0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Eksantrik Kayışı
    Eksantrik Kayışı Eksantrik Kayışı

    Marka: DAYCO, İtalya menşeili bir firma olup ABD'de şubesi bulunmaktadır. Triger kayışı, triger kayışı gergi mekanizması, amortisör, kasnak, sürtünme çarkı vb. yedek parçalar üretmektedir.

    Eksantrik Kayışı

    Orjinal Ürün
    58,91 TL (KDV Dahil) 58.91 87,91 TL
    - +
    Marka : DAYCO Stok Kodu : 94824
    Tedarikçi Açıklaması :

    EKSANTRIK KAYISI 171STP8M240H

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Dis sayisi 171
    Genislik [mm] 24
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    171STP240H
    OPEL 4805292
    OPEL 5636370
    OPEL 92062969
    OPEL 5636359
    OPEL 9128722
    OPEL 92063944
    OPEL 90499525
    OPEL 92065902
    OPEL 5636350
    OPEL 5636372
    SAAB 90571148
    SAAB
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2006 - Sonrası2,4100 KW
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2,4123 KW
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2.4 4WD123 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2007 - Sonrası2.4 4x4103 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi1995 - 19982.2 i100 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi1998 - Sonrası2.2 i100 KW
    OPELOMEGASedan1999 - 20032.2 16V106 KW
    OPELOMEGAKombi1999 - 20032.2 16V106 KW
    OPELSINTRAMPV1996 - 19992.2 i 16V104 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.6 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.0 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.6 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.0 TL 8.0 TL 7.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.6 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.0 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.6 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.0 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.6 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.0 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.6 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.0 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.6 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.0 TL 8.0 TL 7.1 TL

    Bu sayfada gördüğünüz Eksantrik Kayışı ürünü 12 ay garantilidir ve DAYCO ürünü Orjinal yedek parçadır. 14 iş günü içinde mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz. Bu ürün CHEVROLET CAPTIVA, OPEL ANTARA, OPEL FRONTERA, OPEL OMEGA, OPEL SINTRA vb araçlara uymaktadır. bu Eksantrik Kayışı nin stok kodu DAYCO 94824 orjinal referans numarası 4805292 ,5636372 ,92063944.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :