    RENAULTTWINGOHatchback2008 - Sonrası1.6 RS98 KW
    RENAULTWINDCabriolet2010 - Sonrası1,274 KW
    RENAULTWINDCabriolet2010 - Sonrası1,698 KW
    RENAULTWINDCabriolet2011 - Sonrası1.2 TCe 10075 KW

    Periyodik bakımlarda klima polen filtresi değiştirilir. Soğutmada bir problem varsa bir cihaz yardımıyla klimanın gaz miktarına ve diğer donanımlarına bakılır. Araç kataloglarında bu işlemlerin nasıl yapılacağı belirtilmiştir. Araçların hepsinde bir kalorifer sistemi bulunur. Bunun yanında ek olarak klima sistemleri kullanılmaktadır. Kabin içinin serinletilmesi ve ısıtılması işlemi, termo statik kontrollü (yarı otomatik) veya tam otomatik klima elektronik kontrol ünitesi tarafından kontrol edilmektedir. Aracın ön tarafında bir kumanda paneli vardır ve üzerine dijital göstergeler yerleştirilmiştir ve kontrol buradan yapılmaktadır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 15.8 TL 10.6 TL 8.0 TL 6.4 TL 5.4 TL 4.6 TL 4.1 TL 3.6 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 15.8 TL 10.6 TL 8.0 TL 6.4 TL 5.4 TL 4.6 TL 4.1 TL 3.6 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 15.8 TL 10.6 TL 8.0 TL 6.4 TL 5.4 TL 4.6 TL 4.1 TL 3.6 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 15.8 TL 10.6 TL 8.0 TL 6.4 TL 5.4 TL 4.6 TL 4.1 TL 3.6 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 15.8 TL 10.6 TL 8.0 TL 6.4 TL 5.4 TL 4.6 TL 4.1 TL 3.6 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 15.8 TL 10.6 TL 8.0 TL 6.4 TL 5.4 TL 4.6 TL 4.1 TL 3.6 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 15.8 TL 10.6 TL 8.0 TL 6.4 TL 5.4 TL 4.6 TL 4.1 TL 3.6 TL

    Bu sayfada listelenen Polen Filtresi ürünü 12 ay garantilidir ve BOSCH marka Orjinal yedek parçadır. 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Bu ürün DACIA DUSTER, DACIA LOGAN, DACIA SANDERO, NISSAN MICRA, NISSAN NOTE, NISSAN NV200, RENAULT CLIO, RENAULT LOGAN, RENAULT MODUS, RENAULT TWINGO, RENAULT WIND vb otomobillere uymaktadır. bu Polen Filtresi nin stok kodu BOSCHFI 1987432120 orjinal referans numarası 27891AX01A ,27891AX010 ,8201153808 .

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :