0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Ön Fren Balatası
    Fren balata seti, diskli fren Fren balata seti, diskli fren

    Marka: FERODO, 1897 yılında kurulmuş İngiliz firmasıdır. Fren balataları, fren diskleri, fren hidrolikleri, fren hidrolik yağları, pabuçlar ve maxi kitler, takım balatalar ürünlerinin başlıcalarıdır.

    Ön Balata Opel Astra H 2.0T Motorlu 2005 Sonrası, Vectra C 2002 Sonrası, Saab 9.3 2002 Ve 2011 Arası

    Orjinal Ürün
    124,77 TL (KDV Dahil) 124.77 186,77 TL
    - +
    Marka : FERODO Stok Kodu : FDB1520
    Tedarikçi Açıklaması :

    ÖN BALATA OPEL ASTAR H 2.0T 05=> VECTRA C 02=> SAAB 9.3 02=>07=>11=>

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj yeri, Ön aks
    Fren sistemi, Ate
    Uzunluk, mm 156
    Yükseklik 1, mm 69,5
    Yükseklik 2, mm 70,5
    Kalınlık, mm 19,5
    Kontr. isareti, E490R01355/755
    Agirlik, kg 2
    Piston klipsi ile
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 1605088
    OPEL 1605095
    OPEL 1605113
    OPEL 1605972
    OPEL 93166798
    OPEL 93185752
    OPEL 1605136
    OPEL 1605094
    OPEL 1605282
    OPEL 93185751
    OPEL 93183729
    OPEL 1605139
    OPEL 93183728
    OPEL 93176121
    OPEL 93172174
    OPEL 1605137
    OPEL 93175378
    OPEL 93172950
    SAAB 93166943
    SAAB 12803551
    SAAB 93185751
    SAAB 12765397
    SAAB 12800120
    CHEVROLET 93166798
    CHEVROLET 93172950
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo177 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo177 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası1.890 KW
    OPELSIGNUMHatchback2005 - Sonrası1.8103 KW
    OPELSIGNUMHatchback2004 - Sonrası1.9 CDTI88 KW
    OPELSIGNUMHatchback2004 - Sonrası1.9 CDTI110 KW
    OPELSIGNUMHatchback2005 - Sonrası1.9 CDTI74 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.0 DTI74 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.0 Turbo129 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.2 DTI92 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası3.0 V6 CDTI130 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRAHatchback2005 - Sonrası1.674 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRASedan2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRAKombi2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRASedan2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası1.881 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası1.890 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası1.8103 KW
    OPELVECTRASedan2006 - Sonrası1.8103 KW
    OPELVECTRAKombi2006 - Sonrası1.8103 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası1.8 16V90 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası1.8 16V90 KW
    OPELVECTRAKombi2004 - Sonrası1.9 CDTI88 KW
    OPELVECTRASedan2004 - Sonrası1.9 CDTI88 KW
    OPELVECTRAHatchback2004 - Sonrası1.9 CDTI88 KW
    OPELVECTRAHatchback2004 - Sonrası1.9 CDTI110 KW
    OPELVECTRASedan2004 - Sonrası1.9 CDTI110 KW
    OPELVECTRAKombi2004 - Sonrası1.9 CDTI110 KW
    OPELVECTRAKombi2005 - Sonrası1.9 CDTI74 KW
    OPELVECTRASedan2005 - Sonrası1.9 CDTI74 KW
    OPELVECTRAHatchback2005 - Sonrası1.9 CDTI74 KW
    OPELVECTRAHatchback2003 - Sonrası2.0 16V Turbo129 KW
    OPELVECTRASedan2003 - Sonrası2.0 16V Turbo129 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.0 DTI74 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası2.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası2.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.0 Turbo129 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası2.2 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası2.2 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRASedan2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.2 DTI92 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası2.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası2.2 DTI 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2003 - Sonrası3.0 CDTI130 KW
    OPELVECTRASedan2003 - Sonrası3.0 CDTI130 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELZAFIRAMPV2006 - Sonrası2.0177 KW
    SAAB9-3Sedan2002 - Sonrası1,8t110 KW
    SAAB9-3Cabriolet2003 - Sonrası1,8t110 KW
    SAAB9-3Cabriolet2007 - Sonrası1,8t BioPower129 KW
    SAAB9-3Sedan2009 - Sonrası1,8t BioPower129 KW
    SAAB9-3Sedan2004 - Sonrası1.8 i90 KW
    SAAB9-3Kombi2005 - Sonrası1.8 i90 KW
    SAAB9-3Kombi2005 - Sonrası1.8 t110 KW
    SAAB9-3Sedan2004 - Sonrası1.9 TiD88 KW
    SAAB9-3Sedan2004 - Sonrası1.9 TiD110 KW
    SAAB9-3Kombi2005 - Sonrası1.9 TiD88 KW
    SAAB9-3Kombi2005 - Sonrası1.9 TiD110 KW
    SAAB9-3Cabriolet2006 - Sonrası1.9 TiD110 KW
    SAAB9-3Kombi2007 - Sonrası1.9 TTiD96 KW
    SAAB9-3Sedan2007 - Sonrası1.9 TTiD96 KW
    SAAB9-3Cabriolet2007 - Sonrası1.9 TTiD96 KW
    SAAB9-3Cabriolet2007 - Sonrası1.9 TTiD118 KW
    SAAB9-3Sedan2007 - Sonrası1.9 TTiD118 KW
    SAAB9-3Kombi2007 - Sonrası1.9 TTiD118 KW
    SAAB9-3Sedan2007 - Sonrası1.9 TTiD132 KW
    SAAB9-3Cabriolet2007 - Sonrası1.9 TTiD132 KW
    SAAB9-3Kombi2007 - Sonrası1.9 TTiD132 KW
    SAAB9-3Kombi2009 - Sonrası1.9 TTiD132 KW
    SAAB9-3Sedan2002 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB9-3Sedan2002 - Sonrası2.0 t154 KW
    SAAB9-3Cabriolet2003 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB9-3Cabriolet2003 - Sonrası2.0 t154 KW
    SAAB9-3Kombi2005 - Sonrası2.0 t110 KW
    SAAB9-3Kombi2005 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB9-3Sedan2007 - Sonrası2.0 t120 KW
    SAAB9-3Kombi2007 - Sonrası2.0 t120 KW
    SAAB9-3Kombi2009 - Sonrası2.0 t147 KW
    SAAB9-3Sedan2009 - Sonrası2.0 t177 KW
    SAAB9-3Cabriolet2011 - Sonrası2.0 t120 KW
    SAAB9-3Sedan2011 - Sonrası2.0 t162 KW
    SAAB9-3Cabriolet2011 - Sonrası2.0 t162 KW
    SAAB9-3Kombi2011 - Sonrası2.0 t162 KW
    SAAB9-3Sedan2007 - Sonrası2.0 t Bio Power120 KW
    SAAB9-3Kombi2009 - Sonrası2.0 t Bio Power147 KW
    SAAB9-3Sedan2011 - Sonrası2.0 t Bio Power162 KW
    SAAB9-3Kombi2008 - Sonrası2.0 t Bio Power XWD154 KW
    SAAB9-3Sedan2002 - Sonrası2.0 t BioPower154 KW
    SAAB9-3Kombi2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB9-3Cabriolet2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB9-3Sedan2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB9-3Cabriolet2007 - Sonrası2.0 t BioPower147 KW
    SAAB9-3Sedan2009 - Sonrası2.0 t BioPower147 KW
    SAAB9-3Cabriolet2011 - Sonrası2.0 t BioPower120 KW
    SAAB9-3Kombi2011 - Sonrası2.0 t BioPower120 KW
    SAAB9-3Cabriolet2011 - Sonrası2.0 t BioPower162 KW
    SAAB9-3Kombi2011 - Sonrası2.0 t BioPower162 KW
    SAAB9-3Sedan2008 - Sonrası2.0 t BioPower XWD120 KW
    SAAB9-3Sedan2008 - Sonrası2.0 t BioPower XWD154 KW
    SAAB9-3Sedan2008 - Sonrası2.0 t BioPower XWD162 KW
    SAAB9-3Kombi2009 - Sonrası2.0 t BioPower XWD154 KW
    SAAB9-3Kombi2011 - Sonrası2.0 t BioPower XWD120 KW
    SAAB9-3Kombi2011 - Sonrası2.0 t BioPower XWD162 KW
    SAAB9-3Sedan2007 - Sonrası2.0 t XWD120 KW
    SAAB9-3Kombi2007 - Sonrası2.0 t XWD120 KW
    SAAB9-3Kombi2008 - Sonrası2.0 t XWD154 KW
    SAAB9-3Sedan2008 - Sonrası2.0 t XWD162 KW
    SAAB9-3Kombi2009 - Sonrası2.0 t XWD154 KW
    SAAB9-3Kombi2011 - Sonrası2.0 t XWD162 KW
    SAAB9-3Sedan2008 - Sonrası2.0 Turbo XWD154 KW
    SAAB9-3Sedan2002 - Sonrası2.2 TiD92 KW
    SAAB9-3Sedan2005 - Sonrası2.8 Turbo V6169 KW
    SAAB9-3Kombi2005 - Sonrası2.8 Turbo V6169 KW
    SAAB9-3Cabriolet2006 - Sonrası2.8 Turbo V6169 KW
    SAAB9-3Cabriolet2007 - Sonrası2.8 Turbo V6188 KW
    SAAB9-3Sedan2007 - Sonrası2.8 Turbo V6188 KW
    SAAB9-3Kombi2007 - Sonrası2.8 Turbo V6188 KW

    Dinamik bir acil frenlemede (sürüş esnasında elektro mekanik park frenine basılması) fren hattı üzerinden fren hidroliğinin basıncı artar. Bu basınç fren pistonunun fren balatalarına karşı basmasına yol acar. Bunlar fren diskine karşı bastırırlar. Bu esnada keçenin tekli fren balataları yönünde değiştirilir. Frenleme işlemi tamamlandıktan sonra fren hidroliği basıncı düşer. Fren pistonunun yükü alınır. Keçe şeklinin geri dönüşümü ve fren diskinde muhtemel bir balanssızlık sayesinde fren pistonu geri hareket ettirilir. Fren balataları fren diskini serbest bırakır. Dişli kutusu mili ve dolayısıyla silindir dönerek ileriye hareket eder ve fren silindiri pistonunun balatalara doğru iterek balataları sıkıştırır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 65.4 TL 43.7 TL 32.9 TL 26.4 TL 22.2 TL 19.2 TL 16.9 TL 15.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 65.4 TL 43.7 TL 32.9 TL 26.4 TL 22.2 TL 19.2 TL 16.9 TL 15.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 65.4 TL 43.7 TL 32.9 TL 26.4 TL 22.2 TL 19.2 TL 16.9 TL 15.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 65.4 TL 43.7 TL 32.9 TL 26.4 TL 22.2 TL 19.2 TL 16.9 TL 15.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 65.4 TL 43.7 TL 32.9 TL 26.4 TL 22.2 TL 19.2 TL 16.9 TL 15.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 65.4 TL 43.7 TL 32.9 TL 26.4 TL 22.2 TL 19.2 TL 16.9 TL 15.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 65.4 TL 43.7 TL 32.9 TL 26.4 TL 22.2 TL 19.2 TL 16.9 TL 15.1 TL

    FDB1520 Orjinal Referans numaralı Fren Balatası FERODO üretimidir bu parça OPEL ASTRA, OPEL SIGNUM, OPEL VECTRA, OPEL ZAFIRA, SAAB 9-3 vb otomobillere uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. Bu ürünü aldıktan sonra memnun kalmazsanız kutusuna yada parçaya zarar gelmediği sürece 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :