0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    UZUN KIZAK
    UZUN KIZAK UZUN KIZAK

    Muadil Ürün : Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

    Uzun Kizak

    Muadil Ürün
    14,74 TL (KDV Dahil) 14.74 21,74 TL
    - +
    Marka : FEBI Stok Kodu : 10408
    Tedarikçi Açıklaması :

    UZUN KIZAK - MARKA: Mercedes - SPRT.208,210,212,308,310,312,408,410,412.D-207,208,210,307,308,310,407,408,410,508.D-VITO.108,110.D-VARIO.512,612,812.D - YIL: 95-00-06,88-96+,97-03

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Malzeme Plastik
    Motor zamanlama kontrolü Zincir
    Agirlik [kg] 0,056
    ihtiyaç duyulan adet sayisi 1
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MERCEDES-BENZ 6010520316
    SSANGYONG 6010520316
    SSANGYONG 6610523016
    RUVILLE 3451070
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0212093
    SWAG 10090033
    IPD 210295
    AUTEX 711300
    MAXGEAR 540515
    STELLOX[=
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    DAEWOOKORANDOAçik arazi arabasi1999 - Sonrası2.9 D72 KW
    MERCEDES-BENZ W124Sedan1986 - 1988300 Turbo D 124.133105 KW
    MERCEDES-BENZ190 W201Sedan1983 - 1989D 2.0 201.12253 KW
    MERCEDES-BENZ190 W201Sedan1989 - 1993D 2.0 201.12255 KW
    MERCEDES-BENZ190 W201Sedan1985 - 1993D 2.5 201.12666 KW
    MERCEDES-BENZ190 W201Sedan1989 - 1993D 2.5 201.12669 KW
    MERCEDES-BENZ190 W201Sedan1988 - 1993Turbo D 2.5 201.12890 KW
    MERCEDES-BENZ190 W201Sedan1988 - 1993Turbo D 2.5 201.12893 KW
    MERCEDES-BENZC SERISISedan1993 - 2000C 200 D 202.12055 KW
    MERCEDES-BENZE SERISISedan1993 - 1995E 200 D 124.12055 KW
    MERCEDES-BENZE SERISIKombi1993 - 1996E 250 Turbo D93 KW
    MERCEDES-BENZE SERISISedan1993 - 1995E 250 Turbo D 124.12893 KW
    MERCEDES-BENZE SERISIKombi1996 - 1999E 290 T Turbo D 210.21795 KW
    MERCEDES-BENZE SERISISedan1996 - 1999E 290 Turbo D 210.01795 KW
    MERCEDES-BENZE SERISIKombi1993 - 1996E 300 T Turbo D 124.193108 KW
    MERCEDES-BENZE SERISIKombi1993 - 1996E 300 T Turbo D 4 matic 124.393108 KW
    MERCEDES-BENZE SERISISedan1993 - 1995E 300 Turbo D 124.133108 KW
    MERCEDES-BENZE SERISISedan1993 - 1995E 300 Turbo D 4 matic 124.333108 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIKapali arazi arabasi1987 - 1992250 GD 460.362 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIKapali arazi arabasi1988 - 1992250 GD 460.368 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIKapali arazi arabasi1990 - Sonrası250 GD 46168 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIKapali arazi arabasi1990 - Sonrası250 GD 463.324. 463.32569 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIKapali arazi arabasi1992 - Sonrası290 GD G 290 D 461.337. 461.33870 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIAçik arazi arabasi1990 - 1997300 GD 463.30783 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIKapali arazi arabasi1989 - Sonrası300 GD 463.327. 463.32883 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIAçik arazi arabasi1991 - 1997350 G Turbo D 463.300100 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIKapali arazi arabasi1991 - Sonrası350 G Turbo D 463.320. 463.321100 KW
    MERCEDES-BENZG SERISIKapali arazi arabasi1997 - SonrasıG 290 TD 461.335. 461.33688 KW
    MERCEDES-BENZKOMBI S124Kombi1988 - 1993250 TD Turbo 124.18893 KW
    MERCEDES-BENZKOMBI S124Kombi1986 - 1989300 T Turbo D105 KW
    MERCEDES-BENZKOMBI S124Kombi1989 - 1993300 T Turbo D 124.193108 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1993 - 1998S 350 Turbo D 140.134110 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1985 - 1991200 T D 124.18053 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1988 - 1991200 T D 124.18055 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1985 - 1993250 T D 124.18566 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1989 - 1993250 T D 124.18569 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1986 - 1993300 T D 124.19080 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1989 - 1993300 T D 124.19081 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1989 - 1993300 T D 124.19083 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1986 - 1989300 T Turbo D 4 matic 124.393105 KW
    MERCEDES-BENZS124Kombi1989 - 1993300 T Turbo D 4 matic 124.393108 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1995 - 2000208 D58 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTEROtobüs1995 - 2000208 D58 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1995 - 2000208 D58 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 2000208 D60 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1996 - 2000208 D60 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1997 - 2000210 D75 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTEROtobüs1997 - 2000210 D75 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1997 - 2000210 D75 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1995 - 2000212 D90 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTEROtobüs1995 - 2000212 D90 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1995 - 2000212 D90 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTEROtobüs1995 - 2000308 D58 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTEROtobüs1997 - 2000308 D60 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1995 - 2000308 D 2.358 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1995 - 2000308 D 2.358 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1995 - 2000308 D 2.360 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 2000308 D 2.360 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1995 - 2000310 D 2.975 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1997 - 2000310 D 2.975 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTEROtobüs1997 - 2002310 D 4x475 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1995 - 2000312 D 2.990 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTEROtobüs1995 - 2000312 D 2.990 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1995 - 2000312 D 2.990 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTEROtobüs1997 - 2002312 D 2.9 4x490 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1997 - 2002312 D 2.9 4x490 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 2006408 D58 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1996 - 2006408 D58 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 2006410 D75 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1996 - 2006410 D75 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1997 - 2006410 D 4x475 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1997 - 2006410 D 4x475 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 2006412 D85 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1996 - 2006412 D85 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 2006412 D90 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1996 - 2006412 D90 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1997 - 2006412 D 4x485 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1997 - 2006412 D 4x485 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERDüz kasa kamyon-Sasi1997 - 2006412 D 4x490 KW
    MERCEDES-BENZSPRINTERKutu1997 - 2006412 D 4x490 KW
    MERCEDES-BENZT1Kutu1988 - 1996208 D 2.358 KW
    MERCEDES-BENZT1Otobüs1988 - 1996208 D 2.358 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1988 - 1996208 D 2.358 KW
    MERCEDES-BENZT1Otobüs1988 - 1996208 D 2.360 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1989 - 1996208 D 2.360 KW
    MERCEDES-BENZT1Kutu1988 - 1996210 D 2.870 KW
    MERCEDES-BENZT1Otobüs1988 - 1996210 D 2.870 KW
    MERCEDES-BENZT1Otobüs1988 - 1996210 D 2.872 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1988 - 1996210 D 2.872 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1988 - 1996210 D 2.970 KW
    MERCEDES-BENZT1Kutu1988 - 1996308 D 2.358 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1989 - 1996308 D 2.358 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1989 - 1996308 D 2.360 KW
    MERCEDES-BENZT1Otobüs1989 - 1996308 D 2.360 KW
    MERCEDES-BENZT1Kutu1989 - 1996308 D 2.360 KW
    MERCEDES-BENZT1Otobüs1990 - 1996308 D 2.358 KW
    MERCEDES-BENZT1Kutu1989 - 1996310 D 2.970 KW
    MERCEDES-BENZT1Otobüs1989 - 1996310 D 2.970 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1989 - 1996310 D 2.970 KW
    MERCEDES-BENZT1Kutu1989 - 1996310 D 2.972 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1989 - 1996310 D 2.972 KW
    MERCEDES-BENZT1Otobüs1990 - 1996310 D 2.972 KW
    MERCEDES-BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1988 - 1995410 D 611.417. 611.41870 KW
    MERCEDES-BENZT1Kamyonet-SW1988 - 1995410 D 611.467. 611.46870 KW
    MERCEDES-BENZT2Kamyonet-SW1989 - 1994508 D 667.361. 667.36258 KW
    MERCEDES-BENZV SERISI 638 2MPV1996 - 2003V 230 TD 638.27472 KW
    MERCEDES-BENZVARIO Düz kasa kamyon-Sasi1996 - Sonrası512 D 667.321. 667.322. 667.32390 KW
    MERCEDES-BENZVARIO Kamyonet-SW1996 - Sonrası512 D 667.351. 667.352. 667.35390 KW
    MERCEDES-BENZVARIO Düz kasa kamyon-Sasi1996 - Sonrası612 D 668.321. 668.322. 668.32390 KW
    MERCEDES-BENZVARIO Damperli kamyon1996 - Sonrası612 D 668.331. 668.33290 KW
    MERCEDES-BENZVARIO Kamyonet-SW1996 - Sonrası612 D 668.351. 668.352. 668.35390 KW
    MERCEDES-BENZVARIO Düz kasa kamyon-Sasi1996 - Sonrası812 D 670.321. 670.322. 670.323. 670.32490 KW
    MERCEDES-BENZVARIO Damperli kamyon1996 - Sonrası812 D 670.331. 670.33290 KW
    MERCEDES-BENZVARIO Kamyonet-SW1996 - Sonrası812 D 670.351. 670.352. 670.35390 KW
    MERCEDES-BENZVITOKutu1997 - 2003108 D 2.3 638.06458 KW
    MERCEDES-BENZVITOOtobüs1996 - 2003108 D 2.3 638.16458 KW
    MERCEDES-BENZVITOKutu1997 - 2003110 D 2.3 638.07472 KW
    MERCEDES-BENZVITOOtobüs1996 - 2003110 TD 2.3 638.17472 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1984 - 1989200 D 124.12053 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1989 - 1993200 D 124.12055 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1985 - 1993250 D 124.12566 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1989 - 1993250 D 124.12569 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1988 - 1993250 Turbo D 124.12893 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1984 - 1989300 D 124.13080 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1989 - 1993300 D 124.13083 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1990 - 1993300 D 124.13081 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1986 - 1992300 D 4 matic 124.33080 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1989 - 1993300 D 4 matic 124.33083 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1988 - 1993300 Turbo D 124.133108 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1986 - 1988300 Turbo D 4 matic 124.333105 KW
    MERCEDES-BENZW124Sedan1988 - 1993300 Turbo D 4 matic 124.333108 KW
    SSANGYONGKORANDOKapali arazi arabasi1996 - Sonrası2.3 D58 KW
    SSANGYONGKORANDOKapali arazi arabasi1996 - Sonrası2.9 D72 KW
    SSANGYONGKORANDOKapali arazi arabasi1998 - Sonrası2.9 TD88 KW
    SSANGYONGKORANDOAçik arazi arabasi1998 - Sonrası2.9 TD88 KW
    SSANGYONGMUSSOKapali arazi arabasi1995 - Sonrası2.3 D59 KW
    SSANGYONGMUSSOKapali arazi arabasi1996 - Sonrası2.9 D73 KW
    SSANGYONGMUSSOPick-up2004 - Sonrası2.9 D 4x488 KW
    SSANGYONGMUSSOKapali arazi arabasi1998 - Sonrası2.9 TD88 KW
    SSANGYONGMUSSOKapali arazi arabasi1998 - Sonrası2.9 TD108 KW
    SSANGYONGREXTONKapali arazi arabasi2002 - Sonrası2.9 TD88 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 7.7 TL 5.2 TL 3.9 TL 3.1 TL 2.6 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 7.7 TL 5.2 TL 3.9 TL 3.1 TL 2.6 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 7.7 TL 5.2 TL 3.9 TL 3.1 TL 2.6 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 7.7 TL 5.2 TL 3.9 TL 3.1 TL 2.6 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 7.7 TL 5.2 TL 3.9 TL 3.1 TL 2.6 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 7.7 TL 5.2 TL 3.9 TL 3.1 TL 2.6 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 7.7 TL 5.2 TL 3.9 TL 3.1 TL 2.6 TL 2.3 TL 2.0 TL 1.8 TL

    10408 Stok kodulu Uzun Kizak ürünü, Yan Sanayi üründür. DAEWOO KORANDO, MERCEDES-BENZ W124, MERCEDES-BENZ 190 W201, MERCEDES-BENZ C SERISI, MERCEDES-BENZ E SERISI, MERCEDES-BENZ G SERISI, MERCEDES-BENZ KOMBI S124, MERCEDES-BENZ S SERISI, MERCEDES-BENZ S124, MERCEDES-BENZ SPRINTER, MERCEDES-BENZ T1 ve bu gibi model araçlara uymaktadır. 6010520316 ,6610523016 ,3451070 Orjinal Referans numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :