0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    V-kayisi
    V-kayisi V-kayisi

    Marka: DAYCO, İtalya menşeili bir firma olup ABD'de şubesi bulunmaktadır. Triger kayışı, triger kayışı gergi mekanizması, amortisör, kasnak, sürtünme çarkı vb. yedek parçalar üretmektedir.

    Vantilatör Kayışı

    Orjinal Ürün
    22,07 TL (KDV Dahil) 22.07 33,07 TL
    - +
    Marka : DAYCO Stok Kodu : 11A1130C
    Tedarikçi Açıklaması :

    VANTILATOR KAYISI

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ORJINAL 0436795
    ORJINAL 055260849A
    ORJINAL 06580731262
    ORJINAL 06580731263
    ORJINAL 07119990178
    ORJINAL 0775300490009
    ORJINAL 11436795
    ORJINAL 128005
    ORJINAL 128007
    ORJINAL 128016
    ORJINAL 212683
    ORJINAL 214830
    ORJINAL 23223093
    ORJINAL 4683770
    ORJINAL 4683771
    ORJINAL 4688853
    ORJINAL 4705361
    ORJINAL 5000659558
    ORJINAL 5000785475
    ORJINAL 5000788121
    ORJINAL 5000788483
    ORJINAL 5000821492
    ORJINAL 5001821492
    ORJINAL 574932
    ORJINAL 7031864
    ORJINAL 7554605
    ORJINAL 7576113
    ORJINAL 9091602092
    ORJINAL 9091602227
    ORJINAL 9091602353
    ORJINAL 958360
    ORJINAL 96031955
    ORJINAL 966695
    ORJINAL 966980
    ORJINAL 976485
    ORJINAL 978722
    ORJINAL 978723
    ORJINAL 9933251130
    ORJINAL ERC5836
    ORJINAL GFB122
    ORJINAL GFB170
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    BMW2000-3.2 CoupeCoupe1969 - 19712800 CS125 KW
    BMW2500-3.3Sedan1968 - 19772500110 KW
    BMW2500-3.3Sedan1968 - 19752800125 KW
    CHEVROLETCAMAROCoupe1970 - 19835.0110 KW
    CHEVROLETCAMAROCoupe1981 - 19925.0112 KW
    CHEVROLETCAPRICEKombi1982 - 19865.0114 KW
    CHEVROLETCAPRICEKombi1984 - 19865.0110 KW
    CHEVROLETNUBIRAKapali arazi arabasi1984 - 19865.7 Extra Long136 KW
    CHEVROLETNUBIRAKapali arazi arabasi1984 - 19865.7 Extra Long AWD136 KW
    CITROENC15Kutu1987 - 19881.347 KW
    CITROENXMHatchback1989 - 19942.1 D 12V60 KW
    CITROENXMKombi1991 - 19942.1 D 12V60 KW
    CITROENXMKombi1994 - 19962.1 D1260 KW
    CITROENXMHatchback1989 - 19942.1 TD 12V80 KW
    CITROENXMKombi1991 - 19942.1 TD 12V80 KW
    CITROENXMHatchback1994 - 20002.1 TD 12V80 KW
    CITROENXMKombi1994 - 20002.1 TD 12V80 KW
    FORDCAPRICoupe1968 - 1972170055 KW
    FORDTAUNUSKombi1964 - 19671.544 KW
    FORDTAUNUSSedan1964 - 19681.544 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741.544 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741.544 KW
    FORDTAUNUSKombi1967 - 19741.544 KW
    FORDTAUNUSKombi1964 - 19671.751 KW
    FORDTAUNUSSedan1964 - 19681.748 KW
    FORDTAUNUSSedan1964 - 19681.751 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741.748 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741.748 KW
    FORDTAUNUSKombi1967 - 19741.748 KW
    FORDTAUNUSKombi1967 - 19741.748 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741.751 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741.751 KW
    FORDTAUNUSCoupe1967 - 19741.751 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741.755 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 19741.755 KW
    FORDTAUNUSCoupe1968 - 19741.755 KW
    FORDTAUNUSKombi1968 - 19741.755 KW
    FORDTAUNUSKombi1968 - 19741.755 KW
    FORDTRANSITOtobüs1968 - 19731.5 100044 KW
    FORDTRANSITOtobüs1965 - 19711.5 110044 KW
    FORDTRANSITOtobüs1965 - 19691.5 90044 KW
    FORDTRANSITOtobüs1965 - 19731.5 90044 KW
    FORDTRANSITOtobüs1971 - 19731.748 KW
    FORDTRANSITOtobüs1971 - 19731.7 100048 KW
    FORDTRANSITOtobüs1966 - 19731.7 130048 KW
    FORDTRANSITKutu1967 - 19731.7 130048 KW
    FORDTRANSITKutu1965 - 19731.7 1300 Feuerw.48 KW
    FORDTRANSITOtobüs1971 - 19711.7 90048 KW
    PEUGEOT504Sedan1973 - 19861.9 D40 KW
    PEUGEOT504Sedan1971 - 19862.1 D48 KW
    PEUGEOT504Kombi1971 - 19862.1 D48 KW
    PEUGEOT504Sedan1975 - 19832.3 D51 KW
    PEUGEOT504Kombi1975 - 19862.3 D51 KW
    PEUGEOT504Pick-up1980 - 19892.3 D51 KW
    PEUGEOT505Kombi1982 - 19862.3 Diesel59 KW
    PEUGEOT505Sedan1980 - 19862.3 Turbo Diesel59 KW
    PEUGEOT505Sedan1981 - 19902.5 Diesel51 KW
    PEUGEOT505Sedan1981 - 19932.5 Diesel55 KW
    PEUGEOT505Kombi1983 - 19932.5 Diesel55 KW
    PEUGEOT505Kombi1986 - 19932.5 Diesel51 KW
    PEUGEOT505Sedan1983 - 19932.5 Turbo Diesel66 KW
    PEUGEOT505Kombi1985 - 19872.5 Turbo Diesel66 KW
    PEUGEOT505Kombi1986 - 19932.5 Turbo Diesel77 KW
    PEUGEOT505Sedan1986 - 19932.5 Turbo Diesel77 KW
    PEUGEOT604Sedan1979 - 19832.3 TD59 KW
    PEUGEOT604Sedan1983 - 19862.5 TD66 KW
    ROVER2000-3500 Egik arka bölümHatchback1976 - 19863500115 KW
    ROVER2000-3500 Egik arka bölümHatchback1982 - 19863500 Vitesse142 KW
    ROVER2200-3500Sedan1968 - 19763500104 KW
    ROVER2200-3500Sedan1968 - 19763500110 KW
    TOYOTACRESSIDASedan1982 - 19842.0 GLI80 KW
    VOLVO240Sedan1979 - 19802.7 GLT6104 KW
    VOLVO240Kombi1979 - 19802.7 GLT6104 KW
    VOLVO260Sedan1974 - 19802.7103 KW
    VOLVO260Kombi1975 - 19772.792 KW
    VOLVO260Kombi1975 - 19822.7103 KW
    VOLVO260Sedan1976 - 19822.792 KW
    VOLVO260Coupe1977 - 19782.7103 KW
    VOLVO260Kombi1978 - 19822.7109 KW
    VOLVO260Sedan1978 - 19822.7109 KW
    VOLVO260Sedan1980 - 19822.895 KW
    VOLVO260Sedan1980 - 19822.8114 KW
    VOLVO260Kombi1980 - 19822.8114 KW
    VWGOLFHatchback1974 - 19751.551 KW
    VWGOLFHatchback1977 - 19831.551 KW
    VWGOLFHatchback1975 - 19841.655 KW
    VWGOLFHatchback1983 - 19841.655 KW
    VWGOLFHatchback1976 - 19821.6 GTI81 KW
    VWSCIROCCOCoupe1974 - 19751.551 KW
    VWSCIROCCOCoupe1974 - 19751.555 KW
    VWSCIROCCOCoupe1974 - 19771.563 KW
    VWSCIROCCOCoupe1977 - 19801.551 KW
    VWSCIROCCOCoupe1980 - 19831.551 KW
    VWSCIROCCOCoupe1975 - 19791.655 KW
    VWSCIROCCOCoupe1975 - 19801.663 KW
    VWSCIROCCOCoupe1976 - 19801.681 KW
    VWSCIROCCOCoupe1980 - 19821.681 KW
    VWSCIROCCOCoupe1980 - 19841.663 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 11.6 TL 7.7 TL 5.8 TL 4.7 TL 3.9 TL 3.4 TL 3.0 TL 2.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 11.6 TL 7.7 TL 5.8 TL 4.7 TL 3.9 TL 3.4 TL 3.0 TL 2.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 11.6 TL 7.7 TL 5.8 TL 4.7 TL 3.9 TL 3.4 TL 3.0 TL 2.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 11.6 TL 7.7 TL 5.8 TL 4.7 TL 3.9 TL 3.4 TL 3.0 TL 2.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 11.6 TL 7.7 TL 5.8 TL 4.7 TL 3.9 TL 3.4 TL 3.0 TL 2.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 11.6 TL 7.7 TL 5.8 TL 4.7 TL 3.9 TL 3.4 TL 3.0 TL 2.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 11.6 TL 7.7 TL 5.8 TL 4.7 TL 3.9 TL 3.4 TL 3.0 TL 2.7 TL

    Bu sayfada listelenen V-Kayisi yedek parçası 24 ay garantilidir ve DAYCO ürünü Orjinal yedek parçadır. 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Bu ürün BMW 2000-3.2 Coupe, BMW 2500-3.3, CHEVROLET CAMARO, CHEVROLET CAPRICE, CHEVROLET NUBIRA, CITROEN C15, CITROEN XM, FORD CAPRI, FORD TAUNUS, FORD TRANSIT, PEUGEOT 504 vb araçlara uymaktadır. bu V-Kayisi nin stok kodu DAYCO 11A1130C orjinal referans numarası 0436795 ,055260849A ,06580731262.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :