0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    MAZOT FİLTRE
    MAZOT FİLTRE MAZOT FİLTRE

    Muadil Ürün : Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

    Mazot Filtresi, Mercedes Mb100, 207, 209, 307 1977-1982-1996 Arası Tüm Motor Tipi

    Muadil Ürün
    13,04 TL (KDV Dahil) 13.04
    Marka : BSG Stok Kodu : 60130005
    Tedarikçi Açıklaması :

    MAZOT FİLTRE - MARKA: Mercedes - MB.100,207,209,307, - YIL: 77-82-96

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Agirlik, kg 2,06
    Uzunluk, mm 143
    Dis çap, mm 25
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FORD 5014353
    MERCEDES-BENZ 0020921201
    MERCEDES-BENZ 0010922501
    STILL 1142340
    MANN-FILTER WK8141
    LUCAS ELECTRICAL HDF495
    BOSCH 74012
    KNECHT AWK110
    PURFLUX CS170
    CHAMP FS70
    SogefiPro FT4840
    COOPERS RZ213
    TEHO 6090
    FILTRON PP840
    KOLBENSCHMIDT 005FS
    UNIPART GFE5302
    MONARK 30789153
    HOFFER 7690628
    BOSCH 9455160251
    BOSCH 1457434096
    MERCEDES-BENZ 0010920501
    AC XD76
    STILL 142340
    MANN-FILTER WK814
    BOSCH N4153
    BOSCH AW43
    KNECHT PC405
    PUROLATOR HDF404
    DELPHI S2610NR
    SOFIMA GF270
    LAUTRETTE 33149
    WIX FILTERS FI793
    UNICO FILTER 432135
    DONIT FILTER FF5112
    FLEETGUARD 7176495
    CAV BG1530
    PBR FP901F
    LUBERFINER BSG242410
    BOSCH 5008874
    BSG 0000929501
    FORD 0010923201
    MERCEDES-BENZ 9975337
    MERCEDES-BENZ 0820119906
    GENERAL MOTORS 7111495
    KRAMER 1457434114
    LUCAS ELECTRICAL 1457434095
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    MERCEDES BENZ C123Coupe1981 - 1985300 C Turbo D 123.15392 KW
    MERCEDES BENZ100Otobüs1990 - 1994D41 KW
    MERCEDES BENZ100Kutu1988 - 1992D 631.332. 631.34253 KW
    MERCEDES BENZ100Kutu1990 - 1996D 631.332. 631.34255 KW
    MERCEDES BENZ100Otobüs1988 - 1992D 631.333. 631.343. 631.334. 631.34453 KW
    MERCEDES BENZ100Otobüs1990 - 1996D 631.333. 631.343. 631.334. 631.34455 KW
    MERCEDES BENZ100Düz kasa kamyon-Sasi1988 - 1992D 631.34053 KW
    MERCEDES BENZ100Düz kasa kamyon-Sasi1990 - 1996D 631.34055 KW
    MERCEDES BENZG SERISIKapali arazi arabasi1979 - 1987240 GD 460.353 KW
    MERCEDES BENZG SERISIKapali arazi arabasi1979 - 1991300 GD 460.365 KW
    MERCEDES BENZS123Kombi1977 - 1979240 T D48 KW
    MERCEDES BENZS123Kombi1979 - 1985240 T D 123.18353 KW
    MERCEDES BENZS123Kombi1977 - 1985300 T D 123.19059 KW
    MERCEDES BENZS123Kombi1979 - 1985300 T D 123.19065 KW
    MERCEDES BENZS123Kombi1980 - 1985300 T Turbo D 123.19392 KW
    MERCEDES BENZT1Otobüs1977 - 1982207 D 2.448 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1977 - 1982207 D 2.448 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1977 - 1989207 D 2.453 KW
    MERCEDES BENZT1Kutu1982 - 1990207 D 2.453 KW
    MERCEDES BENZT1Otobüs1982 - 1990207 D 2.453 KW
    MERCEDES BENZT1Kutu1982 - 1990209 D 2.965 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1982 - 1990209 D 2.965 KW
    MERCEDES BENZT1Otobüs1982 - 1990209 D 2.965 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1977 - 1983307 D 2.448 KW
    MERCEDES BENZT1Kutu1982 - 1990307 D 2.453 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1982 - 1990307 D 2.453 KW
    MERCEDES BENZT1Kutu1982 - 1990309 D 3.065 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1982 - 1990309 D 3.065 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1981 - 1989407 D 611.317. 611.31853 KW
    MERCEDES BENZT1Kamyonet-SW1981 - 1989407 D 611.367. 611.36853 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1982 - 1989409 D 611.417. 611.41865 KW
    MERCEDES BENZT1Kamyonet-SW1982 - 1989409 D 611.467. 611.46865 KW
    MERCEDES BENZT2Düz kasa kamyon-Sasi1986 - 1989507 D 667.301. 667.302. 667.341. 667.34253 KW
    MERCEDES BENZT2Kamyonet-SW1986 - 1989507 D 667.361. 667.36253 KW
    MERCEDES BENZT2Damperli kamyon1986 - 1989507 DK 667.341. 667.34253 KW
    MERCEDES BENZT2Düz kasa kamyon-Sasi1975 - 1988L 407 D 309.100. 309.101. 309.102. 309.10348 KW
    MERCEDES BENZT2Düz kasa kamyon-Sasi1975 - 1988L 407 D 309.100. 309.101. 309.102. 309.10353 KW
    MERCEDES BENZT2Kamyonet-SW1975 - 1988L 407 D 309.111. 309.112. 309.113. 309.114. 309.115...48 KW
    MERCEDES BENZT2Kamyonet-SW1975 - 1988L 407 D 309.111. 309.112. 309.113. 309.114. 309.115...53 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1979 - 1985200 D44 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1976 - 1979200 D 123.12040 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1977 - 1979220 D49 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1976 - 1979220 D 123.12644 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1976 - 1979240 D 123.12348 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1979 - 1985240 D 123.12353 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1976 - 1980300 D 123.13059 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1979 - 1985300 D 123.13065 KW
    MERCEDES BENZW123Sedan1981 - 1985300 Turbo D 123.13392 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 6.8 TL 4.6 TL 3.4 TL 2.8 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 6.8 TL 4.6 TL 3.4 TL 2.8 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 6.8 TL 4.6 TL 3.4 TL 2.8 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 6.8 TL 4.6 TL 3.4 TL 2.8 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 6.8 TL 4.6 TL 3.4 TL 2.8 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 6.8 TL 4.6 TL 3.4 TL 2.8 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 6.8 TL 4.6 TL 3.4 TL 2.8 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL

    60130005 Orjinal Referans kodlu Mazot Filtre BSG ürünüdür bu yedek parça MERCEDES BENZ C123, MERCEDES BENZ 100, MERCEDES BENZ G SERISI, MERCEDES BENZ S123, MERCEDES BENZ T1, MERCEDES BENZ T2, MERCEDES BENZ W123 vb araçlara uymaktadır. bu yedek parça 24 ay garantilidir. Bu ürünü teslim aldıktan sonra memnun kalmazsanız kutusuna yada parçaya zarar gelmediği zaman 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :