0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Su Sicaklik Sensörü
    Sogutucu akiskan sicaklik sensörü Sogutucu akiskan sicaklik sensörü

    Muadil Ürün : Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

    Su Sıcaklık Sensörü, Astra G, H, Vectra C, Zafira B 2004 Sonrası

    Muadil Ürün
    28,41 TL (KDV Dahil) 28.41
    Marka : FEBI Stok Kodu : 28381
    Tedarikçi Açıklaması :

    SU SICAKLIK SENSÖRÜ - MARKA: OPEL - ASTRA G-H/VECTRA C/ZAFIRA B - YIL: 04- - MOTOR:

    - +
    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FEBI BILSTEIN 28381
    FEBI BILSTEIN 5010412450
    FEBI BILSTEIN 90541937
    FEBI BILSTEIN 0281002170
    FEBI BILSTEIN 340006
    FEBI BILSTEIN V40720332
    FEBI BILSTEIN 886238266
    FEBI BILSTEIN 206727
    FEBI BILSTEIN 206
    RENAULT 205935
    GENERAL MOTORS 1162380179
    BOSCH 3062380266
    PEX WS1073
    VEMO 1338511
    JP GROUP 7420513340
    TOPRAN 90541520
    TOPRAN 09193163
    TOPRAN 6PT009107611
    AUTOMEGA 881342567
    AUTOMEGA 1293100500
    FUELPARTS 1293101600
    OPEL 1162380266
    RENAULT 1113420561
    SAAB 3013420567
    GENERAL MOTORS 227142
    GENERAL MOTORS 633318
    HELLA 6238266
    JP GROUP 93174208
    JP GROUP 20513340
    JP GROUP TS1023712B1
    AUTOMEGA 0905007
    AUTOMEGA 73239
    AUTOMEGA 1293100700
    DT 881338467
    DT 206233
    OPEL 3013380511
    VAUXHALL 1013380511
    VOLVO 3013420561
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO145Hatchback1999 - 20011.9 JTD77 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1999 - 20011.9 JTD77 KW
    ALFA ROMEO156Sedan1997 - 20001.8 16V T.SPARK106 KW
    ALFA ROMEO156Kombi2000 - 20001.8 16V T.SPARK106 KW
    ALFA ROMEO156Sedan1997 - 20001.9 JTD77 KW
    ALFA ROMEO156Kombi2000 - 20001.9 JTD77 KW
    ALFA ROMEO156Sedan1997 - 20002.0 16V T.SPARK114 KW
    ALFA ROMEO156Kombi2000 - 20002.0 16V T.SPARK114 KW
    ALFA ROMEO156Sedan1997 - 20002.0 Twin Spark118 KW
    ALFA ROMEO156Sedan1997 - 20002.4 JTD100 KW
    ALFA ROMEO156Kombi2000 - 20002.4 JTD100 KW
    ALFA ROMEO159Sedan2005 - 20111.9 JTDM 8V88 KW
    ALFA ROMEO159Sedan2005 - 20111.9 JTS118 KW
    ALFA ROMEO159Kombi2006 - 20111.9 JTS118 KW
    ALFA ROMEO159Sedan2005 - 20112.2 JTS136 KW
    ALFA ROMEO159Kombi2006 - 20112.2 JTS136 KW
    ALFA ROMEO159Sedan2008 - 20113.2 JTS191 KW
    ALFA ROMEO159Kombi2008 - 20113.2 JTS191 KW
    ALFA ROMEO159Sedan2005 - 20113.2 JTS Q4191 KW
    ALFA ROMEO159Kombi2006 - 20113.2 JTS Q4191 KW
    ALFA ROMEO166Sedan1998 - 20002.4 JTD100 KW
    ALFA ROMEOBRERAHatchback2006 - Sonrası2.2 JTS136 KW
    ALFA ROMEOBRERAHatchback2008 - Sonrası3.2 JTS191 KW
    ALFA ROMEOBRERAHatchback2006 - Sonrası3.2 JTS Q4191 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2006 - Sonrası2.2 JTS136 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2008 - Sonrası3.2 JTS191 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2006 - Sonrası3.2 JTS Q4191 KW
    CHEVROLETCRUZESedan2009 - Sonrası2.0 CDI110 KW
    CITROENJUMPEROtobüs2000 - 20022.8 HDi94 KW
    CITROENJUMPERDüz kasa kamyon-Sasi2000 - 20022.8 HDi94 KW
    CITROENJUMPERKutu2000 - 20022.8 HDi94 KW
    CITROENJUMPEROtobüs2002 - Sonrası2.8 HDi94 KW
    CITROENJUMPERKutu2002 - Sonrası2.8 HDi94 KW
    CITROENJUMPERDüz kasa kamyon-Sasi2002 - Sonrası2.8 HDi94 KW
    CITROENJUMPERDüz kasa kamyon-Sasi2004 - Sonrası2.8 HDi107 KW
    CITROENJUMPERKutu2004 - Sonrası2.8 HDi107 KW
    CITROENJUMPEROtobüs2000 - 20022.8 HDi 4x494 KW
    CITROENJUMPERKutu2000 - 20022.8 HDi 4x494 KW
    CITROENJUMPERKutu2002 - Sonrası2.8 HDi 4x494 KW
    CITROENJUMPEROtobüs2006 - Sonrası3.0 HDi 160116 KW
    CITROENJUMPERKutu2006 - Sonrası3.0 HDi 160116 KW
    CITROENJUMPERDüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası3.0 HDi 160116 KW
    FIATBRAVOHatchback1998 - 20011.9 JTD 10577 KW
    FIATDUCATOOtobüs2006 - Sonrası120 Multijet 2,3 D88 KW
    FIATDUCATOKutu2006 - Sonrası120 Multijet 2,3 D88 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası120 Multijet 2,3 D88 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi2007 - Sonrası130 Multijet 2,3 D96 KW
    FIATDUCATOOtobüs2006 - Sonrası160 Multijet 3,0 D116 KW
    FIATDUCATOKutu2006 - Sonrası160 Multijet 3,0 D116 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası160 Multijet 3,0 D116 KW
    FIATDUCATOKutu2002 - Sonrası2.3 JTD81 KW
    FIATDUCATOOtobüs2002 - Sonrası2.3 JTD81 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi2002 - 20062.3 JTD81 KW
    FIATDUCATOOtobüs2000 - 20022.8 JTD94 KW
    FIATDUCATOKutu2000 - 20022.8 JTD94 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi2000 - 20022.8 JTD94 KW
    FIATDUCATOKutu2002 - Sonrası2.8 JTD94 KW
    FIATDUCATOOtobüs2002 - Sonrası2.8 JTD94 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi2002 - 20062.8 JTD94 KW
    FIATDUCATOOtobüs2000 - 20022.8 JTD 4x494 KW
    FIATDUCATOKutu2000 - 20022.8 JTD 4x494 KW
    FIATDUCATOOtobüs2002 - Sonrası2.8 JTD 4x494 KW
    FIATDUCATOKutu2002 - Sonrası2.8 JTD 4x494 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi2002 - 20062.8 JTD 4x494 KW
    FIATMAREASedan1999 - 20011.9 JTD 10577 KW
    FIATMAREAKombi1999 - 20021.9 JTD 10577 KW
    FIATMAREASedan1999 - 20022.4 JTD 13096 KW
    FIATMAREAKombi1999 - 20022.4 JTD 13096 KW
    FIATMULTIPLAMPV1999 - 20101.9 JTD 10577 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.6 16V77 KW
    HONDAACCORDSedan2004 - Sonrası2.2 i-CTDi103 KW
    HONDAACCORDKombi2004 - Sonrası2.2 i-CTDi103 KW
    HONDACIVICHatchback2002 - 20051.7 CTDi74 KW
    HONDACIVICHatchback2006 - Sonrası2.2 CTDi103 KW
    HONDACRXKapali arazi arabasi2005 - 20062.2 CTDi103 KW
    HONDACRXKapali arazi arabasi2007 - Sonrası2.2 i-CTDi 4WD103 KW
    HONDAFR-VHatchback2005 - Sonrası2.2 i CTDi103 KW
    OPELAGILAHatchback2003 - 20071.044 KW
    OPELAGILAHatchback2000 - 20071.0 12V43 KW
    OPELAGILAHatchback2000 - 20071.2 16V55 KW
    OPELAGILAHatchback2004 - 20071.2 16V Twinport59 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2010 - Sonrası2.2 CDTi120 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2010 - Sonrası2.2 CDTi 4x4120 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2007 - Sonrası3.2 V6167 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.259 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.259 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRAKombi2000 - 20041.2 16V55 KW
    OPELASTRAHatchback2000 - 20051.2 16V55 KW
    OPELASTRASedan2000 - 20051.2 16V55 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.455 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.466 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.466 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - 20041.455 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.455 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.466 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - 20091.466 KW
    OPELASTRAKombi2007 - 20091.466 KW
    OPELASTRASedan2007 - 20091.466 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20041.4 16V66 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20051.4 16V66 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20051.4 16V66 KW
    OPELASTRAKombi2009 - Sonrası1.4 LPG66 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası1.4 LPG66 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.655 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.655 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.655 KW
    OPELASTRAKutu1999 - 20001.655 KW
    OPELASTRAKombi2000 - 20041.662 KW
    OPELASTRAHatchback2000 - 20051.662 KW
    OPELASTRASedan2000 - 20051.662 KW
    OPELASTRAKutu2000 - 20051.662 KW
    OPELASTRASedan2002 - 20051.676 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20091.676 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20091.676 KW
    OPELASTRACabriolet2003 - 20051.676 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.677 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.677 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası1.677 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.677 KW
    OPELASTRAKombi2006 - Sonrası1.685 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20041.6 16V74 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20051.6 16V76 KW
    OPELASTRACabriolet2001 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRAKombi2003 - 20041.6 CNG71 KW
    OPELASTRAHatchback2003 - 20051.7 CDTI59 KW
    OPELASTRASedan2003 - 20051.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKombi2003 - 20091.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKutu2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.7 CDTi74 KW
    OPELASTRAKutu2007 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRASedan2007 - Sonrası1.7 CDTi81 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAKombi2007 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAKutu2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAKombi2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRAKutu1999 - 20051.7 TD50 KW
    OPELASTRAKombi2005 - Sonrası1.8103 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.9 CDTI88 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20012.0 16V Turbo140 KW
    OPELASTRACoupe2001 - 20052.0 16V Turbo141 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 16V Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası2.0 CDTI118 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası2.0 CDTI118 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20042.0 DI60 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAKutu1999 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAKombi1999 - 20042.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1999 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRASedan1999 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.0 OPC141 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.0 OPC147 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.0 OPC147 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo177 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo177 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.2 DTI92 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.2 DTI92 KW
    OPELASTRACoupe2002 - 20052.2 DTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.2 DTI92 KW
    OPELASTRASedan2002 - 20052.2 DTI92 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011.233 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011.444 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011.460 KW
    OPELCOMBOMPV2004 - Sonrası1.466 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2005 - Sonrası1.4 16V66 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2001 - Sonrası1.664 KW
    OPELCOMBOMPV2001 - Sonrası1.664 KW
    OPELCOMBOMPV2005 - Sonrası1.6 CNG71 KW
    OPELCOMBOMPV2006 - Sonrası1.6 CNG69 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2005 - Sonrası1.6 CNG 16V71 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2006 - Sonrası1.6 CNG 16V69 KW
    OPELCOMBOMPV2004 - Sonrası1.7 CDTI 16V74 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2004 - Sonrası1.7 CDTI 16V74 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1.043 KW
    OPELCORSAHatchback2003 - Sonrası1.044 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1.044 KW
    OPELCORSAKutu2006 - Sonrası1.044 KW
    OPELCORSAHatchback2010 - Sonrası1.048 KW
    OPELCORSAKutu2010 - Sonrası1.048 KW
    OPELCORSAHatchback1996 - 20001.0 i 12V40 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1.255 KW
    OPELCORSAKutu2005 - Sonrası1.259 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1.259 KW
    OPELCORSAKutu2009 - Sonrası1.259 KW
    OPELCORSAKutu2000 - Sonrası1.2 16V55 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback1998 - 20001.2 i 16V48 KW
    OPELCORSAHatchback2009 - Sonrası1.2 LPG59 KW
    OPELCORSAHatchback2004 - Sonrası1.2 Twinport59 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1.466 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1.466 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAKutu1999 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.4 i 16V66 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1.4 LPG66 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 Si60 KW
    OPELCORSAHatchback2003 - Sonrası1.4 Twinport66 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.6 GSI 16V80 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.6 i 16V78 KW
    OPELCORSAHatchback2003 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELCORSAHatchback2010 - Sonrası1.7 CDTI96 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi1998 - 20022.2 DTI85 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi2002 - Sonrası2.2 DTI88 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası2.0 Biturbo CDTI140 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.0 Biturbo CDTI140 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası2.0 Biturbo CDTI140 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.0 Biturbo CDTI 4x4140 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası2.0 Biturbo CDTI 4x4140 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2009 - Sonrası2.0 Biturbo CDTI 4x4140 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası2.0 CDTI81 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.0 CDTI81 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası2.0 CDTI81 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası2.0 CDTI96 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.0 CDTI96 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası2.0 CDTI96 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası2.0 CDTI118 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.0 CDTI118 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası2.0 CDTI118 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2010 - Sonrası2.0 CDTI 4x4118 KW
    OPELINSIGNIASedan2010 - Sonrası2.0 CDTI 4x4118 KW
    OPELINSIGNIAKombi2010 - Sonrası2.0 CDTI 4x4118 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası2.8 V6 Turbo 4x4191 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.8 V6 Turbo 4x4191 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası2.8 V6 Turbo 4x4191 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2009 - Sonrası2.8 V6 Turbo OPC 4x4239 KW
    OPELINSIGNIASedan2009 - Sonrası2.8 V6 Turbo OPC 4x4239 KW
    OPELINSIGNIAKombi2009 - Sonrası2.8 V6 Turbo OPC 4x4239 KW
    OPELMERIVAMPV2004 - 20101.4 16V Twinport66 KW
    OPELMERIVAMPV2004 - 20101.4 16V Twinport LPG66 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.664 KW
    OPELMERIVAMPV2006 - 20101.677 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.6 16V74 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.7 CDTI74 KW
    OPELMERIVAMPV2006 - 20101.7 CDTI92 KW
    OPELMERIVAMPV2010 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELMERIVAMPV2010 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELMERIVAMPV2010 - Sonrası1.7 CDTI96 KW
    OPELMOKKAKapali arazi arabasi2012 - Sonrası1.7 CDTI96 KW
    OPELMOKKAKapali arazi arabasi2012 - Sonrası1.7 CDTI 4x496 KW
    OPELOMEGASedan1997 - 20002.0 DTI 16V74 KW
    OPELOMEGAKombi1997 - 20002.0 DTI 16V74 KW
    OPELOMEGASedan1999 - 20032.2 16V106 KW
    OPELOMEGAKombi1999 - 20032.2 16V106 KW
    OPELOMEGASedan2000 - 20032.2 DTI 16V81 KW
    OPELOMEGAKombi2000 - 20032.2 DTI 16V81 KW
    OPELOMEGASedan2000 - 20032.2 DTI 16V88 KW
    OPELOMEGAKombi2000 - 20032.2 DTI 16V88 KW
    OPELOMEGASedan2001 - 20032.5 DTI110 KW
    OPELOMEGAKombi2001 - 20032.5 DTI110 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20012.5 TD96 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20032.5 TD96 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGASedan2000 - 20032.6 V6132 KW
    OPELOMEGAKombi2000 - 20032.6 V6132 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELOMEGASedan2001 - 20033.2 V6160 KW
    OPELOMEGAKombi2001 - 20033.2 V6160 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.0 DTI74 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.0 Turbo129 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.2 DTI92 KW
    OPELSIGNUMHatchback2005 - Sonrası2.8 V6 Turbo169 KW
    OPELSIGNUMHatchback2006 - Sonrası2.8 V6 Turbo184 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELSINTRAMPV1996 - 19992.2 i 16V104 KW
    OPELSINTRAMPV1996 - 19993.0 i 24V148 KW
    OPELSPEEDSTERCabriolet2003 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELTIGRACabriolet2004 - Sonrası1.466 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 20001.4 16V66 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 19981.6 16V78 KW
    OPELVECTRAHatchback2005 - Sonrası1.674 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRASedan2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRAKombi2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRASedan2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i55 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20031.6 i55 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.6 i55 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback2003 - Sonrası2.0 16V Turbo129 KW
    OPELVECTRASedan2003 - Sonrası2.0 16V Turbo129 KW
    OPELVECTRAHatchback1996 - 20002.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRASedan1996 - 20022.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.0 DTI74 KW
    OPELVECTRASedan1997 - 20022.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1997 - 20032.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi1997 - 20032.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası2.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası2.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.0 Turbo129 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.2 DTI92 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası2.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası2.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback1999 - 20002.5144 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.6 i V6125 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.6 i V6125 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.6 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan2005 - Sonrası2.8 V6 Turbo169 KW
    OPELVECTRAHatchback2005 - Sonrası2.8 V6 Turbo169 KW
    OPELVECTRAKombi2005 - Sonrası2.8 V6 Turbo169 KW
    OPELVECTRASedan2005 - Sonrası2.8 V6 Turbo188 KW
    OPELVECTRAHatchback2005 - Sonrası2.8 V6 Turbo188 KW
    OPELVECTRAKombi2005 - Sonrası2.8 V6 Turbo188 KW
    OPELVECTRASedan2006 - Sonrası2.8 V6 Turbo184 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası2.8 V6 Turbo184 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası2.8 V6 Turbo206 KW
    OPELVECTRAKombi2007 - Sonrası2.8 V6 Turbo184 KW
    OPELVECTRAKombi2007 - Sonrası2.8 V6 Turbo206 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRASedan1998 - 2000i 500 2.5143 KW
    OPELVECTRAKombi1998 - 2000i 500 2.5143 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası1.677 KW
    OPELZAFIRAMPV1999 - 20051.6 16V74 KW
    OPELZAFIRAMPV2001 - 20051.6 CNG71 KW
    OPELZAFIRAMPV2006 - Sonrası1.6 CNG69 KW
    OPELZAFIRAKutu2008 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELZAFIRAMPV2008 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELZAFIRAMPV2008 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası2.0147 KW
    OPELZAFIRAMPV2006 - Sonrası2.0177 KW
    OPELZAFIRAMPV1999 - 20052.0 DI 16V60 KW
    OPELZAFIRAMPV2003 - 20052.0 DTI63 KW
    OPELZAFIRAMPV2000 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELZAFIRAMPV2001 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELZAFIRAMPV2002 - 20052.0 OPC147 KW
    OPELZAFIRAMPV2002 - 20052.2 DTI 16V92 KW
    PEUGEOTBOXEROtobüs2000 - 20022.8 HDI94 KW
    PEUGEOTBOXERDüz kasa kamyon-Sasi2000 - 20022.8 HDI94 KW
    PEUGEOTBOXERKutu2000 - 20022.8 HDI94 KW
    PEUGEOTBOXEROtobüs2002 - Sonrası2.8 HDi94 KW
    PEUGEOTBOXERDüz kasa kamyon-Sasi2002 - Sonrası2.8 HDi94 KW
    PEUGEOTBOXERKutu2002 - Sonrası2.8 HDi94 KW
    PEUGEOTBOXEROtobüs2004 - Sonrası2.8 HDi107 KW
    PEUGEOTBOXERKutu2004 - Sonrası2.8 HDi107 KW
    PEUGEOTBOXERDüz kasa kamyon-Sasi2004 - Sonrası2.8 HDi107 KW
    PEUGEOTBOXEROtobüs2002 - Sonrası2.8 HDi 4x494 KW
    PEUGEOTBOXERKutu2002 - Sonrası2.8 HDi 4x494 KW
    PEUGEOTBOXERDüz kasa kamyon-Sasi2002 - Sonrası2.8 HDi 4x494 KW
    PEUGEOTBOXEROtobüs2006 - Sonrası3.0 HDi 160116 KW
    PEUGEOTBOXERKutu2006 - Sonrası3.0 HDi 160116 KW
    PEUGEOTBOXERDüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası3.0 HDi 160116 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 14.9 TL 10.0 TL 7.5 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.4 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 14.9 TL 10.0 TL 7.5 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.4 TL 3.8 TL 3.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 14.9 TL 10.0 TL 7.5 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.4 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 14.9 TL 10.0 TL 7.5 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.4 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 14.9 TL 10.0 TL 7.5 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.4 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 14.9 TL 10.0 TL 7.5 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.4 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 14.9 TL 10.0 TL 7.5 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.4 TL 3.8 TL 3.4 TL

    burada listelenen ürün FEBI ürünüdür ve Yan Sanayi markadır. FEBI 28381 numaralı ürünün oem kodu 28381 ,5010412450 ,90541937 dur. ALFA ROMEO 145, ALFA ROMEO 146, ALFA ROMEO 156, ALFA ROMEO 159, ALFA ROMEO 166, ALFA ROMEO BRERA, ALFA ROMEO SPIDER, CHEVROLET CRUZE, CITROEN JUMPER, FIAT BRAVO, FIAT DUCATO vb otomobiller içindir. 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :