0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Conta, Silindir kafasi
    Conta, Silindir kafasi Conta, Silindir kafasi

    Marka: ELRING, 1879 yılında kurulan Almanya'nın önde gelen yedek parça üreticisidir. Özellikle sızdırmazlık malzemeleri, silindir kapak contası, keçe, lastik contalar, lastik tapalar vb. ürünleri dünyanın birçok yerinde satılır.

    Conta, Silindir Kafasi

    Orjinal Ürün
    151,93 TL (KDV Dahil) 151.93 227,93 TL
    - +
    Marka : ELRING Stok Kodu : 425100
    Tedarikçi Açıklaması :

    SİLİNDİR KAPAK CONTA - MARKA: ML - W140/210/129 - YIL: 92-99 - MOTOR: M 119

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sag
    Çap [mm] 97,7
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MERCEDES-BENZ 1190163220
    MERCEDES-BENZ 1190163820
    VICTOR REINZ 602926000
    VICTOR REINZ 612926000
    GOETZE 3002786400
    GOETZE 3002745810
    GLASER 80096
    GLASER 80076
    AJUSA 10128700
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    MERCEDES-BENZ W124Sedan1991 - 1993500 E 124.036240 KW
    MERCEDES-BENZE SERISISedan1993 - 1995E 500 124.036235 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1991 - 1998500 SE.SEL 140.050. 140.051240 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1993 - 1998S 500 140.050. 140.051235 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1992 - 1999SEC CL 500 140.070235 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1992 - 2001500 129.067235 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1989 - 1992500 SL 129.066240 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 79.6 TL 53.2 TL 40.1 TL 32.2 TL 27.0 TL 23.3 TL 20.5 TL 18.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 79.6 TL 53.2 TL 40.1 TL 32.2 TL 27.0 TL 23.3 TL 20.5 TL 18.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 79.6 TL 53.2 TL 40.1 TL 32.2 TL 27.0 TL 23.3 TL 20.5 TL 18.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 79.6 TL 53.2 TL 40.1 TL 32.2 TL 27.0 TL 23.3 TL 20.5 TL 18.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 79.6 TL 53.2 TL 40.1 TL 32.2 TL 27.0 TL 23.3 TL 20.5 TL 18.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 79.6 TL 53.2 TL 40.1 TL 32.2 TL 27.0 TL 23.3 TL 20.5 TL 18.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 79.6 TL 53.2 TL 40.1 TL 32.2 TL 27.0 TL 23.3 TL 20.5 TL 18.4 TL

    Burada listelenen Conta, Silindir Kafasi parçası 12 ay garantilidir ve ELRING üretimi Orjinal yedek parçadır. 14 gün içinde mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz. ürün MERCEDES BENZ W124, MERCEDES BENZ E SERISI, MERCEDES BENZ S SERISI, MERCEDES BENZ SL SERISI vb araçlara uymaktadır. bu Conta, Silindir Kafasi nin stok kodu ELR 425.100 orjinal referans numarası 425100 ,.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :