0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    V-kayisi
    V-kayisi V-kayisi

    Marka: GATES, kökleri 1911 yılında atılan Amerika'da kurulup; Avrupa, Asya, Avustralya ve Orta Doğu'da üretim tesisleri kuran, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarındandır.Tahrik kayışı, klima kayışı, motor kayışı, fan kayışı gibi ürünlerin yanında koltuk-ayna ayarlayıcı, cam krikosu, emniyet kemeri gerdirici ve benzerini de üretir.

    V Kayışı 13X1375 Dodge Fiat Ford Isuzu İveco Man Mercedes Renault Volvo

    Orjinal Ürün
    22,74 TL (KDV Dahil) 22.74
    Marka : GATES Stok Kodu : 6485EXL
    Tedarikçi Açıklaması :

    V KAYIŞI 13x1375La DAF DODGE FIAT FORD ISUZU IVECO MAN MERCEDES RENAULT STEYR VOLVO

    - +
    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    DAF 0067673
    DAF 0215402
    DAF 0252790
    DAF 0276741
    DAF 0701363
    DAF 215402
    DAF 236633
    DAF 0287978
    DAF 0288857
    DAF 0377254
    FIAT 761499
    FIAT 761769
    FIAT 8822704
    FORD 2703E8620A
    ISUZU 8942523420
    IVECO 99481768
    IVECO 98464044
    IVECO 98420271
    MAN 06580732362
    MERCEDES-BENZ 0029971692
    MERCEDES-BENZ 0059973992
    MERCEDES-BENZ 0099976692
    MERCEDES-BENZ 0039972092
    MERCEDES-BENZ 0079973392
    MERCEDES-BENZ 007753012550
    MERCEDES-BENZ 0039971992
    MERCEDES-BENZ 0069977192
    MERCEDES-BENZ 0019977192
    MERCEDES-BENZ 0019973692
    MERCEDES-BENZ 0029979992
    RENAULT 5000878607
    RENAULT 5000681405
    RENAULT 5000681020
    RENAULT 5000670601
    RENAULT 5000168026
    SCANIA 814201
    VOLVO 966702
    VOLVO 958550
    VOLVO 950860
    AVIA 0070113
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    MERCEDES BENZHECKFLOSSESedan1965 - 1968200 D 110.11040 KW
    MERCEDES BENZT1Otobüs1977 - 1982208 2.363 KW
    MERCEDES BENZT1Düz kasa kamyon-Sasi1977 - 1989210 2.363 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 8.0 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 8.0 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 8.0 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 8.0 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 8.0 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 8.0 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 8.0 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL

    6485EXL Referans numaralı V-Kayisi GATES markadır Bu ürün MERCEDES BENZ HECKFLOSSE, MERCEDES BENZ T1 vb araçlara uymaktadır. Bu ürün 12 ay garantilidir. bu yedek parçayı teslim aldıktan sonra memnun kalmazsanız kutusuna yada parçaya zarar gelmediği sürece 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :