0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sol Ön Sinyal lambasi
    Sinyal lambasi Sinyal lambasi

    Marka: DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

    Sinyal Lambası Ön Sol Duysuz Scorpio 1983 Ve 1990 Arası

    Muadil Ürün
    29,93 TL (KDV Dahil) 29.93 44,93 TL
    - +
    Marka : DEPO Stok Kodu : 431-1513L-UE
    Tedarikçi Açıklaması :

    SINYAL LAMBASI ON SOL DUYSUZ SCORPIO 83-90

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Ruhsat türü E Tip kontrolü yapilmis
    Montaj tarafi sol
    Sinyal rengi sari
    Ilave ürün/Ilave açiklama Lamba tutucusu ile
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FORD 7037387
    FORD 6124241
    FORD 85GG13369AA
    VAN WEZEL 1876903
    VAN WEZEL 01876903
    KLOKKERHOLM 25520381
    SCHLIECKMANN 50219301
    JOHNS 3223191
    AVA QUALITY COOLING FD0844004
    TYC[=>
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FORDSCORPIOHatchback1985 - 19921,866 KW
    FORDSCORPIOHatchback1985 - 1989277 KW
    FORDSCORPIOHatchback1985 - 19922.0 i85 KW
    FORDSCORPIOSedan1989 - 19942.0 i88 KW
    FORDSCORPIOHatchback1989 - 19942.0 i88 KW
    FORDSCORPIOKombi1991 - 19942.0 i85 KW
    FORDSCORPIOKombi1991 - 19942.0 i88 KW
    FORDSCORPIOHatchback1986 - 19882.4 i96 KW
    FORDSCORPIOHatchback1988 - 19922.4 i92 KW
    FORDSCORPIOSedan1988 - 19942.4 i92 KW
    FORDSCORPIOKombi1991 - 19942.4 i92 KW
    FORDSCORPIOHatchback1988 - 19942.4 i KAT92 KW
    FORDSCORPIOHatchback1985 - 19922.5 D51 KW
    FORDSCORPIOSedan1989 - 19942.5 D51 KW
    FORDSCORPIOHatchback1988 - 19932.5 TD68 KW
    FORDSCORPIOSedan1988 - 19932.5 TD68 KW
    FORDSCORPIOKombi1991 - 19932.5 TD68 KW
    FORDSCORPIOHatchback1985 - 19862.8 i110 KW
    FORDSCORPIOHatchback1985 - 19862.8 i 4x4110 KW
    FORDSCORPIOHatchback1986 - 19942.9 i107 KW
    FORDSCORPIOSedan1986 - 19942.9 i107 KW
    FORDSCORPIOHatchback1986 - 19942.9 i110 KW
    FORDSCORPIOKombi1991 - 19942.9 i107 KW
    FORDSCORPIOHatchback1991 - 19942.9 i 24V143 KW
    FORDSCORPIOSedan1991 - 19942.9 i 24V143 KW
    FORDSCORPIOHatchback1986 - 19942.9 i 4x4110 KW
    FORDSCORPIOHatchback1988 - 19932.9 i 4x4107 KW
    FORDSCORPIOKombi1988 - 19932.9 i 4x4107 KW
    FORDSCORPIOSedan1989 - 19942.9 i 4x4107 KW
    FORDSCORPIOHatchback1987 - 19942.9 i KAT107 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 15.7 TL 10.5 TL 7.9 TL 6.3 TL 5.3 TL 4.6 TL 4.0 TL 3.6 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 15.7 TL 10.5 TL 7.9 TL 6.3 TL 5.3 TL 4.6 TL 4.0 TL 3.6 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 15.7 TL 10.5 TL 7.9 TL 6.3 TL 5.3 TL 4.6 TL 4.0 TL 3.6 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 15.7 TL 10.5 TL 7.9 TL 6.3 TL 5.3 TL 4.6 TL 4.0 TL 3.6 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 15.7 TL 10.5 TL 7.9 TL 6.3 TL 5.3 TL 4.6 TL 4.0 TL 3.6 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 15.7 TL 10.5 TL 7.9 TL 6.3 TL 5.3 TL 4.6 TL 4.0 TL 3.6 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 15.7 TL 10.5 TL 7.9 TL 6.3 TL 5.3 TL 4.6 TL 4.0 TL 3.6 TL

    yukarıda listelenen yedek parça DEPO üretimidir ve Yan Sanayi markadır. LCD 431-1513L-UE kodlu ürünün oem numarası 6124241 , dur. FORD SCORPIO vb otomobillere uygundur. 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :