0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    VANTILATÖR KAYISI
    VANTILATÖR KAYISI VANTILATÖR KAYISI

    Marka: CONTITECH, kökenleri 1871 yılına dek uzanan Alman Continental şirketinin bünyesinde 1991 yılında kuruldu. ContiTech ürünleri; havalı süspansiyon sistemleri, kompansatörler/bağlantı boruları, esnek kaplamalar, konveyör bantları, diyaframlar, tahrik kayışları, hortumlar, baskı blanketleri, sızdırmazlık sistemleri ve benzeri gibi başlıklarda sıralanır.

    Vantilatör Kayisi

    Muadil Ürün
    57,11 TL (KDV Dahil) 57.11 71,11 TL
    - +
    Marka : CONTİTECH Stok Kodu : 6PK1800
    Tedarikçi Açıklaması :

    VANTILATÖR KAYISI - MARKA: OPEL - ASTRA F CORSA B - YIL: 93-

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Agirlik [kg] 0,184
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    6PK1798
    6PK1799
    6PK1801
    6PK1802
    6PK1800
    BMW 11287800485
    OPEL 1340626
    OPEL 93181710
    OPEL 1340616
    OPEL 1340646
    OPEL 1340627
    OPEL 6340633
    RENAULT 8200093814
    SA
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    BMW1Hatchback2008 - 2012116 d85 KW
    BMW1Hatchback2008 - 2012116 d85 KW
    BMW1Hatchback2006 - 2012118 d105 KW
    BMW1Cabriolet2008 - Sonrası118 d105 KW
    BMW1Coupe2009 - Sonrası118 d105 KW
    BMW1Hatchback2003 - 2012120 d120 KW
    BMW1Hatchback2003 - 2012120 d130 KW
    BMW1Hatchback2006 - 2012120 d120 KW
    BMW1Hatchback2006 - 2012120 d130 KW
    BMW1Coupe2007 - Sonrası120 d130 KW
    BMW1Cabriolet2008 - Sonrası120 d130 KW
    OPELASTRAKombi1995 - 19981,655 KW
    OPELASTRAHatchback1995 - 19981,655 KW
    OPELASTRASedan1995 - 19981,655 KW
    OPELASTRASedan1991 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRAKutu1991 - 19991.4 i44 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRAHatchback1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRASedan1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRAKombi1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRACabriolet1996 - 20011.4 i 16V66 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRACabriolet1993 - 20011.4 Si60 KW
    OPELASTRAKutu1991 - 19931.6 i55 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRACabriolet1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRASedan1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAHatchback1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAKombi1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAKutu1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRACabriolet1996 - 20011.6 i55 KW
    OPELASTRASedan1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAKombi1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20042.0 DI60 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAKutu1999 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAKombi1999 - 20042.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1999 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRASedan1999 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011,233 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011,444 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011,460 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAKutu1999 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.4 i 16V66 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 Si60 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.6 GSI 16V80 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.6 i 16V78 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi2002 - Sonrası2.2 DTI88 KW
    OPELOMEGASedan1997 - 20002.0 DTI 16V74 KW
    OPELOMEGAKombi1997 - 20002.0 DTI 16V74 KW
    OPELOMEGASedan2000 - 20032.2 DTI 16V81 KW
    OPELOMEGAKombi2000 - 20032.2 DTI 16V81 KW
    OPELOMEGASedan2000 - 20032.2 DTI 16V88 KW
    OPELOMEGAKombi2000 - 20032.2 DTI 16V88 KW
    OPELSINTRAMPV1997 - 19992.2 DTI85 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 20001.4 16V66 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 19981.6 16V78 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19931,660 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19951.6 i55 KW
    OPELVECTRAHatchback1993 - 19951.6 i52 KW
    OPELVECTRASedan1993 - 19951.6 i52 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i55 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20031.6 i55 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.6 i55 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19951.6 i KAT55 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19931.6 S60 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20021.8 i 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20031.8 i 16V92 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20031.8 i 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback1996 - 20002.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRASedan1996 - 20022.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRASedan1997 - 20022.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1997 - 20032.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi1997 - 20032.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.2 DTI 16V92 KW
    OPELZAFIRAMPV1999 - 20052.0 DI 16V60 KW
    OPELZAFIRAMPV2003 - 20052.0 DTI63 KW
    OPELZAFIRAMPV2000 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    RENAULTLAGUNAHatchback2001 - Sonrası1.8 16V86 KW
    RENAULTLAGUNAKombi2001 - Sonrası1.8 16V86 KW
    RENAULTLAGUNAHatchback2001 - Sonrası2.0 16V IDE103 KW
    RENAULTLAGUNAKombi2001 - Sonrası2.0 16V IDE103 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.0 i96 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.0 i96 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.0 SE Turbo147 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.0 SE Turbo147 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.0 Turbo113 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.0 Turbo136 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.0 Turbo113 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.0 Turbo136 KW
    SAAB3.EylHatchback1999 - 20022.0 Turbo151 KW
    SAAB3.EylCabriolet1999 - 20032.0 Turbo151 KW
    SAAB3.EylHatchback2001 - 20022.0 Turbo110 KW
    SAAB3.EylCabriolet2001 - 20032.0 Turbo110 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20002.2 TiD85 KW
    SAAB3.EylHatchback2000 - 20022.2 TiD92 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.3 i110 KW
    SAAB3.EylCabriolet1998 - 20032.3 i110 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20022.3 Turbo165 KW
    SAAB3.EylCabriolet1999 - 20032.3 Turbo165 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 29.9 TL 20.0 TL 15.1 TL 12.1 TL 10.2 TL 8.8 TL 7.7 TL 6.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 29.9 TL 20.0 TL 15.1 TL 12.1 TL 10.2 TL 8.8 TL 7.7 TL 6.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 29.9 TL 20.0 TL 15.1 TL 12.1 TL 10.2 TL 8.8 TL 7.7 TL 6.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 29.9 TL 20.0 TL 15.1 TL 12.1 TL 10.2 TL 8.8 TL 7.7 TL 6.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 29.9 TL 20.0 TL 15.1 TL 12.1 TL 10.2 TL 8.8 TL 7.7 TL 6.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 29.9 TL 20.0 TL 15.1 TL 12.1 TL 10.2 TL 8.8 TL 7.7 TL 6.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 29.9 TL 20.0 TL 15.1 TL 12.1 TL 10.2 TL 8.8 TL 7.7 TL 6.9 TL

    6PK1800 Stok kodulu Vantilatör Kayisi ürünü, Yan Sanayi üründür. ALFA ROMEO 145, ALFA ROMEO 146, BMW 1, CHEVROLET ASTRA, CHEVROLET AVEO, CHEVROLET BERETTA Coupe, CHEVROLET CAVALIER, CHEVROLET CORSICA, CHEVROLET LUMINA, FIAT BARCHETTA, FIAT BRAVA ve bu gibi marka araçlara uymaktadır. 6340633 , Referans numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :