0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Arka Z Rot
    Demir/Kol, Stabilizatör Demir/Kol, Stabilizatör

    Marka: DELPHI Automotive PLC, 1994 yılında İngiltere'de kurulan, dünyanın en büyük otomotiv parça üreticilerindendir. 126 üretim tesisi ve 160 bin çalışanı vardır. Fren sistemi, motor soğutma, dizel sistem, direksiyon ve süspansiyon sistemlerine ait geniş ürün yelpazesi vardır.

    Z Rot Arka Ford C Max, Focus 2, Focus C Max, C70 2, S40 2, V50 1.4, 1.6, 1.8, 2.0 Motorlu 2003 Sonrası

    Orjinal Ürün
    40,36 TL (KDV Dahil) 40.36
    Marka : DELPHI Stok Kodu : TC1419
    Tedarikçi Açıklaması :

    Z ROT ARKA C-MAX-FOCUS II-FOCUS C-MAX-C70 II-S40 II-V50 1,4/1,6/1,8/2,0 03->

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj yeri, Arka aks
    Disli ölçüsü, M10x1.5
    Baglanti kolu
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FORD 1223923
    FORD 1253969
    FORD 1469208
    FORD 1335548
    FORD 1231452
    FORD 1310333
    FORD 1304120
    MAZDA BP4K28170D
    VOLVO 31212548
    VOLVO 30714466
    VOLVO 30683232
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FORDC-MAXMPV2007 - Sonrası1.674 KW
    FORDC-MAXMPV2007 - Sonrası1.6 TDCi66 KW
    FORDC-MAXMPV2007 - Sonrası1.6 TDCi80 KW
    FORDC-MAXMPV2007 - Sonrası1.892 KW
    FORDC-MAXMPV2007 - Sonrası1.8 Flexifuel92 KW
    FORDC-MAXMPV2007 - Sonrası1.8 TDCi85 KW
    FORDC-MAXMPV2007 - Sonrası2.0107 KW
    FORDC-MAXMPV2007 - Sonrası2.0 TDCi100 KW
    FORDC-MAXMPV2008 - Sonrası2.0 TDCi81 KW
    FORDFOCUSKombi2004 - Sonrası1.459 KW
    FORDFOCUSHatchback2004 - Sonrası1.459 KW
    FORDFOCUSSedan2005 - Sonrası1.459 KW
    FORDFOCUSMPV2003 - 20071.674 KW
    FORDFOCUSKombi2004 - Sonrası1.674 KW
    FORDFOCUSHatchback2004 - Sonrası1.674 KW
    FORDFOCUSSedan2005 - Sonrası1.674 KW
    FORDFOCUSCabriolet2006 - Sonrası1.674 KW
    FORDFOCUSMPV2003 - 20071.6 TDCi80 KW
    FORDFOCUSKombi2004 - Sonrası1.6 TDCi66 KW
    FORDFOCUSKombi2004 - Sonrası1.6 TDCi80 KW
    FORDFOCUSHatchback2004 - Sonrası1.6 TDCi80 KW
    FORDFOCUSSedan2005 - Sonrası1.6 TDCi66 KW
    FORDFOCUSHatchback2005 - Sonrası1.6 TDCi66 KW
    FORDFOCUSSedan2005 - Sonrası1.6 TDCi80 KW
    FORDFOCUSMPV2005 - 20071.6 TDCi66 KW
    FORDFOCUSKombi2004 - Sonrası1.6 Ti85 KW
    FORDFOCUSHatchback2004 - Sonrası1.6 Ti85 KW
    FORDFOCUSMPV2004 - 20071.6 Ti85 KW
    FORDFOCUSSedan2005 - Sonrası1.6 Ti85 KW
    FORDFOCUSMPV2003 - 20071.888 KW
    FORDFOCUSMPV2004 - 20071.892 KW
    FORDFOCUSHatchback2006 - Sonrası1.892 KW
    FORDFOCUSSedan2006 - Sonrası1.892 KW
    FORDFOCUSKombi2006 - Sonrası1.892 KW
    FORDFOCUSHatchback2006 - Sonrası1.8 Flexifuel92 KW
    FORDFOCUSKombi2006 - Sonrası1.8 Flexifuel92 KW
    FORDFOCUSSedan2006 - Sonrası1.8 Flexifuel92 KW
    FORDFOCUSMPV2006 - 20071.8 Flexifuel92 KW
    FORDFOCUSKombi2004 - Sonrası1.8 TDCi85 KW
    FORDFOCUSSedan2005 - Sonrası1.8 TDCi85 KW
    FORDFOCUSHatchback2005 - Sonrası1.8 TDCi85 KW
    FORDFOCUSMPV2005 - 20071.8 TDCi85 KW
    FORDFOCUSKombi2004 - Sonrası2.0107 KW
    FORDFOCUSHatchback2004 - Sonrası2.0107 KW
    FORDFOCUSMPV2004 - 20072.0107 KW
    FORDFOCUSSedan2005 - Sonrası2.0107 KW
    FORDFOCUSCabriolet2006 - Sonrası2.0107 KW
    FORDFOCUSMPV2003 - 20072.0 TDCi100 KW
    FORDFOCUSKombi2004 - Sonrası2.0 TDCi100 KW
    FORDFOCUSHatchback2004 - Sonrası2.0 TDCi100 KW
    FORDFOCUSSedan2005 - Sonrası2.0 TDCi100 KW
    FORDFOCUSCabriolet2006 - Sonrası2.0 TDCi100 KW
    FORDFOCUSHatchback2008 - Sonrası2.0 TDCi81 KW
    FORDFOCUSSedan2008 - Sonrası2.0 TDCi81 KW
    FORDFOCUSKombi2008 - Sonrası2.0 TDCi81 KW
    MAZDA3Hatchback2003 - 20091.462 KW
    MAZDA3Hatchback2004 - 20091.459 KW
    MAZDA3Hatchback2003 - 20091.677 KW
    MAZDA3Sedan2004 - Sonrası1.677 KW
    MAZDA3Sedan2004 - Sonrası1.6 DI Turbo80 KW
    MAZDA3Hatchback2004 - 20091.6 DI Turbo80 KW
    MAZDA3Hatchback2003 - 20092.0110 KW
    MAZDA3Sedan2004 - Sonrası2.0110 KW
    MAZDA5MPV2005 - Sonrası1.885 KW
    MAZDA5MPV2005 - Sonrası2.0107 KW
    MAZDA5MPV2005 - Sonrası2.0 CD81 KW
    MAZDA5MPV2005 - Sonrası2.0 CD105 KW
    VOLVOC70Cabriolet2008 - Sonrası2.0 D100 KW
    VOLVOC70Cabriolet2006 - Sonrası2.4103 KW
    VOLVOC70Cabriolet2006 - Sonrası2.4 i125 KW
    VOLVOC70Cabriolet2006 - SonrasıD5132 KW
    VOLVOC70Cabriolet2006 - SonrasıT5162 KW
    VOLVOC70Cabriolet2007 - SonrasıT5169 KW
    VOLVOS40Sedan2005 - Sonrası1.674 KW
    VOLVOS40Sedan2005 - Sonrası1.6 D81 KW
    VOLVOS40Sedan2010 - Sonrası1.6 D284 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - Sonrası1.892 KW
    VOLVOS40Sedan2006 - Sonrası1.8 FlexFuel92 KW
    VOLVOS40Sedan2006 - Sonrası2.0107 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - Sonrası2.0 D100 KW
    VOLVOS40Sedan2006 - Sonrası2.0 F107 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - Sonrası2.4103 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - Sonrası2.4125 KW
    VOLVOS40Sedan2006 - Sonrası2.4 D5132 KW
    VOLVOS40Sedan2010 - SonrasıD3110 KW
    VOLVOS40Sedan2010 - SonrasıD4130 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - SonrasıT5162 KW
    VOLVOS40Sedan2007 - SonrasıT5169 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - SonrasıT5 AWD162 KW
    VOLVOS40Sedan2007 - SonrasıT5 AWD169 KW
    VOLVOV50Kombi2005 - Sonrası1.674 KW
    VOLVOV50Kombi2005 - Sonrası1.6 D81 KW
    VOLVOV50Kombi2010 - Sonrası1.6 D284 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - Sonrası1.892 KW
    VOLVOV50Kombi2005 - Sonrası1.8 FlexFuel92 KW
    VOLVOV50Kombi2006 - Sonrası2.0107 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - Sonrası2.0 D100 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - Sonrası2.4103 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - Sonrası2.4125 KW
    VOLVOV50Kombi2006 - Sonrası2.4 D5132 KW
    VOLVOV50Kombi2007 - Sonrası2.4 Tdi120 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - SonrasıT5162 KW
    VOLVOV50Kombi2007 - SonrasıT5169 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - SonrasıT5 AWD162 KW
    VOLVOV50Kombi2007 - SonrasıT5 AWD169 KW

    Z rot diğer adı denge rotu diyebiliriz. Z-Rot, sürüş konforunu sağlamak için tekerleğin aşağı-yukarı hareketini denge çubuğu vasıtasıyla diğer tekerleğe ileten süspansiyon sistemin bir bağlantı elemanı olmaktadır. Bu bağlantı sayesinde, virajlarda aracın direksiyon hakimiyeti daha çok artar, aracın kayması, aracın savrulması ve sağa-sola yatmasını engeller. Z rotun bir ucu denge koluna, diğer ucu amortisöre bağlanır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 21.2 TL 14.1 TL 10.7 TL 8.5 TL 7.2 TL 6.2 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 21.2 TL 14.1 TL 10.7 TL 8.5 TL 7.2 TL 6.2 TL 5.5 TL 4.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 21.2 TL 14.1 TL 10.7 TL 8.5 TL 7.2 TL 6.2 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 21.2 TL 14.1 TL 10.7 TL 8.5 TL 7.2 TL 6.2 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 21.2 TL 14.1 TL 10.7 TL 8.5 TL 7.2 TL 6.2 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 21.2 TL 14.1 TL 10.7 TL 8.5 TL 7.2 TL 6.2 TL 5.5 TL 4.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 21.2 TL 14.1 TL 10.7 TL 8.5 TL 7.2 TL 6.2 TL 5.5 TL 4.9 TL

    burada listelenen ürün DELPHI üretimidir ve Orjinal yedek parçadır. DELPHI TC1419 kodlu ürünün oem numarası 1223923 ,1253969 ,1469208 dur. FORD C-MAX, FORD FOCUS, MAZDA 3, MAZDA 5, VOLVO C70, VOLVO S40, VOLVO V50 vb araçlar içindir. 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :