0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    V-kayisi
    V-kayisi V-kayisi

    Marka: GATES, kökleri 1911 yılında atılan Amerika'da kurulup; Avrupa, Asya, Avustralya ve Orta Doğu'da üretim tesisleri kuran, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarındandır.Tahrik kayışı, klima kayışı, motor kayışı, fan kayışı gibi ürünlerin yanında koltuk-ayna ayarlayıcı, cam krikosu, emniyet kemeri gerdirici ve benzerini de üretir.

    V Kayışı 10X788 Opel Peugeot Citroen Honda Toyota Suzuki Nissan

    Orjinal Ürün
    13,24 TL (KDV Dahil) 13.24
    Marka : GATES Stok Kodu : 6273MC
    Tedarikçi Açıklaması :

    V KAYIŞI 10x788La OPEL PEUGEOT CITROEN HONDA TOYOTA SUZUKI NISSAN

    - +
    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ALFA ROMEO 0060512902
    ALFA ROMEO 195112320200A
    ALFA ROMEO 195112320300
    ALFA ROMEO 60512902
    AUDI 035903137C
    CITROËN 91536302
    DAIHATSU 9004832088
    DAIHATSU 9004832066
    DAIHATSU 9004832087
    DAIHATSU 9004832061
    DAIHATSU 9004832062
    DAIHATSU 9004832002
    DAIHATSU 9004832045
    DAIHATSU 9004832060
    DAIHATSU 9004832041
    DAIHATSU 9952110789
    FIAT 4164623
    FIAT 4181524
    FORD 3020E8620A
    FORD 6134739
    FORD 84AB6C301BA
    FORD 1430423
    HONDA 56992PM3004
    HONDA 56992PM30041
    HONDA 56992PM3003
    HONDA 56992PM30031
    MAZDA 032418381B
    MAZDA 887118381
    MAZDA 032418381A
    MAZDA 831118381A
    MAZDA 032418381
    MAZDA AZ2815908
    NISSAN 1172008E15
    NISSAN 1172006E11
    NISSAN 0211778013
    NISSAN 0211778513
    NISSAN 1172008E16
    OPEL 90444485
    OPEL 90352931
    OPEL 90215247
    OPEL 1854718
    OPEL 1854710
    OPEL 1854706
    PEUGEOT 400366
    PEUGEOT 575037
    PEUGEOT 574912
    PEUGEOT 574913
    PORSCHE 99919234550
    SEAT 028145271L
    SEAT 028145271H
    SEAT HB03231000
    SEAT 4164623
    SUZUKI 9514280000
    SUZUKI 9514178A00
    TALBOT 409224
    TALBOT 36942N
    TALBOT 0013014900
    TALBOT 522066100
    TALBOT 13014900
    VAUXHALL 90444485
    VAUXHALL 90352931
    VAUXHALL 90215247
    VAUXHALL 1854718
    VAUXHALL 1854710
    VAUXHALL 1854706
    VW 028145271H
    VW 028145271L
    AUTOBIANCHI 4164623
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO164Sedan1991 - 19922.0 V6 Turbo150 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1992 - 19982.0 V6 Turbo148 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19913.0138 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1988 - 19923.0147 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1990 - 19923.0 i.e. QV147 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19923.0 V6135 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19923.0 V6141 KW
    AUDI200Sedan1983 - 19882.1 Turbo134 KW
    AUDI200Sedan1983 - 19862.1 Turbo quattro134 KW
    AUDI200Kombi1983 - 19882.1 Turbo quattro134 KW
    AUDI200Kombi1983 - 19902.2 Turbo quattro121 KW
    AUDI80Sedan1986 - 19911.6 D40 KW
    AUDI80Sedan1986 - 19911.6 TD59 KW
    AUDI90Sedan1987 - 19911.6 TD59 KW
    CITROENC25Otobüs1987 - 19941.8 E51 KW
    CITROENC25Düz kasa kamyon-Sasi1987 - 19942.062 KW
    CITROENC25Otobüs1991 - 19942.062 KW
    CITROENC25Kutu1991 - 19942.062 KW
    CITROENC25Otobüs1981 - 19942.0 E58 KW
    CITROENC25Kutu1981 - 19942.0 E58 KW
    DAIHATSUCUOREHatchback1985 - 19900.832 KW
    FIAT127Hatchback1971 - 19830.929 KW
    FIAT850Coupe1968 - 19720.9 Sport38 KW
    FIAT850Cabriolet1968 - 19720.9 Sport38 KW
    FIATDUCATOKutu1982 - 19881.849 KW
    FIATDUCATOOtobüs1982 - 19881.851 KW
    FORDESCORTHatchback1983 - 19851.137 KW
    FORDESCORTKombi1983 - 19851.137 KW
    HONDACIVICHatchback1987 - 19891.355 KW
    HONDACIVICSedan1987 - 19891.355 KW
    HONDACIVICHatchback1989 - 19911.3 16 V KAT55 KW
    HONDACIVICKombi1988 - 19921.4 i 16V66 KW
    HONDACIVICHatchback1987 - 19891.4 L66 KW
    HONDACIVICSedan1987 - 19891.4 L66 KW
    HONDACIVICSedan1987 - 19911.5 i 16V66 KW
    HONDACIVICSedan1987 - 19911.5 i 16V69 KW
    HONDACIVICHatchback1988 - 19911.5 i 16V66 KW
    HONDACIVICHatchback1988 - 19911.5 i 16V69 KW
    HONDACIVICKombi1988 - 19911.5 i 16V69 KW
    HONDACIVICSedan1987 - 19911.6 16V 4x479 KW
    HONDACIVICSedan1987 - 19911.6 i 16V80 KW
    HONDACIVICHatchback1987 - 19911.6 i 16V80 KW
    HONDACIVICSedan1987 - 19911.6 i 16V81 KW
    HONDACIVICHatchback1987 - 19911.6 i 16V81 KW
    HONDACIVICSedan1987 - 19911.6 i 16V96 KW
    HONDACIVICKombi1988 - 19891.6 i 16V 4WD80 KW
    HONDACIVICKombi1988 - 19951.6 i 16V 4WD81 KW
    HONDACIVICSedan1989 - 19911.6 i 16V 4x480 KW
    MAZDA1000Sedan1975 - 19771.033 KW
    MAZDA1300Sedan1975 - 19771.344 KW
    MAZDA323Hatchback1977 - 19801.033 KW
    MAZDA323Hatchback1977 - 19801.344 KW
    MAZDA323Kombi1978 - 19861.344 KW
    MAZDA323Hatchback1978 - 19801.451 KW
    MAZDA323Kombi1978 - 19821.451 KW
    MAZDA323Kombi1982 - 19861.552 KW
    MAZDA818 KombiKombi1974 - 19781.344 KW
    MAZDARX 7Coupe1987 - 1989Turbo133 KW
    MAZDARX 7Coupe1984 - 1986Wankel83 KW
    MAZDARX 7Coupe1985 - 1989Wankel110 KW
    NISSANBLUEBIRDSedan1983 - 19881.866 KW
    NISSANBLUEBIRDSedan1984 - 19901.8 Turbo99 KW
    NISSANBLUEBIRDKombi1984 - 19902.0 i77 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19982.0 GSI 16V110 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19942.0 i85 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19982.0 i85 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19982.0 i85 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V 4x4110 KW
    OPELFRONTERAAçik arazi arabasi1992 - 19982.0 i85 KW
    OPELKADETTHatchback1987 - 19912.0 GSI 16V115 KW
    OPELKADETTHatchback1988 - 19912.0 GSI 16V110 KW
    OPELKADETTHatchback1988 - 19912.0 GSI 16V KAT110 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19942.090 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19942.090 KW
    OPELOMEGASedan1990 - 19942.073 KW
    OPELOMEGASedan1990 - 19942.074 KW
    OPELOMEGAKombi1990 - 19942.074 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19942.0 i85 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19942.0 i85 KW
    OPELOMEGAKombi1990 - 19942.0 i73 KW
    OPELSENATORSedan1990 - 19932.5 i103 KW
    OPELSENATORSedan1987 - 19933.0115 KW
    OPELSENATORSedan1988 - 19903.0130 KW
    OPELSENATORSedan1988 - 19933.0 i KAT130 KW
    OPELVECTRAHatchback1989 - 19902.0 i 16V110 KW
    OPELVECTRAHatchback1990 - 19952.0 i 16V KAT110 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19902000 16V 4x4110 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19942000-GT 16V110 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19952000-GT 16V 4x4 KAT110 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19952000-GT 16V KAT110 KW
    PEUGEOT305Sedan1977 - 19821.344 KW
    PEUGEOT305Kombi1980 - 19821.344 KW
    PEUGEOT305Sedan1982 - 19851.344 KW
    PEUGEOT305Kombi1982 - 19861.344 KW
    PEUGEOT305Sedan1979 - 19821.554 KW
    PEUGEOT305Kombi1980 - 19821.554 KW
    PEUGEOT305Sedan1980 - 19821.565 KW
    PEUGEOT305Sedan1982 - 19851.554 KW
    PEUGEOT305Kombi1982 - 19861.554 KW
    PEUGEOT305Sedan1977 - 19821.5 Diesel36 KW
    PEUGEOT305Kombi1980 - 19821.5 Diesel36 KW
    PEUGEOT505Sedan1979 - 19862.0 TI,STI81 KW
    PEUGEOT505Sedan1981 - 19842.285 KW
    PEUGEOT505Sedan1986 - 19932.284 KW
    PEUGEOT505Kombi1986 - 19932.284 KW
    PEUGEOT505Sedan1983 - 19932.2 GTI90 KW
    PEUGEOT505Kombi1985 - 19862.2 GTI90 KW
    PEUGEOTJ5Kutu1983 - 19881.851 KW
    PEUGEOTJ5Otobüs1981 - 19902.055 KW
    PEUGEOTJ5Düz kasa kamyon-Sasi1983 - 19882.058 KW
    PEUGEOTJ5Otobüs1983 - 19902.058 KW
    PEUGEOTJ5Düz kasa kamyon-Sasi1986 - 19882.055 KW
    PEUGEOTJ5Düz kasa kamyon-Sasi1990 - 19942.062 KW
    PEUGEOTJ5Otobüs1990 - 19942.062 KW
    PORSCHE911Coupe1990 - 19933.3 Turbo235 KW
    PORSCHE911Coupe1991 - 19923.3 Turbo S261 KW
    PORSCHE911Coupe1993 - 19933.6 Turbo265 KW
    SEAT133Hatchback1974 - 19790.825 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 20001.048 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 20001.251 KW
    SUZUKIWAGONMPV1998 - 20001.2 4WD51 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 6.9 TL 4.6 TL 3.5 TL 2.8 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 6.9 TL 4.6 TL 3.5 TL 2.8 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 6.9 TL 4.6 TL 3.5 TL 2.8 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 6.9 TL 4.6 TL 3.5 TL 2.8 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 6.9 TL 4.6 TL 3.5 TL 2.8 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 6.9 TL 4.6 TL 3.5 TL 2.8 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 6.9 TL 4.6 TL 3.5 TL 2.8 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.8 TL 1.6 TL

    6273MC Stok kodulu V-Kayisi ürünü, Orjinal üründür. ALFA ROMEO 164, AUDI 200, AUDI 80, AUDI 90, CITROEN C25, DAIHATSU CUORE, FIAT 127, FIAT 850, FIAT DUCATO, FORD ESCORT, HONDA CIVIC ve bu gibi marka araçlara uymaktadır. 0060512902 ,195112320200A ,195112320300 Orjinal Referans numaralarıdır

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :