0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    FREN DISKI
    FREN DISKI FREN DISKI

    Marka: FERODO, 1897 yılında kurulmuş İngiliz firmasıdır. Fren balataları, fren diskleri, fren hidrolikleri, fren hidrolik yağları, pabuçlar ve maxi kitler, takım balatalar ürünlerinin başlıcalarıdır.

    Fren Diski

    Orjinal Ürün
    114,01 TL (KDV Dahil) 114.01 171,01 TL
    - +
    Marka : FERODO Stok Kodu : DDF066
    Tedarikçi Açıklaması :

    FREN DISKI ARKA DUZ 251 MM ( FIAT : STILO 1.4 1.6 16V 1.9JTD LINEA-BRAVO 1.4T-JET 07- )

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi Arka aks
    Çap [mm] 251
    Yükseklik [mm] 50,5
    Agirlik [kg] 7,23
    Fren diski türü Dolu
    Fren diski kalinligi [mm] 10
    asgari kalinlik [mm] 9
    Delik sayisi 4
    Merkezleme çapi [mm] 59
    Sikma torku [Nm] 95
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 civatalar ile
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ALFA ROMEO 0060801755
    ALFA ROMEO 71738913
    ALFA ROMEO 46758715
    ALFA ROMEO 82434070
    ALFA ROMEO 82433853
    ALFA ROMEO 82433859
    ALFA ROMEO 82394417
    ALFA ROMEO 82394418
    ALFA ROMEO
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19982102 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19902.0 T.S.109 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19922.0 T.S.105 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1992 - 19982.0 T.S.106 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1,466 KW
    FIATBRAVOHatchback2008 - Sonrası1.4 16V103 KW
    FIATBRAVOHatchback2009 - Sonrası1.4 LPG66 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1.4 T-Jet88 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1.4 T-Jet110 KW
    FIATBRAVOHatchback2008 - Sonrası1.6 D Multijet77 KW
    FIATBRAVOHatchback2008 - Sonrası1.6 D Multijet85 KW
    FIATBRAVOHatchback2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
    FIATBRAVOHatchback2006 - Sonrası1.9 D Multijet85 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1.9 D Multijet88 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1.9 D Multijet110 KW
    FIATBRAVOHatchback2008 - Sonrası2.0 D Multijet120 KW
    FIATBRAVOHatchback2008 - Sonrası2.0 D Multijet121 KW
    FIATCROMAHatchback1985 - 1990160061 KW
    FIATCROMAHatchback1989 - 19921900 Turbo D i.d.66 KW
    FIATCROMAHatchback1992 - 19961900 Turbo D i.d.69 KW
    FIATCROMAHatchback1992 - 19962000 16V101 KW
    FIATCROMAHatchback1985 - 19892000 CHT66 KW
    FIATCROMAHatchback1991 - 19922000 CHT74 KW
    FIATCROMAHatchback1986 - 19902000 i.e.83 KW
    FIATCROMAHatchback1987 - 19922000 i.e.88 KW
    FIATCROMAHatchback1987 - 19962000 i.e.85 KW
    FIATCROMAHatchback1985 - 19902000 i.e. Turbo114 KW
    FIATCROMAHatchback1986 - 19882000 i.e. Turbo111 KW
    FIATCROMAHatchback1987 - 19962000 i.e. Turbo110 KW
    FIATCROMAHatchback1985 - 19892500 D55 KW
    FIATCROMAHatchback1985 - 19892500 TD74 KW
    FIATCROMAHatchback1989 - 19962500 TD85 KW
    FIATCROMAHatchback1991 - 19962500 TDE77 KW
    FIATCROMAHatchback1993 - 19962500 V6119 KW
    FIATLINEASedan2007 - Sonrası1.4 T-Jet88 KW
    FIATLINEASedan2009 - Sonrası1.6 D Multijet77 KW
    FIATMULTIPLAMPV2000 - 20101,676 KW
    FIATMULTIPLAMPV1999 - 20101.6 100 16V76 KW
    FIATMULTIPLAMPV2002 - 20101.6 16V70 KW
    FIATMULTIPLAMPV1999 - 20101.6 16V Bipower76 KW
    FIATMULTIPLAMPV2001 - 20101.6 16V Bipower76 KW
    FIATMULTIPLAMPV1999 - 20101.6 16V Blupower70 KW
    FIATMULTIPLAMPV2002 - 20101.9 JTD88 KW
    FIATMULTIPLAMPV1999 - 20101.9 JTD 10577 KW
    FIATMULTIPLAMPV2001 - 20021.9 JTD 11081 KW
    FIATMULTIPLAMPV2002 - 20101.9 JTD 11585 KW
    FIATSTILOHatchback2002 - 20061.2 16V59 KW
    FIATSTILOHatchback2004 - 20061.4 16V70 KW
    FIATSTILOKombi2004 - 20081.4 16V70 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.4 16V66 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.4 16V66 KW
    FIATSTILOHatchback2001 - 20061.6 16V76 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.6 16V76 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.6 16V77 KW
    FIATSTILOHatchback2001 - 20061.8 16V98 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.8 16V98 KW
    FIATSTILOKombi2004 - 20081.9 D66 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.9 D Multijet74 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.9 D Multijet88 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.9 D Multijet110 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.9 D Multijet74 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.9 D Multijet88 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.9 D Multijet110 KW
    FIATSTILOHatchback2001 - 20061.9 JTD85 KW
    FIATSTILOHatchback2002 - 20061.9 JTD59 KW
    FIATSTILOHatchback2003 - 20061.9 JTD93 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.9 JTD59 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.9 JTD85 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.9 JTD93 KW
    FIATSTILOHatchback2004 - 20061.9 JTD66 KW
    FIATSTILOHatchback2004 - 20061.9 JTD103 KW
    FIATSTILOKombi2004 - 20081.9 JTD103 KW
    FIATSTILOHatchback2001 - 20062.4 20V125 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2008 - Sonrası1,488 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2008 - Sonrası1,4110 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2009 - Sonrası1,8147 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2010 - Sonrası1.4 16V103 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2011 - Sonrası1.4 Bifuel88 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2008 - Sonrası1.6 D Multijet85 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2011 - Sonrası1.6 D Multijet77 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2009 - Sonrası1.9 D Multijet140 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2008 - Sonrası2.0 D Multijet120 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2008 - Sonrası2.0 D Multijet121 KW
    LANCIALYBRASedan1999 - 20051.6 16V76 KW
    LANCIALYBRASedan1999 - 20051.8 16V96 KW
    LANCIALYBRASedan1999 - 20001.9 JTD77 KW
    LANCIALYBRASedan2000 - 20011.9 JTD81 KW
    LANCIALYBRASedan2001 - 20051.9 JTD85 KW
    LANCIALYBRASedan1999 - 20002.0 20V113 KW
    LANCIALYBRASedan2000 - 20052.0 20V110 KW
    LANCIALYBRASedan1999 - 20012.4 JTD99 KW
    LANCIALYBRASedan2000 - 20022.4 JTD103 KW
    LANCIALYBRASedan2002 - 20052.4 JTD110 KW
    LANCIALYBRA SWKombi1999 - 20051.6 16V76 KW
    LANCIALYBRA SWKombi1999 - 20051.8 16V96 KW
    LANCIALYBRA SWKombi1999 - 20001.9 JTD77 KW
    LANCIALYBRA SWKombi2000 - 20011.9 JTD81 KW
    LANCIALYBRA SWKombi2001 - 20051.9 JTD85 KW
    LANCIALYBRA SWKombi1999 - 20002.0 20V113 KW
    LANCIALYBRA SWKombi2000 - 20052.0 20V110 KW
    LANCIALYBRA SWKombi1999 - 20002.4 JTD99 KW
    LANCIALYBRA SWKombi2000 - 20052.4 JTD103 KW
    LANCIALYBRA SWKombi2002 - 20052.4 JTD110 KW
    LANCIATHEMASedan1992 - 19932000 16V112 KW
    LANCIATHEMASedan1988 - 19902000 16V Turbo133 KW
    LANCIATHEMASedan1992 - 19942000 16V Turbo148 KW
    LANCIATHEMASedan1988 - 19922000 i.e86 KW
    LANCIATHEMASedan1984 - 19882000 i.e.88 KW
    LANCIATHEMASedan1986 - 19882000 i.e.83 KW
    LANCIATHEMASedan1987 - 19922000 i.e.85 KW
    LANCIATHEMASedan1988 - 19922000 i.e. 16V108 KW
    LANCIATHEMASedan1989 - 19922000 i.e. 16V104 KW
    LANCIATHEMASedan1989 - 19922000 i.e. 16V Turbo130 KW
    LANCIATHEMASedan1984 - 19872000 i.e. Turbo122 KW
    LANCIATHEMASedan1986 - 19902000 i.e.Turbo110 KW
    LANCIATHEMASedan1984 - 19882500 Turbo D74 KW
    LANCIATHEMASedan1988 - 19922500 Turbo DS77 KW
    LANCIATHEMASedan1988 - 19922500 Turbo DS85 KW
    LANCIATHEMASedan1992 - 19942500 Turbo DS85 KW
    LANCIATHEMASedan1984 - 19882850 V6 i.e.110 KW
    LANCIATHEMASedan1988 - 19922850 V6 i.e.108 KW
    LANCIATHEMASedan1992 - 19943000 V6126 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1992 - 19942000 16V112 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1989 - 19922000 i.e. 16V104 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1989 - 19922000 i.e. 16V108 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1988 - 19902000 i.e. 16V Turbo133 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1989 - 19932000 i.e. 16V Turbo130 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1989 - 19922000 Turbo110 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1992 - 19942000 Turbo 16V148 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1987 - 19902500 Turbo DS74 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1988 - 19922500 Turbo DS77 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1988 - 19922500 Turbo DS85 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1992 - 19942500 Turbo DS85 KW
    LANCIATHEMA SWKombi1992 - 19943000 V6126 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 59.7 TL 39.9 TL 30.1 TL 24.1 TL 20.3 TL 17.5 TL 15.4 TL 13.8 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 59.7 TL 39.9 TL 30.1 TL 24.1 TL 20.3 TL 17.5 TL 15.4 TL 13.8 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 59.7 TL 39.9 TL 30.1 TL 24.1 TL 20.3 TL 17.5 TL 15.4 TL 13.8 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 59.7 TL 39.9 TL 30.1 TL 24.1 TL 20.3 TL 17.5 TL 15.4 TL 13.8 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 59.7 TL 39.9 TL 30.1 TL 24.1 TL 20.3 TL 17.5 TL 15.4 TL 13.8 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 59.7 TL 39.9 TL 30.1 TL 24.1 TL 20.3 TL 17.5 TL 15.4 TL 13.8 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 59.7 TL 39.9 TL 30.1 TL 24.1 TL 20.3 TL 17.5 TL 15.4 TL 13.8 TL

    Burada gördüğünüz Fren Diski parçası 12 ay garantilidir ve FERODO marka Orjinal yedek parçadır. 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. bu yedek parça ALFA ROMEO 147, ALFA ROMEO 156, ALFA ROMEO 164, ALFA ROMEO MITO, FIAT BRAVO, FIAT CROMA, FIAT LINEA, FIAT MULTIPLA, FIAT STILO, LANCIA DELTA I, LANCIA DELTA III vb otomobillere uymaktadır. bu Fren Diski nin stok kodu FRD-DDF066 oem numarası,oem kodu 46831042 ,.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :