0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Korna
    Korna| Korna

    Marka: BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

    Korna 12 V 50 W 96 Mm 420 Hz

    Orjinal Ürün
    40,73 TL (KDV Dahil) 40.73 60,73 TL
    - +
    Marka : BOSCH Stok Kodu : 0986320133
    Tedarikçi Açıklaması :

    KORNA 12V 50W ÇAP : 96 mm 420 hz

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Nominal gerilim, V 12
    Güç tüketimi, W 50
    elektrikli
    Ø, mm 96
    Genislik, mm 60
    Agirlik, kg 0,26
    Delik-Ø 1/2, mm 8,4
    Konum/Derece, ° Vertikal
    Baglanti sayisi, 2
    Frekans araligi, Hz 420
    Ses yüksekligi, dB(A) 110
    Spesifikasyonlar, verzinkt
    Sabitleme açisi, ° 300
    Üretici için, order online
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    BMW 31331367309
    BMW 61331367356
    BMW 61331367358
    BMW 61331367359
    BMW 61331365282
    BMW 61331367309
    BMW 61331367310
    BMW 61331367312
    DAF 0867508
    FORD 06046579
    FORD 06046578
    FORD 1825723
    MERCEDES-BENZ A0035420720
    MERCEDES-BENZ A0035421320
    MERCEDES-BENZ 0035421320
    MERCEDES-BENZ 0035420720
    OPEL 90166684
    OPEL 1228065
    OPEL 1228057
    SCANIA 00000001405974
    SCANIA 589680
    VOLVO 11802744
    VW 111951213D
    MASSEY FERGUSON 1678404M1
    O & K 0718811
    O & K 0216547
    FENDT Y2531011
    FENDT F238900020041
    JOHN DEERE AL12135
    JOHN DEERE AZ12135
    HAKO 90005539
    MASSEY-FERG-HANOMAG 1678404MO1A
    MASSEY-FERG-HANOMAG 1678404M1
    VALMET 589680
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    BMW3Sedan1981 - 198431555 KW
    BMW3Sedan1975 - 198031666 KW
    BMW3Sedan1980 - 198231666 KW
    BMW3Sedan1975 - 198031872 KW
    BMW3Sedan1979 - 1982318 i77 KW
    BMW3Sedan1975 - 197732080 KW
    BMW3Sedan1975 - 1982320 i92 KW
    BMW3Sedan1977 - 1982320-690 KW
    BMW3Sedan1978 - 1982323 i105 KW
    BMW5Sedan1974 - 198151866 KW
    BMW5Sedan1972 - 197752085 KW
    BMW5Sedan1972 - 1975520 i96 KW
    BMW5Sedan1975 - 1977520 i92 KW
    BMW5Sedan1977 - 1981520-690 KW
    BMW5Sedan1973 - 1976525107 KW
    BMW5Sedan1976 - 1981525110 KW
    BMW5Sedan1975 - 1977528121 KW
    BMW5Sedan1975 - 1977528125 KW
    BMW5Sedan1977 - 1981528 i130 KW
    BMW5Sedan1977 - 1981528 i135 KW
    BMW5Sedan1980 - 1981M 3.4160 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 21.3 TL 14.3 TL 10.8 TL 8.6 TL 7.2 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 21.3 TL 14.3 TL 10.8 TL 8.6 TL 7.2 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 21.3 TL 14.3 TL 10.8 TL 8.6 TL 7.2 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 21.3 TL 14.3 TL 10.8 TL 8.6 TL 7.2 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 21.3 TL 14.3 TL 10.8 TL 8.6 TL 7.2 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 21.3 TL 14.3 TL 10.8 TL 8.6 TL 7.2 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 21.3 TL 14.3 TL 10.8 TL 8.6 TL 7.2 TL 6.3 TL 5.5 TL 4.9 TL

    0986320133 Stok kodulu Korna ürünü, Orjinal üründür. BMW 3, BMW 5 ve bu gibi model otomobillere uymaktadır. 31331367309 ,61331367356 ,61331367358 Referans numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :