0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    STOP LAMBASI : R
    STOP LAMBASI : R STOP LAMBASI : R

    Marka: DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

    Stop Lambasi : R

    Muadil Ürün
    80,17 TL (KDV Dahil) 80.17 120,17 TL
    - +
    Marka : DEPO Stok Kodu : 4421907RUESR
    Tedarikçi Açıklaması :

    STOP LAMBASI : R - MARKA: OPEL - VECTRA B - YIL: 96-99

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sag
    Renk kirmizi
    Ilave ürün/Ilave açiklama Lamba tutucusu yok
    Üst yüzey kaygan
    Sinyal rengi duman grisi
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 6223162
    OPEL 90512718
    OPEL 622316290512718
    BOSCH 318339214
    VAN WEZEL 03766936
    VAN WEZEL 3766936
    KLOKKERHOLM 50770713
    SCHLIECKMANN 50325619
    MAGNETI MARELLI 712373619879
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i55 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20031.6 i55 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 19981.7 TD60 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 19981.7 TD60 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAHatchback1996 - 20002.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRASedan1996 - 20022.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRASedan1997 - 20022.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1997 - 20032.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20002.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20002.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1998 - 2000i 500 2.5143 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 42.0 TL 28.1 TL 21.2 TL 17.0 TL 14.3 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 42.0 TL 28.1 TL 21.2 TL 17.0 TL 14.3 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 42.0 TL 28.1 TL 21.2 TL 17.0 TL 14.3 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 42.0 TL 28.1 TL 21.2 TL 17.0 TL 14.3 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 42.0 TL 28.1 TL 21.2 TL 17.0 TL 14.3 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 42.0 TL 28.1 TL 21.2 TL 17.0 TL 14.3 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 42.0 TL 28.1 TL 21.2 TL 17.0 TL 14.3 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL

    4421907RUESR Stok kodulu Stop Lambasi : R yedek parçası, Yan Sanayi üründür. JEEP CHEROKEE, JEEP GRAND CHEROKEE, MERCEDES BENZ E SERISI, MERCEDES BENZ S SERISI, MERCEDES BENZ W123, OPEL VECTRA ve bu gibi marka araçlara uymaktadır. EW150544 ,6223162 ,FHC5082 OEM Numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :