0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Mars motoru
    Mars motoru Mars motoru

    Muadil Ürün : Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

    Marş Motoru 12V 1.4Kw 13 Diş Opel Astra G Ve H, Combo, Corsa C, Meriva, Zafira 1.7 Dti Cdti Motorlu

    Muadil Ürün
    335,03 TL (KDV Dahil) 335.03
    Marka : DELCO Stok Kodu : DRS3679N
    Tedarikçi Açıklaması :

    MARŞ MOTORU 12V 1.4 KW 13 DİŞ ASTRA G-H-COMBO-CORSA C-MERIVA-ZAFIRA 1.7DTI-CDTI

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Agirlik, gr 2920
    Flans Ø, mm 78
    U1/U2, mm 135.3 / 19.5
    Gerilim, V 12
    Mars motoru gücü, kW 1,4
    Dönme yönü saat yönünde
    Dis sayisi, 13
    Soket mod. tanimlamasi, SOL49
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ISUZU 8971891181
    ISUZU 8971891180
    ISUZU 8980147430
    ISUZU 8973860620
    OPEL 93174028
    OPEL 6202000
    OPEL 6202043
    OPEL 97189118
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELASTRAHatchback2003 - 20051.7 CDTI59 KW
    OPELASTRASedan2003 - 20051.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKombi2003 - 20091.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.7 CDTi74 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAKombi2007 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAKombi2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAKombi2000 - 20041.7 DTI 16V55 KW
    OPELASTRAHatchback2000 - 20051.7 DTI 16V55 KW
    OPELASTRASedan2000 - 20051.7 DTI 16V55 KW
    OPELCOMBOMPV2004 - Sonrası1.7 CDTI 16V74 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2004 - Sonrası1.7 CDTI 16V74 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2001 - Sonrası1.7 DI 16V48 KW
    OPELCOMBOMPV2001 - Sonrası1.7 DI 16V48 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2001 - Sonrası1.7 DTI 16V55 KW
    OPELCOMBOMPV2001 - Sonrası1.7 DTI 16V55 KW
    OPELCORSAHatchback2003 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1.7 DI48 KW
    OPELCORSAKutu2000 - Sonrası1.7 DI 16V48 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1.7 DTI55 KW
    OPELCORSAKutu2000 - Sonrası1.7 DTI 16V55 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.7 CDTI74 KW
    OPELMERIVAMPV2006 - 20101.7 CDTI92 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.7 DTI55 KW
    OPELZAFIRAMPV2008 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELZAFIRAMPV2008 - Sonrası1.7 CDTI92 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 177.6 TL 118.8 TL 89.5 TL 71.8 TL 60.3 TL 52.1 TL 45.8 TL 40.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 177.6 TL 118.8 TL 89.5 TL 71.8 TL 60.3 TL 52.1 TL 45.8 TL 40.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 177.6 TL 118.8 TL 89.5 TL 71.8 TL 60.3 TL 52.1 TL 45.8 TL 40.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 177.6 TL 118.8 TL 89.5 TL 71.8 TL 60.3 TL 52.1 TL 45.8 TL 40.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 177.6 TL 118.8 TL 89.5 TL 71.8 TL 60.3 TL 52.1 TL 45.8 TL 40.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 177.6 TL 118.8 TL 89.5 TL 71.8 TL 60.3 TL 52.1 TL 45.8 TL 40.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 177.6 TL 118.8 TL 89.5 TL 71.8 TL 60.3 TL 52.1 TL 45.8 TL 40.9 TL

    DRS3679N Stok kodulu Mars Motoru ürünü, Yan Sanayi üründür. OPEL ASTRA, OPEL COMBO, OPEL CORSA, OPEL MERIVA, OPEL ZAFIRA ve bu gibi marka otomobillere uymaktadır. 8971891181 ,8971891180 ,8980147430 OEM Numaralarıdır

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :