0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Buji
    Buji Buji

    Marka: BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

    Buji, Doblo, Grande Punto 1.2 1.4, Linea 1.4

    Orjinal Ürün
    16,57 TL (KDV Dahil) 16.57
    Marka : BOSCH Stok Kodu : 0242135515
    Tedarikçi Açıklaması :

    BUJİ YR7DC DOBLO-GRANDE PUNTO 1.2-1.4-LINEA 1.4

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    E.A., mm 1
    Sikma torku, Nm 23
    Dis disli, mm 12
    Disli egimi, mm 1,25
    Disli uzunlugu, mm 19
    SW, 16
    Telsiz konumu, mm 3
    , -kutuplu 1
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FIAT 46461873
    FIAT 46531917
    FIAT 46823299
    FIAT 46799928
    FIAT 71737139
    FIAT 551982010
    FIAT 46531919
    FIAT 46750545
    FIAT 55198201
    FIAT 55188857
    FIAT 55190788
    MITSUBISHI MS851317
    OPEL 55198201
    SUZUKI 9482369
    SUZUKI 9048200448
    SUZUKI 0948200449
    CHEVROLET 96464000
    DAEWOO 96464000
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEOMITOHatchback2010 - Sonrası1.477 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2011 - Sonrası1.451 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2011 - Sonrası1.457 KW
    CHEVROLETAVEOSedan2008 - Sonrası1.262 KW
    CHEVROLETAVEOHatchback2008 - Sonrası1.262 KW
    CHEVROLETAVEOSedan2008 - Sonrası1.2 LPG62 KW
    CHEVROLETAVEOHatchback2008 - Sonrası1.2 LPG62 KW
    CHEVROLETSPARKHatchback2010 - Sonrası1.050 KW
    CHEVROLETSPARKHatchback2010 - Sonrası1.0 LPG50 KW
    CHEVROLETSPARKHatchback2010 - Sonrası1.260 KW
    CHEVROLETSPARKHatchback2010 - Sonrası1.2 LPG60 KW
    FIAT500Hatchback2007 - Sonrası1.251 KW
    FIAT500Cabriolet2009 - Sonrası1.251 KW
    FIAT500Hatchback2007 - Sonrası1.474 KW
    FIAT500Cabriolet2009 - Sonrası1.474 KW
    FIAT500Hatchback2012 - Sonrası1.470 KW
    FIATALBEASedan2001 - Sonrası1.259 KW
    FIATALBEASedan2007 - Sonrası1.457 KW
    FIATBRAVAHatchback1998 - 20001.2 16V 8060 KW
    FIATBRAVAHatchback2000 - 20011.2 16V 8059 KW
    FIATBRAVOHatchback1998 - 20001.2 16V 8060 KW
    FIATBRAVOHatchback2000 - 20011.2 16V 8059 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1.466 KW
    FIATBRAVOHatchback2009 - Sonrası1.4 LPG66 KW
    FIATDOBLOMPV2001 - Sonrası1.248 KW
    FIATDOBLOKutu2001 - Sonrası1.248 KW
    FIATDOBLOMPV2005 - Sonrası1.457 KW
    FIATDOBLOKutu2005 - Sonrası1.457 KW
    FIATDOBLOMPV2010 - Sonrası1.470 KW
    FIATDOBLOKamyonet-SW2010 - Sonrası1.470 KW
    FIATFIORINOKamyonet-SW2009 - Sonrası1.4 Natural Power57 KW
    FIATIDEAMPV2004 - Sonrası1.2 16V59 KW
    FIATIDEAMPV2003 - Sonrası1.466 KW
    FIATIDEAMPV2005 - Sonrası1.457 KW
    FIATIDEAMPV2004 - Sonrası1.4 16V70 KW
    FIATLINEASedan2007 - Sonrası1.457 KW
    FIATMAREASedan1998 - 20021.2 16V60 KW
    FIATMAREAKombi1998 - 20021.2 16V60 KW
    FIATPANDAHatchback2003 - Sonrası1.140 KW
    FIATPANDAKamyonet-SW2004 - Sonrası1.140 KW
    FIATPANDAHatchback2003 - Sonrası1.244 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.251 KW
    FIATPANDAHatchback2012 - Sonrası1.251 KW
    FIATPANDAHatchback2004 - Sonrası1.2 4x444 KW
    FIATPANDAHatchback2009 - Sonrası1.2 4x451 KW
    FIATPANDAHatchback2007 - Sonrası1.2 Bi-Power - Natural Power44 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.2 LPG51 KW
    FIATPANDAHatchback2006 - Sonrası1.474 KW
    FIATPRACTICO Düz kasa kamyon-SasiDüz kasa kamyon-Sasi2010 - Sonrası1.470 KW
    FIATPUNTOHatchback2005 - Sonrası1.248 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.248 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.251 KW
    FIATPUNTOHatchback1997 - 19991.2 16V63 KW
    FIATPUNTOHatchback1999 - Sonrası1.2 16V 8059 KW
    FIATPUNTOHatchback1999 - Sonrası1.2 6044 KW
    FIATPUNTOKutu2000 - 20091.2 6044 KW
    FIATPUNTOHatchback2003 - Sonrası1.2 Natural Power44 KW
    FIATPUNTOHatchback2003 - Sonrası1.470 KW
    FIATPUNTOHatchback2005 - Sonrası1.457 KW
    FIATPUNTOHatchback2006 - Sonrası1.455 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.455 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.455 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.457 KW
    FIATPUNTOHatchback2005 - Sonrası1.4 16V70 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.4 16V77 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.4 LPG57 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.4 Multi Air77 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.4 Natural Power57 KW
    FIATPUNTOCabriolet1997 - 200085 16V 1.263 KW
    FIATQUBOMPV2009 - Sonrası1.4 Natural Power57 KW
    FIATSEICENTOHatchback1998 - 20101.140 KW
    FIATSTILOHatchback2002 - 20061.2 16V59 KW
    FIATSTILOHatchback2004 - 20061.4 16V70 KW
    FIATSTILOKombi2004 - 20081.4 16V70 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.4 16V66 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.4 16V66 KW
    FORDKAHatchback2008 - Sonrası1.251 KW
    LANCIAMUSAMPV2004 - Sonrası1.470 KW
    LANCIAMUSAMPV2005 - Sonrası1.457 KW
    LANCIAMUSAMPV2007 - Sonrası1.466 KW
    LANCIAMUSAMPV2010 - Sonrası1.4 LPG57 KW
    LANCIAYHatchback1997 - 20031.2 16V63 KW
    LANCIAYHatchback2000 - 20031.2 16V59 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2003 - 20111.244 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2003 - 20111.259 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2011 - Sonrası1.251 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2006 - 20111.457 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2003 - 20111.4 16V70 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2012 - Sonrası1.470 KW
    OPELCOMBOMPV2012 - Sonrası1.470 KW
    SUZUKIALTOHatchback2002 - 20081.146 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 20001.048 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 20001.251 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 20001.2 4WD51 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 6.6 TL 4.4 TL 3.3 TL 2.7 TL 2.2 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 6.6 TL 4.4 TL 3.3 TL 2.7 TL 2.2 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 6.6 TL 4.4 TL 3.3 TL 2.7 TL 2.2 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 6.6 TL 4.4 TL 3.3 TL 2.7 TL 2.2 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 6.6 TL 4.4 TL 3.3 TL 2.7 TL 2.2 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 6.6 TL 4.4 TL 3.3 TL 2.7 TL 2.2 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 6.6 TL 4.4 TL 3.3 TL 2.7 TL 2.2 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL

    0242135515 OEM numaralı Buji BOSCH markadır bu parça ALFA ROMEO MITO, CHEVROLET AVEO, CHEVROLET SPARK, FIAT 500, FIAT ALBEA, FIAT BRAVA, FIAT BRAVO, FIAT DOBLO, FIAT FIORINO, FIAT IDEA, FIAT LINEA vb otomobillere uymaktadır. bu parça 12 ay garantilidir. Bu ürünü aldıktan sonra herhangi bir memnuniyetsizlikde kutusuna yada parçaya zarar gelmediği sürece 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :