0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sağ Stop

    Marka: DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

    Stop

    Muadil Ürün
    175,67 TL (KDV Dahil) 175.67 263,67 TL
    - +
    Marka : DEPO Stok Kodu : 552-1919R-UE
    Tedarikçi Açıklaması :

    STOP 5 KAPI R C4 04>

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Kapi sayisi 5
    Montaj tarafi sag
    Soldan/Sagdan trafik Sagdan akan trafik için
    Model yili ...`na kadar 2008
    Ilave ürün/Ilave açiklama Lamba tutucusu yok
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    CITROËN 6351T8
    VAN WEZEL 0970932
    VAN WEZEL 970932
    KLOKKERHOLM 05370716
    SCHLIECKMANN 50633529
    JOHNS 2316881
    ALKAR 2202853
    AVA QUALITY COOLING CI4244163
    DIEDERICHS 4072190
    PRA
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    CITROENC4Hatchback2004 - Sonrası1.4 16V65 KW
    CITROENC4Hatchback2004 - Sonrası1.6 16V80 KW
    CITROENC4Hatchback2007 - Sonrası1.6 16V Bio-Flex80 KW
    CITROENC4Hatchback2004 - Sonrası1.6 HDi66 KW
    CITROENC4Hatchback2004 - Sonrası1.6 HDi80 KW
    CITROENC4Hatchback2008 - Sonrası1.6 THP 140103 KW
    CITROENC4Hatchback2008 - Sonrası1.6 THP 150110 KW
    CITROENC4Hatchback2008 - Sonrası1.6 VTi 12088 KW
    CITROENC4Hatchback2004 - Sonrası2.0 16V100 KW
    CITROENC4Hatchback2004 - Sonrası2.0 16V103 KW
    CITROENC4Hatchback2004 - Sonrası2.0 16V130 KW
    CITROENC4Hatchback2004 - Sonrası2.0 HDi100 KW
    CITROENC4Hatchback2008 - Sonrası2.0 HDi103 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 92.1 TL 61.5 TL 46.4 TL 37.2 TL 31.2 TL 27.0 TL 23.7 TL 21.2 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 92.1 TL 61.5 TL 46.4 TL 37.2 TL 31.2 TL 27.0 TL 23.7 TL 21.2 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 92.1 TL 61.5 TL 46.4 TL 37.2 TL 31.2 TL 27.0 TL 23.7 TL 21.2 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 92.1 TL 61.5 TL 46.4 TL 37.2 TL 31.2 TL 27.0 TL 23.7 TL 21.2 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 92.1 TL 61.5 TL 46.4 TL 37.2 TL 31.2 TL 27.0 TL 23.7 TL 21.2 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 92.1 TL 61.5 TL 46.4 TL 37.2 TL 31.2 TL 27.0 TL 23.7 TL 21.2 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 92.1 TL 61.5 TL 46.4 TL 37.2 TL 31.2 TL 27.0 TL 23.7 TL 21.2 TL

    burada listelenen yedek parça DEPO üretimidir ve Yan Sanayi markadır. DPO 552-1919R-UE referans numaralı ürünün oem kodu 6351T8 ,0970932 ,970932 dur. CITROEN C4 vb araçlar içindir. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :