0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Mars motoru
    Mars motoru Mars motoru

    Muadil Ürün : Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

    Marş Motoru 24V 9 Diş 5.4Kw Alfkb Dar Kafa Mercedes Man

    Muadil Ürün
    880,34 TL (KDV Dahil) 880.34 1320,34 TL
    - +
    Marka : DWA Stok Kodu : 30410
    Tedarikçi Açıklaması :

    MARS MOTORU 24V 9 DIS 5,4KW ALFKB DAR KAFA MERCEDES-MAN (BOSCH TYPE)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Gerilim, V 24
    Mars motoru gücü, kW 4,5
    Konum/Derece, ° <-/45°
    Delik sayisi, 3
    Dis sayisi, 9
    Oturma yuvasi, mm 89
    Ø1/Ø2, mm 10,9/10,9/10,9
    Dönme yönü saat yönünde
    OE-No. için, Bosch:0986011550
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    BOSCH 0001416024
    BOSCH 0001416054
    BOSCH 0001402052
    BOSCH 1101616
    BOSCH 0001416022
    DELCO REMY 0031516001
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    MERCEDES BENZT2Düz kasa kamyon-Sasi1970 - 1974L 408 DG 309.300. 309.301. 309.302. 309.30363 KW
    MERCEDES BENZT2Kamyonet-SW1970 - 1974L 408 DG 309.311. 309.312. 309.313. 309.314. 309.315...63 KW
    MERCEDES BENZT2Düz kasa kamyon-Sasi1970 - 1988L 508 DG 309.400. 309.401. 309.402. 309.403. 309.404...60 KW
    MERCEDES BENZT2Düz kasa kamyon-Sasi1970 - 1988L 508 DG 309.400. 309.401. 309.402. 309.403. 309.404...63 KW
    MERCEDES BENZT2Kamyonet-SW1970 - 1988L 508 DG 309.411. 309.412. 309.413. 309.414. 309.415...60 KW
    MERCEDES BENZT2Kamyonet-SW1970 - 1988L 508 DG 309.411. 309.412. 309.413. 309.414. 309.415...63 KW
    MERCEDES BENZT2Düz kasa kamyon-Sasi1970 - 1988L 608 D 310.300. 310.301. 310.302. 310.303. 310.304...63 KW
    MERCEDES BENZT2Kamyonet-SW1970 - 1988L 608 D 310.311. 310.312. 310.313. 310.314. 310.315...63 KW
    MERCEDES BENZT2Damperli kamyon1984 - 1988L 608 D 310.340. 310.341. 310.342. 310.344. 310.345...63 KW
    MERCEDES BENZT2Damperli kamyon1984 - 1988L 608 D 310.340. 310.341. 310.342. 310.344. 310.345...63 KW
    MERCEDES BENZT2Belediye araci1972 - 1977LKO 508 DG 309.430. 309.431. 309.432. 309.433. 309.43563 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 461.3 TL 308.4 TL 232.4 TL 186.5 TL 156.6 TL 135.2 TL 119.0 TL 106.3 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 461.3 TL 308.4 TL 232.4 TL 186.5 TL 156.6 TL 135.2 TL 119.0 TL 106.3 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 461.3 TL 308.4 TL 232.4 TL 186.5 TL 156.6 TL 135.2 TL 119.0 TL 106.3 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 461.3 TL 308.4 TL 232.4 TL 186.5 TL 156.6 TL 135.2 TL 119.0 TL 106.3 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 461.3 TL 308.4 TL 232.4 TL 186.5 TL 156.6 TL 135.2 TL 119.0 TL 106.3 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 461.3 TL 308.4 TL 232.4 TL 186.5 TL 156.6 TL 135.2 TL 119.0 TL 106.3 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 461.3 TL 308.4 TL 232.4 TL 186.5 TL 156.6 TL 135.2 TL 119.0 TL 106.3 TL

    30410 Referans numaralı Mars Motoru DWA ürünüdür Bu ürün MERCEDES BENZ T2 vb araçlara uymaktadır. Bu ürün 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada parçaya zarar gelmediği sürece 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :