0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    İNDİRİM
    STOP LAMBASI
    STOP LAMBASI STOP LAMBASI

    Marka: DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

    Stop Lambasi

    Muadil Ürün
    390,62 TL (KDV Dahil) 390.62 488,62 TL
    - +
    Marka : DEPO Stok Kodu : 2231938RUE
    Tedarikçi Açıklaması :

    STOP LAMBASI : R - MARKA: HYUNDAI - SPORTAGE - YIL: 06-09

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sag
    Ilave ürün/Ilave açiklama Lamba tutucusu yok
    Sinyal rengi beyaz
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    KIA 924021F011
    VAN WEZEL 8381932
    SCHLIECKMANN 50163609
    JOHNS 4186881
    AVA QUALITY COOLING KI0224053
    DIEDERICHS 6521890
    PRASCO KI0224053
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2004 - Sonrası2.0 16V 4WD104 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2005 - Sonrası2.0 CRDi83 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2006 - Sonrası2.0 CRDi100 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2006 - Sonrası2.0 CRDi103 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2004 - Sonrası2.0 CRDi 4WD83 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2006 - Sonrası2.0 CRDi 4WD100 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2006 - Sonrası2.0 CRDi 4WD103 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2004 - Sonrası2.0 i 16V104 KW
    KIASPORTAGEKapali arazi arabasi2004 - Sonrası2.7 V6 4WD129 KW

    Fren lamba anahtarının görevi, fren pedalına basıldığı bilgisini elektronik kontrol ünitesine göndermektir. Dört tekerlekten tahrikli araçlarda frenleme sırasında aracın yavaşlama oranını algılar ve bu sinyalleri ECU’ya göndermektedir. ECU bu sinyalleri kullanarak hassasiyetle yol yüzey koşullarına karar verir ve gerekli kontrol ölçümlerini yapar. Yavaşlama hız sensörü binek araçlarda bagaj kısmında diğer araçlarda ise motor bölmesinde yer alır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 204.7 TL 136.8 TL 103.1 TL 82.7 TL 69.5 TL 60.0 TL 52.8 TL 47.2 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 204.7 TL 136.8 TL 103.1 TL 82.7 TL 69.5 TL 60.0 TL 52.8 TL 47.2 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 204.7 TL 136.8 TL 103.1 TL 82.7 TL 69.5 TL 60.0 TL 52.8 TL 47.2 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 204.7 TL 136.8 TL 103.1 TL 82.7 TL 69.5 TL 60.0 TL 52.8 TL 47.2 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 204.7 TL 136.8 TL 103.1 TL 82.7 TL 69.5 TL 60.0 TL 52.8 TL 47.2 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 204.7 TL 136.8 TL 103.1 TL 82.7 TL 69.5 TL 60.0 TL 52.8 TL 47.2 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 204.7 TL 136.8 TL 103.1 TL 82.7 TL 69.5 TL 60.0 TL 52.8 TL 47.2 TL

    burada listelenen ürün DEPO üretimidir ve Yan Sanayi ürünüdür. DPO 223-1938R-UE kodlu ürünün oem kodu 924021F011 ,8381932 ,50163609 dur. KIA SPORTAGE vb araçlar içindir. 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :