0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sensör, Gaz kelebegi konumu
    Sensör, Gaz kelebegi konumu Sensör, Gaz kelebegi konumu

    Marka: BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

    Sensör, Gaz Kelebegi Konumu

    Orjinal Ürün
    120,00 TL (KDV Dahil) 120.00 180,00 TL
    - +
    Marka : BOSCH Stok Kodu : 0280122014
    Tedarikçi Açıklaması :

    MANIFOLD KELEBEK POTANSIYOMETRESI

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    DKG1
    NISSAN 226201F700
    OPEL 90530439
    OPEL 90541502
    SAAB 9181538
    SAAB 09181538
    VAUXHALL 90541502
    CHEVROLET 91174211
    CHEVROLET 91176136
    CHEVROLET 91177706
    CHEVROLET 911
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    HYUNDAIACCENTHatchback2000 - 20051,355 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2000 - 20051,355 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2000 - 20051,363 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2000 - 20051,363 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2002 - 20051,362 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2000 - 20051,566 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2000 - 20051,566 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2000 - 20051,575 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2002 - 20051,677 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2002 - 20051,677 KW
    HYUNDAICOUPECoupe2002 - 20091.6 16V77 KW
    HYUNDAICOUPECoupe2002 - 20091.6 16V79 KW
    HYUNDAICOUPECoupe2001 - 20092100 KW
    HYUNDAICOUPECoupe2002 - 20092102 KW
    HYUNDAICOUPECoupe2003 - 20092.0 GLS105 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20061,666 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2000 - 20061,679 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20061,679 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2003 - 20061,677 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2003 - 20061,677 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20061,897 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2000 - 20061,897 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20062102 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2000 - 20062102 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2000 - 20062104 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20062104 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2003 - 20062105 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2003 - 20062105 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2002 - 20051,146 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2003 - 20051,363 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2002 - 20051,677 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2002 - 20041.3 i60 KW
    HYUNDAIMATRIXMPV2001 - 20101,676 KW
    HYUNDAIMATRIXMPV2001 - 20101,890 KW
    HYUNDAISONATASedan2005 - Sonrası2.0 VVTi GLS106 KW
    HYUNDAITRAJETMPV2000 - 20082100 KW
    HYUNDAITRAJETMPV2004 - 20082103 KW
    HYUNDAITUCSONKapali arazi arabasi2004 - 20102104 KW
    HYUNDAITUCSONKapali arazi arabasi2004 - 20102.0 Tüm tekerlekleri çekisli104 KW
    KIACERATOSedan2004 - Sonrası1,677 KW
    KIACERATOHatchback2004 - Sonrası1,677 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2004 - Sonrası2.0 16V 4WD104 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2004 - Sonrası2.0 i 16V104 KW
    NISSANMICRAHatchback1992 - 20001.0 i 16V40 KW
    NISSANMICRAHatchback2000 - 20031.0 i 16V44 KW
    NISSANMICRAHatchback2000 - 20031.4 i 16V60 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20042.0 16V100 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20052.0 16V100 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20052.0 16V100 KW
    OPELASTRAHatchback1999 - 20022.0 16V OPC118 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20012.0 16V Turbo140 KW
    OPELASTRACoupe2001 - 20052.0 16V Turbo141 KW
    OPELASTRACoupe2002 - 20052.0 16V Turbo147 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 16V Turbo147 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELCORSAHatchback1996 - 20001.0 i 12V40 KW
    OPELCORSAHatchback1998 - 20001.2 i 16V48 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELVECTRAHatchback1999 - 20002,5144 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1998 - 2000i 500 2.5143 KW
    OPELVECTRAKombi1998 - 2000i 500 2.5143 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.0 i96 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.0 i96 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.0 SE Turbo147 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.0 SE Turbo147 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.0 Turbo113 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.0 Turbo136 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.0 Turbo113 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.0 Turbo136 KW
    SAAB3.EylHatchback1999 - 20022.0 Turbo151 KW
    SAAB3.EylHatchback2001 - 20022.0 Turbo110 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.3 i110 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.3 i110 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.3 Turbo165 KW
    SAAB3.EylCabriolet1999 - 20032.3 Turbo165 KW
    SAAB900Hatchback1993 - 19982.0 -16 Turbo136 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.0 -16 Turbo136 KW
    SAAB900Coupe1993 - 19982.0 -16 Turbo136 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.0 i96 KW
    SAAB900Hatchback1994 - 19982.0 i96 KW
    SAAB900Coupe1994 - 19982.0 i96 KW
    SAAB900Hatchback1993 - 19982.3 -16110 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.3 -16110 KW
    SAAB900Coupe1993 - 19982.3 -16110 KW
    SAAB9000Sedan1993 - 19982.0 -16 CD96 KW
    SAAB9000Sedan1993 - 19982.0 -16 CD110 KW
    SAAB9000Hatchback1993 - 19982.0 -16 CS96 KW
    SAAB9000Hatchback1993 - 19982.0 -16 ND Turbo110 KW
    SAAB9000Sedan1992 - 19982.0 -16 Turbo CD108 KW
    SAAB9000Hatchback1993 - 19982.3 -16 Aero CS162 KW
    SAAB9000Hatchback1993 - 19982.3 -16 Aero CS165 KW
    SAAB9000Sedan1990 - 19982.3 -16 CD Turbo147 KW
    SAAB9000Sedan1993 - 19982.3 -16 CDE108 KW
    SAAB9000Sedan1993 - 19982.3 -16 CDE Eco-Power125 KW
    SAAB9000Hatchback1993 - 19982.3 -16 CSE108 KW
    SAAB9000Hatchback1993 - 19982.3 -16 CSE Eco Power125 KW
    SAAB9000Hatchback1993 - 19982.3 -16 Turbo CSE147 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 62.9 TL 42.0 TL 31.7 TL 25.4 TL 21.3 TL 18.4 TL 16.2 TL 14.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 62.9 TL 42.0 TL 31.7 TL 25.4 TL 21.3 TL 18.4 TL 16.2 TL 14.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 62.9 TL 42.0 TL 31.7 TL 25.4 TL 21.3 TL 18.4 TL 16.2 TL 14.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 62.9 TL 42.0 TL 31.7 TL 25.4 TL 21.3 TL 18.4 TL 16.2 TL 14.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 62.9 TL 42.0 TL 31.7 TL 25.4 TL 21.3 TL 18.4 TL 16.2 TL 14.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 62.9 TL 42.0 TL 31.7 TL 25.4 TL 21.3 TL 18.4 TL 16.2 TL 14.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 62.9 TL 42.0 TL 31.7 TL 25.4 TL 21.3 TL 18.4 TL 16.2 TL 14.5 TL

    0280122014 Stok kodulu Sensör, Gaz Kelebegi Konumu yedek parçası, Orjinal üründür. HONDA ACCORD, HYUNDAI ACCENT, HYUNDAI COUPE, HYUNDAI ELANTRA, HYUNDAI GETZ, HYUNDAI MATRIX, HYUNDAI SONATA, HYUNDAI TRAJET, HYUNDAI TUCSON, KIA CERATO, KIA MAGENTIS ve bu gibi model araçlara uymaktadır. 3517022600 , Referans numaralarıdır

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :