0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Triger kayisi
    Triger kayisi Triger kayisi

    Marka: GATES, kökleri 1911 yılında atılan Amerika'da kurulup; Avrupa, Asya, Avustralya ve Orta Doğu'da üretim tesisleri kuran, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarındandır.Tahrik kayışı, klima kayışı, motor kayışı, fan kayışı gibi ürünlerin yanında koltuk-ayna ayarlayıcı, cam krikosu, emniyet kemeri gerdirici ve benzerini de üretir.

    Triger Kayisi

    Orjinal Ürün
    41,21 TL (KDV Dahil) 41.21 62,21 TL
    - +
    Marka : GATES Stok Kodu : 5125
    Tedarikçi Açıklaması :

    TRİGER KAYIŞI (134x254) ALFA ROMEO RZ 3.0 12V (91-94) SZ 3.0 12V (88-93) 164 2.0T 12V (90-92) CT575

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Dis sayisi 134
    Genislik [mm] 25,4
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ALFA ROMEO 0060562106
    ALFA ROMEO 1191303105
    ALFA ROMEO 119130310500
    ALFA ROMEO 119130310501
    ALFA ROMEO 60562106
    ALFA ROMEO 60507464
    LUCAS ELECTRICAL KCB190
    BOSCH 1987949406
    CON
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO164Sedan1991 - 19922.0 V6 Turbo150 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1992 - 19982.0 V6 Turbo148 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19913.0138 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1990 - 19923.0 i.e. QV147 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19923.0 V6135 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19923.0 V6141 KW
    ALFA ROMEO6Sedan1981 - 19862.099 KW
    ALFA ROMEO6Sedan1979 - 19842.5 i.e.116 KW
    ALFA ROMEO6Sedan1983 - 19862.5 i.e.110 KW
    ALFA ROMEO75Sedan1985 - 19862.5 V6115 KW
    ALFA ROMEO75Sedan1986 - 19892.5 V6 KAT113 KW
    ALFA ROMEO75Sedan1990 - 19923.0 V6141 KW
    ALFA ROMEO75Sedan1987 - 19923.0 V6 KAT136 KW
    ALFA ROMEO90Sedan1984 - 19872.5 i.e. V6110 KW
    ALFA ROMEO90Sedan1984 - 19872.5 i.e. V6114 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1980 - 19876 2.5116 KW
    ALFA ROMEORZCabriolet1992 - 19943.0 V6 Zagato152 KW
    ALFA ROMEOSZCoupe1988 - 19943.0 V6 Zagato152 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 21.6 TL 14.4 TL 10.9 TL 8.7 TL 7.3 TL 6.3 TL 5.6 TL 5.0 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 21.6 TL 14.4 TL 10.9 TL 8.7 TL 7.3 TL 6.3 TL 5.6 TL 5.0 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 21.6 TL 14.4 TL 10.9 TL 8.7 TL 7.3 TL 6.3 TL 5.6 TL 5.0 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 21.6 TL 14.4 TL 10.9 TL 8.7 TL 7.3 TL 6.3 TL 5.6 TL 5.0 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 21.6 TL 14.4 TL 10.9 TL 8.7 TL 7.3 TL 6.3 TL 5.6 TL 5.0 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 21.6 TL 14.4 TL 10.9 TL 8.7 TL 7.3 TL 6.3 TL 5.6 TL 5.0 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 21.6 TL 14.4 TL 10.9 TL 8.7 TL 7.3 TL 6.3 TL 5.6 TL 5.0 TL

    bu sayfada listelenen yedek parça GATES markadır ve Orjinal ürünüdür. GATEST 5125 x numaralı ürünün oem numarası 60562106 , dur. ALFA ROMEO 164, ALFA ROMEO 6, ALFA ROMEO 75, ALFA ROMEO 90, ALFA ROMEO GTV, ALFA ROMEO RZ, ALFA ROMEO SZ vb otomobiller içindir. 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :