0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Mars motoru
    Mars motoru Mars motoru

    Marka: BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

    Marş Motoru 24V 5.4 Kw Man Mercedes

    Orjinal Ürün
    2616,44 TL (KDV Dahil) 2616.44 3924,44 TL
    - +
    Marka : BOSCH Stok Kodu : 0001416002
    Tedarikçi Açıklaması :

    MARS MOTORU 24V 5,4 KW MAN MERCEDES

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Gerilim, V 24
    Mars motoru gücü, kW 5,4
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ORJINAL 004151600180
    ORJINAL 0051512701
    ORJINAL 5001000061
    ORJINAL 51252017181
    ORJINAL 0001416002
    ORJINAL 0001416023
    ORJINAL 0001416073
    ORJINAL 0001416078
    ORJINAL 0001417037
    ORJINAL 51262017061
    ORJINAL 51262019127

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 1,371.0 TL 916.6 TL 690.7 TL 554.2 TL 465.3 TL 401.8 TL 353.5 TL 316.0 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 1,371.0 TL 916.6 TL 690.7 TL 554.2 TL 465.3 TL 401.8 TL 353.5 TL 316.0 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 1,371.0 TL 916.6 TL 690.7 TL 554.2 TL 465.3 TL 401.8 TL 353.5 TL 316.0 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 1,371.0 TL 916.6 TL 690.7 TL 554.2 TL 465.3 TL 401.8 TL 353.5 TL 316.0 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 1,371.0 TL 916.6 TL 690.7 TL 554.2 TL 465.3 TL 401.8 TL 353.5 TL 316.0 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 1,371.0 TL 916.6 TL 690.7 TL 554.2 TL 465.3 TL 401.8 TL 353.5 TL 316.0 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 1,371.0 TL 916.6 TL 690.7 TL 554.2 TL 465.3 TL 401.8 TL 353.5 TL 316.0 TL
    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :