0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Yag basinç salteri
    Yag basinç salteri Yag basinç salteri

    Marka: BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

    Yag Basinç Salteri

    Orjinal Ürün
    23,55 TL (KDV Dahil) 23.55 29,55 TL
    - +
    Marka : BOSCH Stok Kodu : 0986345008
    Tedarikçi Açıklaması :

    YAG MUSURU-(HYUNDAI: ACCENT 95>06/ACCENT-ERA 07>11/H100 94>08 )

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    DAIHATSU 8353014030000
    DAIHATSU 8353012040000
    DAIHATSU 8353014030
    DAIHATSU 8353014050
    DAIHATSU 8353060030000
    DAIHATSU 8353087103000
    DAIHATSU 8353087705
    DAIHATSU 8353087705000
    D
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    DAIHATSUAPPLAUSESedan1989 - 19971.6 16V66 KW
    DAIHATSUAPPLAUSESedan1989 - 19971.6 16V77 KW
    DAIHATSUAPPLAUSESedan1989 - 19971.6 16V 4WD77 KW
    DAIHATSUCHARADEHatchback1987 - 1992138 KW
    DAIHATSUCHARADEHatchback1989 - 1992141 KW
    DAIHATSUCHARADEHatchback1990 - 1992140 KW
    DAIHATSUCHARADESedan1990 - 19931,366 KW
    DAIHATSUCHARADEHatchback1996 - 19991.3 16V55 KW
    DAIHATSUCHARADEHatchback1988 - 19921.3 i66 KW
    DAIHATSUCHARADEHatchback1993 - 20001.3 i 16V62 KW
    DAIHATSUCHARADEHatchback1988 - 19931.3 i 4WD66 KW
    DAIHATSUCHARADEHatchback1993 - 19991.6 GTi77 KW
    DAIHATSUFEROZAAçik arazi arabasi1988 - 19991.6 16V63 KW
    DAIHATSUFEROZAKapali arazi arabasi1988 - 19991.6 16V63 KW
    DAIHATSUFEROZAAçik arazi arabasi1988 - 19991.6 i 16V70 KW
    DAIHATSUFEROZAKapali arazi arabasi1988 - 19991.6 i 16V 4x470 KW
    DAIHATSUGRAN MOVEMPV1996 - 19981.5 16V66 KW
    DAIHATSUGRAN MOVEMPV1998 - Sonrası1.6 16V67 KW
    DAIHATSUHIJETKutu1998 - Sonrası1.3 i 16V48 KW
    DAIHATSUTERIOSKapali arazi arabasi2001 - 20051,363 KW
    DAIHATSUTERIOSKapali arazi arabasi1997 - 20001.3 4WD61 KW
    DAIHATSUTERIOSKapali arazi arabasi2000 - 20051.3 4WD63 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2002 - 20051,677 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2002 - 20051,677 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2005 - 20101.4 GL71 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2005 - 20101.4 GL71 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.5 16V76 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2002 - 20051.5 CRDi60 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1995 - 20001.5 i 16V73 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1995 - 20001.5 i 16V73 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2005 - 20101.6 GLS82 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2005 - 20101.6 GLS82 KW
    HYUNDAIATOSHatchback1998 - 20021.0 i40 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20061.5 D82 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20062102 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2000 - 20062102 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2000 - 20062104 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20062104 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2003 - 20062105 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2003 - 20062105 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2001 - 20062.0 CRDi83 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2001 - 20062.0 CRDi83 KW
    HYUNDAIEQUUS CENTENNIALSedan1999 - 20034,5195 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2002 - 20051,677 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2005 - 20091.4 i71 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1993 - 20002,490 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1997 - 20002,484 KW
    HYUNDAIH100Kutu1993 - 19942.5 D55 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1993 - 19942.5 D55 KW
    HYUNDAIH100Kutu1994 - 20002.5 D57 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1994 - 20002.5 D57 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1993 - 20002.5 TD59 KW
    HYUNDAIH100 KutuKutu1997 - 20042,482 KW
    HYUNDAIH100 KutuKutu1993 - 19972.4 TD90 KW
    HYUNDAIi30Hatchback2007 - 20112105 KW
    HYUNDAIi30Kombi2008 - 20122105 KW
    HYUNDAITUCSONKapali arazi arabasi2004 - 20102104 KW
    KIACARENSMPV2004 - Sonrası2.0 CVVT102 KW
    KIACARNIVALMPV1999 - 20012.9 TD93 KW
    KIACEE`DHatchback2006 - Sonrası2105 KW
    KIACEE`DKombi2007 - Sonrası2105 KW
    KIACERATOSedan2004 - Sonrası1,677 KW
    KIACERATOHatchback2004 - Sonrası1,677 KW
    KIACERATOSedan2004 - Sonrası2105 KW
    KIACERATOHatchback2004 - Sonrası2105 KW
    KIAPREGIOKutu1997 - Sonrası2.7 D60 KW
    KIAPRO CEE`DHatchback2008 - Sonrası2105 KW
    KIAPRO CEE`DHatchback2009 - 20092.0 LPG105 KW
    KIARIOHatchback2005 - Sonrası1.4 16V71 KW
    KIARIOSedan2005 - Sonrası1.4 16V71 KW
    KIARIOSedan2005 - Sonrası1.6 16V82 KW
    KIARIOHatchback2005 - Sonrası1.6 CVVT82 KW
    KIASORENTOKapali arazi arabasi2002 - Sonrası2,4102 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2004 - Sonrası2.0 16V 4WD104 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2004 - Sonrası2.0 i 16V104 KW
    MAZDA121Hatchback1987 - 19901,142 KW
    MAZDA121Hatchback1987 - 19901,344 KW
    MAZDA121Hatchback1989 - 19901,340 KW
    MAZDA323Sedan1989 - 19911,349 KW
    MAZDA323Hatchback1989 - 19941,349 KW
    MAZDA323Sedan1989 - 19911,662 KW
    MAZDA323Hatchback1989 - 19911,662 KW
    MAZDA323Hatchback1989 - 19911,662 KW
    MAZDA323Hatchback1989 - 19941.3 16V54 KW
    MAZDA323Kombi1986 - 19891.7 D42 KW
    MAZDA323Kombi1989 - 19931.7 D41 KW
    MAZDA323Sedan1989 - 19941.7 D41 KW
    MAZDA323Hatchback1989 - 19941.7 D41 KW
    MAZDA323Hatchback1989 - 19931.8 16V103 KW
    MAZDA323Hatchback1989 - 19931.8 16V103 KW
    MAZDA626Hatchback1987 - 19921,660 KW
    MAZDA626Sedan1987 - 19921,660 KW
    MAZDA626Coupe1987 - 19911,865 KW
    MAZDA626Sedan1987 - 19921,865 KW
    MAZDA626Hatchback1987 - 19921,865 KW
    MAZDA626Kombi1988 - 19921,865 KW
    MAZDA626Sedan1987 - 1990266 KW
    MAZDA626Hatchback1987 - 1990266 KW
    MAZDA626Coupe1987 - 1990266 KW
    MAZDA626Kombi1988 - 1997266 KW
    MAZDA626Kombi1987 - 19902.0 12V81 KW
    MAZDA626Sedan1987 - 19922.0 12V79 KW
    MAZDA626Hatchback1987 - 19922.0 12V79 KW
    MAZDA626Hatchback1987 - 19902.0 16V103 KW
    MAZDA626Coupe1987 - 19902.0 16V103 KW
    MAZDA626Sedan1987 - 19922.0 16V103 KW
    MAZDA626Kombi1988 - 19922.0 16V103 KW
    MAZDA626Kombi1994 - 19972.0 i 16V110 KW
    MAZDA626Sedan1987 - 19912.2 12V85 KW
    MAZDA626Coupe1988 - 19912.2 12V85 KW
    MAZDA626Hatchback1988 - 19922.2 12V85 KW
    MAZDA626Kombi1989 - 19962.2 12V85 KW
    MAZDA626Sedan1990 - 19922.2 12V 4WD85 KW
    MAZDA626Kombi1991 - 19922.2 12V 4WD85 KW
    MAZDA929Sedan1989 - 19912.2 12V94 KW
    OPELCAMPOPick up1991 - 19942,369 KW
    OPELCAMPOPick up1994 - 19962,372 KW
    OPELCAMPOPick up1991 - 19942.3 4x469 KW
    OPELCAMPOPick up1994 - 19962.3 4x472 KW
    OPELCAMPOPick up1991 - 19942.5 D56 KW
    OPELCAMPOPick up1991 - 19942.5 D 4x456 KW
    OPELCAMPOPick up1992 - Sonrası3.1 TD80 KW
    OPELCAMPOPick up1992 - Sonrası3.1 TD 4x480 KW
    OPELMONTEREYKapali arazi arabasi1991 - 19983.1 TD84 KW
    SUBARUFORESTERKapali arazi arabasi2008 - Sonrası2110 KW
    SUBARUFORESTERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası2110 KW
    SUBARUFORESTERKapali arazi arabasi2013 - Sonrası2.0 X110 KW
    SUBARUFORESTERKapali arazi arabasi2013 - Sonrası2.0 XT177 KW
    SUBARUIMPREZAKombi2012 - Sonrası1.6 i84 KW
    SUBARUIMPREZAKombi2012 - Sonrası1.6 i AWD84 KW
    SUBARUIMPREZAHatchback2008 - Sonrası2.0 Tüm tekerlekleri çekisli110 KW
    SUBARUJUSTYHatchback1995 - 20031.3 GX 4x450 KW
    SUBARUJUSTYHatchback1984 - 1989100040 KW
    SUBARUJUSTYHatchback1987 - 1995100037 KW
    SUBARUJUSTYHatchback1984 - 19901000 4WD40 KW
    SUBARUJUSTYHatchback1987 - 19941000 4WD37 KW
    SUBARULEGACYSedan2009 - Sonrası2.0 i110 KW
    SUBARULEGACYKombi2009 - Sonrası2.0 i110 KW
    SUBARULEGACYSedan2009 - Sonrası2.5 i123 KW
    SUBARULEGACYKombi2009 - Sonrası2.5 i123 KW
    SUBARULEGACYKombi2012 - Sonrası2.5 i AWD127 KW
    SUBARULIBERO OtobüsOtobüs1983 - 19871.0 4WD37 KW
    SUBARULIBERO OtobüsOtobüs1986 - 20001.2 4WD38 KW
    SUBARUOUTBACKKombi2009 - Sonrası2.5 i123 KW
    SUBARUOUTBACKKombi2013 - Sonrası2.5 i AWD127 KW
    SUBARUOUTBACK (BS)Steyşın2015 - Sonrası2.5 AWD129 KW
    SUBARUXVKapali arazi arabasi2012 - Sonrası1.6 i84 KW
    SUBARUXVKapali arazi arabasi2012 - Sonrası2.0 i110 KW
    SUZUKICAPPUCINOCabriolet1992 - 19950.747 KW
    SUZUKIGRAND VITARAKapali arazi arabasi2005 - Sonrası2.0 Tüm tekerlekleri çekisli103 KW
    SUZUKIIGNISKapali arazi arabasi2000 - 20031,361 KW
    SUZUKIIGNISKapali arazi arabasi2000 - 20031.3 4WD61 KW
    SUZUKIIGNISKapali arazi arabasi2003 - Sonrası1.5 Sport80 KW
    SUZUKILIANAKombi2001 - 20071,366 KW
    SUZUKILIANASedan2002 - Sonrası1,366 KW
    SUZUKILIANAKombi2001 - 20071.6 4WD76 KW
    SUZUKILIANASedan2002 - Sonrası1.6 4WD76 KW
    SUZUKILIANASedan2002 - Sonrası1.6 4WD78 KW
    SUZUKILIANAKombi2002 - 20071.6 4WD78 KW
    SUZUKILIANAKombi2005 - 20071.6 4WD79 KW
    SUZUKISPLASHHatchback2008 - Sonrası148 KW
    SUZUKISPLASHHatchback2011 - Sonrası150 KW
    SUZUKISPLASHHatchback2008 - Sonrası1,263 KW
    SUZUKISPLASHHatchback2010 - Sonrası1.2 VVT69 KW
    SUZUKISPLASHHatchback2011 - Sonrası1.2 VVT66 KW
    SUZUKISWIFTHatchback2010 - Sonrası1,266 KW
    SUZUKISWIFTHatchback2010 - Sonrası1,269 KW
    SUZUKISWIFTHatchback2005 - Sonrası1,368 KW
    SUZUKISWIFTHatchback2005 - Sonrası1,575 KW
    SUZUKISWIFTHatchback2010 - Sonrası1.2 4x469 KW
    SUZUKISWIFTCabriolet1991 - 19961.3 i50 KW
    SUZUKISX4Hatchback2006 - Sonrası1,573 KW
    SUZUKISX4Sedan2007 - Sonrası1,679 KW
    SUZUKISX4Sedan2007 - Sonrası1,688 KW
    SUZUKISX4Hatchback2006 - Sonrası1.6 VVT79 KW
    SUZUKISX4Hatchback2009 - Sonrası1.6 VVT88 KW
    SUZUKISX4Hatchback2006 - Sonrası1.6 VVT 4x479 KW
    SUZUKISX4Hatchback2009 - Sonrası1.6 VVT 4x488 KW
    SUZUKIVITARAKapali arazi arabasi1990 - 19981.6 i 16V71 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 2000148 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 20001,251 KW
    SUZUKIWAGONMPV2000 - Sonrası1,356 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 20001.2 4WD51 KW
    SUZUKIWAGONMPV2001 - Sonrası1.3 4WD56 KW
    TOYOTACARINASedan1987 - 19921,672 KW
    TOYOTACARINAHatchback1987 - 19921,672 KW
    TOYOTACARINAKombi1987 - 19921,672 KW
    TOYOTACARINASedan1987 - 19921,675 KW
    TOYOTACARINAHatchback1987 - 19921,675 KW
    TOYOTACARINAKombi1987 - 19921,675 KW
    TOYOTACARINAHatchback1992 - 19971.6 GLI79 KW
    TOYOTACELICACoupe1989 - 19931.6 STI77 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19971.6 GLI84 KW
    TOYOTACOROLLAHatchback1992 - 19971.6 Si84 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1992 - 19971.6 Si84 KW
    TOYOTACOROLLAKombi1988 - 19921.6 XLI 4WD77 KW
    VWTAROPick up1989 - 19941,861 KW
    VWTAROPick up1989 - 19942,269 KW
    VWTAROPick up1989 - 19942.2 4x469 KW
    VWTAROPick up1989 - 19972.4 i 4x484 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 12.3 TL 8.3 TL 6.2 TL 5.0 TL 4.2 TL 3.6 TL 3.2 TL 2.8 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 12.3 TL 8.3 TL 6.2 TL 5.0 TL 4.2 TL 3.6 TL 3.2 TL 2.8 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 12.3 TL 8.3 TL 6.2 TL 5.0 TL 4.2 TL 3.6 TL 3.2 TL 2.8 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 12.3 TL 8.3 TL 6.2 TL 5.0 TL 4.2 TL 3.6 TL 3.2 TL 2.8 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 12.3 TL 8.3 TL 6.2 TL 5.0 TL 4.2 TL 3.6 TL 3.2 TL 2.8 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 12.3 TL 8.3 TL 6.2 TL 5.0 TL 4.2 TL 3.6 TL 3.2 TL 2.8 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 12.3 TL 8.3 TL 6.2 TL 5.0 TL 4.2 TL 3.6 TL 3.2 TL 2.8 TL

    0986345008 Stok kodulu Yag Basinç Salteri yedek parçası, Orjinal üründür. HONDA ACCORD, HONDA JAZZ, HONDA LEGEND, HONDA NSX, HONDA PRELUDE, KIA BESTA Kutu, KIA PRIDE, KIA RETONA, KIA SPORTAGE, MAZDA 121, MAZDA 323 ve bu gibi marka otomobillere uymaktadır. 8353030042 , Orjinal Referans numaralarıdır

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :