0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sol Ana far
    Ana far Ana far

    Marka: DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

    Far Sol Fiat Palio Albea Motorlu Tip 2002 Ve 2004 Arası

    Muadil Ürün
    241,37 TL (KDV Dahil) 241.37 362,37 TL
    - +
    Marka : DEPO Stok Kodu : 661-1137L-LD-EM
    Tedarikçi Açıklaması :

    FAR SOL PALIO ALBEA MOTORLU TIP 02-04

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Soldan/Sagdan trafik Sagdan akan trafik için
    Montaj tarafi sol
    Lamba türü H1/H7
    Araç donanimi Far seviye ayarlamasina sahip araçlar için (elektrikli)
    Araç donanimi Far seviye ayarlamasi olmayan araçlar için
    Model yili ...`dan itibaren 2002
    Model yili ...`na kadar 2004
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FIAT 46537112
    FIAT 43030111
    FIAT 468221680
    KLOKKERHOLM 20070143
    ALKAR 2741590
    AVA QUALITY COOLING FT1134924
    PRASCO FT1134924
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FIATPALIOHatchback1996 - Sonrası145 KW
    FIATPALIOKombi1996 - 20011,254 KW
    FIATPALIOHatchback1997 - 20021,244 KW
    FIATPALIOHatchback1998 - Sonrası1,254 KW
    FIATPALIOHatchback1999 - 20001,250 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1,244 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1,259 KW
    FIATPALIOHatchback1996 - Sonrası1,451 KW
    FIATPALIOHatchback1996 - Sonrası1.4 KAT51 KW
    FIATPALIOHatchback1996 - Sonrası1.6 16V74 KW
    FIATPALIOKombi1996 - 20011.6 16V74 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.6 16V76 KW
    FIATPALIOKombi1996 - 20011.7 TD51 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.9 D46 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.9 JTD59 KW

    Farlar aydınlatma sisteminin en önemli parçasıdır. İlk zamanlarda aracın hareket ettiği yolun aydınlatılması yetersiz olmaktaydı. Zamanla, batarya ve şarj sisteminin gelişmesi, sökülebilir farları ve atom farların yaygın olarak kullanılmasına başlanmıştır. Sökülebilir farlarda bütün parçaların sökülmesi ve tamiratı yapılabilmektedir. Atom farlar da bu sistemler, ampuller, reflektör ve mercek tek bir parça halindedir. Kısa farlar uzun farlar ve sis farlardan ibaret modern aydınlatma sisteminin araçlarda kullanılması yaygınlaşmıştır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 126.5 TL 84.6 TL 63.7 TL 51.1 TL 42.9 TL 37.1 TL 32.6 TL 29.2 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 126.5 TL 84.6 TL 63.7 TL 51.1 TL 42.9 TL 37.1 TL 32.6 TL 29.2 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 126.5 TL 84.6 TL 63.7 TL 51.1 TL 42.9 TL 37.1 TL 32.6 TL 29.2 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 126.5 TL 84.6 TL 63.7 TL 51.1 TL 42.9 TL 37.1 TL 32.6 TL 29.2 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 126.5 TL 84.6 TL 63.7 TL 51.1 TL 42.9 TL 37.1 TL 32.6 TL 29.2 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 126.5 TL 84.6 TL 63.7 TL 51.1 TL 42.9 TL 37.1 TL 32.6 TL 29.2 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 126.5 TL 84.6 TL 63.7 TL 51.1 TL 42.9 TL 37.1 TL 32.6 TL 29.2 TL

    661-1137L-LD-EM Stok kodulu Ana Far parçası, Yan Sanayi üründür. FIAT ALBEA, FIAT PALIO ve bu gibi marka araçlara uymaktadır. 43030111 , Referans numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :