0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sağ Sinyal lambasi
    Sinyal lambasi

    Marka: DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

    Sinyal Lambasi

    Muadil Ürün
    46,42 TL (KDV Dahil) 46.42 69,42 TL
    - +
    Marka : DEPO Stok Kodu : 4401504RAEC
    Tedarikçi Açıklaması :

    SİNYAL LAMBASI : R BEYAZ - MARKA: ML - W140 - YIL: 91-98 - MOTOR: BM

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sag ön
    Renk beyaz
    Isik fonksiyonu Arka far yok
    Ilave ürün/Ilave açiklama Lamba tutucusu ile
    Far cam rengi beyaz
    Model yili ...`dan itibaren 1992
    Model yili ...`na kadar 1996
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MERCEDES-BENZ 1408260643
    MERCEDES-BENZ A1408260643
    VAN WEZEL 3035906
    VAN WEZEL 03035906
    KLOKKERHOLM 35160366
    SCHLIECKMANN 50148202
    MAGNETI MARELLI 711305E11
    JOHNS 5024206
    ALKAR
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    MERCEDES BENZS SERISISedan1993 - 1998300 SE 2.8 140.028145 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1991 - 1998300 SE.SEL S320 140.032. 140.033170 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1991 - 1998400 SE.SEL S420 140.042. 140.043210 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1991 - 1998500 SE.SEL 140.050. 140.051240 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1991 - 1992600 SE.SEL 140.056. 140.057300 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1993 - 1998S 280 140.028142 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1996 - 1998S 300 Turbo D 140.135130 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1993 - 1998S 350 Turbo D 140.134110 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1993 - 1998S 420 140.042205 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1993 - 1998S 500 140.050. 140.051235 KW
    MERCEDES BENZS SERISISedan1993 - 1998S 600 140.056. 140.057290 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 24.3 TL 16.3 TL 12.3 TL 9.8 TL 8.3 TL 7.1 TL 6.3 TL 5.6 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 24.3 TL 16.3 TL 12.3 TL 9.8 TL 8.3 TL 7.1 TL 6.3 TL 5.6 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 24.3 TL 16.3 TL 12.3 TL 9.8 TL 8.3 TL 7.1 TL 6.3 TL 5.6 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 24.3 TL 16.3 TL 12.3 TL 9.8 TL 8.3 TL 7.1 TL 6.3 TL 5.6 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 24.3 TL 16.3 TL 12.3 TL 9.8 TL 8.3 TL 7.1 TL 6.3 TL 5.6 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 24.3 TL 16.3 TL 12.3 TL 9.8 TL 8.3 TL 7.1 TL 6.3 TL 5.6 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 24.3 TL 16.3 TL 12.3 TL 9.8 TL 8.3 TL 7.1 TL 6.3 TL 5.6 TL

    4401504RAEC Orjinal Referans numaralı Sinyal Lambasi DEPO üretimidir bu parça MERCEDES BENZ S SERISI vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu parçayı teslim aldıktan sonra herhangi bir memnuniyetsizlikde kutusuna yada yedek parçaya zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :