0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Su Sicaklik Sensörü
    Sogutucu akiskan sicaklik sensörü Sogutucu akiskan sicaklik sensörü

    Muadil Ürün : Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

    Su Sıcaklık Sensörü, Astra G, H, Vectra C, Zafira B 2004 Sonrası

    Muadil Ürün
    28,01 TL (KDV Dahil) 28.01 42,01 TL
    - +
    Marka : FEBI Stok Kodu : 28381
    Tedarikçi Açıklaması :

    SU SICAKLIK SENSÖRÜ - MARKA: OPEL - ASTRA G-H/VECTRA C/ZAFIRA B - YIL: 04- - MOTOR:

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk [mm] 61
    Dis disli [mm] M12 x 1,5
    Anahtar agzi 19
    Baglanti sayisi 2
    Renk gri
    Kafa alti civata uzunlugu [mm] 28
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Halka tip conta ile
    Agirlik [kg] 0,023
    ihtiyaç duyulan adet sayisi 1
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 01338467
    OPEL 01342567
    OPEL 6238422
    OPEL 06238422
    OPEL 6235605
    OPEL 6238266
    OPEL 1338511
    OPEL 1342567
    OPEL 01338511
    OPEL 06235605
    OPEL 06238266
    OPEL 1338467
    SA
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELAGILAHatchback2003 - 2007144 KW
    OPELAGILAHatchback2000 - 20071.0 12V43 KW
    OPELAGILAHatchback2000 - 20071.2 16V55 KW
    OPELAGILAHatchback2004 - 20071.2 16V Twinport59 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1,259 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1,259 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1,466 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1,466 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1,466 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - 20091,466 KW
    OPELASTRASedan2007 - 20091,466 KW
    OPELASTRAKombi2000 - 20041,662 KW
    OPELASTRAHatchback2000 - 20051,662 KW
    OPELASTRASedan2000 - 20051,662 KW
    OPELASTRAKutu2000 - 20051,662 KW
    OPELASTRASedan2002 - 20051,676 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20091,676 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20091,676 KW
    OPELASTRACabriolet2003 - 20051,676 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1,677 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1,677 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası1,677 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1,677 KW
    OPELASTRAKombi2006 - Sonrası1,685 KW
    OPELASTRAKombi2005 - Sonrası1,8103 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRAKombi2000 - 20041.2 16V55 KW
    OPELASTRAHatchback2000 - 20051.2 16V55 KW
    OPELASTRASedan2000 - 20051.2 16V55 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20041.4 16V66 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20051.4 16V66 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20051.4 16V66 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20041.6 16V74 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20051.6 16V76 KW
    OPELASTRACabriolet2001 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback2003 - 20051.7 CDTI59 KW
    OPELASTRASedan2003 - 20051.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKombi2003 - 20091.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.7 CDTi74 KW
    OPELASTRAKutu2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAKombi2007 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası1.7 CDTI96 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.7 CDTI96 KW
    OPELASTRAHatchback2011 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRAHatchback2011 - Sonrası1.7 CDTI96 KW
    OPELASTRASedan2012 - Sonrası1.7 CDTI81 KW
    OPELASTRASedan2012 - Sonrası1.7 CDTI96 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20012.0 16V Turbo140 KW
    OPELASTRACoupe2001 - 20052.0 16V Turbo141 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 16V Turbo147 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20042.0 DI60 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAKutu1999 - 20052.0 DI60 KW
    OPELASTRAKombi1999 - 20042.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1999 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.0 OPC141 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.0 OPC147 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.0 OPC147 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo177 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo177 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.2 DTI92 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.2 DTI92 KW
    OPELASTRACoupe2002 - 20052.2 DTI92 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.2 DTI92 KW
    OPELASTRASedan2002 - 20052.2 DTI92 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011,233 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011,444 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011,460 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2001 - Sonrası1,664 KW
    OPELCOMBOMPV2001 - Sonrası1,664 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2005 - Sonrası1.4 16V66 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası143 KW
    OPELCORSAHatchback2003 - Sonrası144 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası144 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1,255 KW
    OPELCORSAKutu2005 - Sonrası1,259 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1,259 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1,466 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1,466 KW
    OPELCORSAHatchback1996 - 20001.0 i 12V40 KW
    OPELCORSAKutu2000 - Sonrası1.2 16V55 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback2004 - Sonrası1.2 Twinport59 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAKutu1999 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.4 i 16V66 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 Si60 KW
    OPELCORSAHatchback2003 - Sonrası1.4 Twinport66 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.6 GSI 16V80 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.6 i 16V78 KW
    OPELCORSAHatchback2003 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1.7 CDTI92 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi1998 - 20022.2 DTI85 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi2002 - Sonrası2.2 DTI88 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101,664 KW
    OPELMERIVAMPV2006 - 20101,677 KW
    OPELMERIVAMPV2004 - 20101.4 16V Twinport66 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.6 16V74 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.7 CDTI74 KW
    OPELMERIVAMPV2006 - 20101.7 CDTI92 KW
    OPELMOKKAKapali arazi arabasi2012 - Sonrası1.7 CDTI96 KW
    OPELMOKKAKapali arazi arabasi2012 - Sonrası1.7 CDTI 4x496 KW
    OPELOMEGASedan1997 - 20002.0 DTI 16V74 KW
    OPELOMEGAKombi1997 - 20002.0 DTI 16V74 KW
    OPELOMEGASedan2000 - 20032.2 DTI 16V88 KW
    OPELOMEGAKombi2000 - 20032.2 DTI 16V88 KW
    OPELOMEGASedan2001 - 20032.5 DTI110 KW
    OPELOMEGAKombi2001 - 20032.5 DTI110 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20012.5 TD96 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20032.5 TD96 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGASedan2000 - 20032.6 V6132 KW
    OPELOMEGAKombi2000 - 20032.6 V6132 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELOMEGASedan2001 - 20033.2 V6160 KW
    OPELOMEGAKombi2001 - 20033.2 V6160 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELSINTRAMPV1996 - 19992.2 i 16V104 KW
    OPELSINTRAMPV1996 - 19993.0 i 24V148 KW
    OPELSPEEDSTERCabriolet2003 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELTIGRACabriolet2004 - Sonrası1,466 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 20001.4 16V66 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 19981.6 16V78 KW
    OPELVECTRAHatchback2005 - Sonrası1,674 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası1,677 KW
    OPELVECTRASedan2006 - Sonrası1,677 KW
    OPELVECTRASedan2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i55 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20031.6 i55 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.6 i55 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1999 - 20002,5144 KW
    OPELVECTRAHatchback1996 - 20002.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRASedan1996 - 20022.0 DI 16V60 KW
    OPELVECTRASedan1997 - 20022.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1997 - 20032.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi1997 - 20032.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20022.2 DTI 16V88 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20022.2 DTI 16V88 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.6 i V6125 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.6 i V6125 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.6 i V6125 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRASedan1998 - 2000i 500 2.5143 KW
    OPELVECTRAKombi1998 - 2000i 500 2.5143 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası1,677 KW
    OPELZAFIRAMPV1999 - 20051.6 16V74 KW
    OPELZAFIRAMPV2001 - 20051.6 CNG71 KW
    OPELZAFIRAMPV2006 - Sonrası1.6 CNG69 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası2147 KW
    OPELZAFIRAMPV2006 - Sonrası2177 KW
    OPELZAFIRAMPV1999 - 20052.0 DI 16V60 KW
    OPELZAFIRAMPV2003 - 20052.0 DTI63 KW
    OPELZAFIRAMPV2000 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELZAFIRAMPV2001 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELZAFIRAMPV2002 - 20052.2 DTI 16V92 KW
    SAAB3.EylHatchback1998 - 20002.2 TiD85 KW
    SAAB3.EylHatchback2000 - 20022.2 TiD92 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 14.7 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 14.7 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 14.7 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 14.7 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 14.7 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 14.7 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 14.7 TL 9.8 TL 7.4 TL 5.9 TL 5.0 TL 4.3 TL 3.8 TL 3.4 TL

    burada listelenen ürün FEBI ürünüdür ve Yan Sanayi markadır. FEBI 28381 numaralı ürünün oem kodu 28381 ,5010412450 ,90541937 dur. ALFA ROMEO 145, ALFA ROMEO 146, ALFA ROMEO 156, ALFA ROMEO 159, ALFA ROMEO 166, ALFA ROMEO BRERA, ALFA ROMEO SPIDER, CHEVROLET CRUZE, CITROEN JUMPER, FIAT BRAVO, FIAT DUCATO vb otomobiller içindir. 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :