Tüm yedek parçalarda geçerli, size özel hediye çekinizi almak için tıklayın.
0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    V-kayisi
    V-kayisi V-kayisi

    Marka: GATES, kökleri 1911 yılında atılan Amerika'da kurulup; Avrupa, Asya, Avustralya ve Orta Doğu'da üretim tesisleri kuran, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarındandır.Tahrik kayışı, klima kayışı, motor kayışı, fan kayışı gibi ürünlerin yanında koltuk-ayna ayarlayıcı, cam krikosu, emniyet kemeri gerdirici ve benzerini de üretir.

    V Kayışı Toyota Volvo Fiat İçin

    Orjinal Ürün
    24,07 TL (KDV Dahil) 24.07
    Marka : GATES Stok Kodu : 6486EXL
    Tedarikçi Açıklaması :

    V KAYIŞI 13x1400La TOYOTA VOLVO FIAT

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    DAF 0211144
    DAF 1256304
    DAF 211144
    DAF 236631
    FORD 1805736
    FORD 1822583
    FORD D4NN10C318A
    FORD 1827336
    FORD 1845565
    FORD D3NN10C318A
    FORD D3NN10C318C
    FORD C9NN10C318A
    FORD C9NN10C318B
    FORD 1836785
    FORD C5NE8620B
    IVECO 61318427
    IVECO 4843796
    LANCIA 82401268
    MAN 06580732374
    MAN 06580732372
    MAN 06580430237
    MERCEDES-BENZ 0099976792
    MERCEDES-BENZ 0039975692
    MERCEDES-BENZ 0029976492
    MERCEDES-BENZ 0039974392
    MERCEDES-BENZ 0019975092
    MERCEDES-BENZ 0019972592
    MERCEDES-BENZ 0039974292
    NISSAN 0211740023
    RENAULT 5000787170
    RENAULT 5000049616
    TOYOTA 9952211390
    TOYOTA 9933201395
    TOYOTA 9932201400
    VOLVO 977573
    VOLVO 977320
    VOLVO 967137
    VOLVO 958506
    VOLVO 950861
    RENAULT TRUCKS 5000787170
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    HYUNDAIH100Kutu1994 - 20002.5 D57 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1993 - 20002.5 TD59 KW
    LANCIATHEMASedan1984 - 19882850 V6 i.e.110 KW
    NISSANTERRANOKapali arazi arabasi1990 - 19953.0 i 4WD109 KW
    TOYOTACROWNSedan1984 - 19852.8 i Super Saloon125 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1981 - 19884.0 Diesel77 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1982 - 19854.0 Diesel74 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1985 - 19894.0 Turbo-D100 KW
    VOLVO240Sedan1979 - 19802.7 GLT6104 KW
    VOLVO240Kombi1979 - 19802.7 GLT6104 KW
    VOLVO260Sedan1974 - 19802.7103 KW
    VOLVO260Kombi1975 - 19772.792 KW
    VOLVO260Kombi1975 - 19822.7103 KW
    VOLVO260Sedan1976 - 19822.792 KW
    VOLVO260Coupe1977 - 19782.7103 KW
    VOLVO260Kombi1978 - 19822.7109 KW
    VOLVO260Sedan1978 - 19822.7109 KW
    VOLVO260Sedan1980 - 19822.895 KW
    VOLVO260Sedan1980 - 19822.8114 KW
    VOLVO760Sedan1981 - 19882.8115 KW
    VOLVO760Sedan1986 - 19902.8108 KW
    VOLVO760Kombi1986 - 19902.8115 KW
    VOLVO760Sedan1986 - 19912.8105 KW
    VOLVO760Kombi1986 - 19912.8105 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 12.6 TL 8.4 TL 6.4 TL 5.1 TL 4.3 TL 3.7 TL 3.3 TL 2.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 12.6 TL 8.4 TL 6.4 TL 5.1 TL 4.3 TL 3.7 TL 3.3 TL 2.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 12.6 TL 8.4 TL 6.4 TL 5.1 TL 4.3 TL 3.7 TL 3.3 TL 2.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 12.6 TL 8.4 TL 6.4 TL 5.1 TL 4.3 TL 3.7 TL 3.3 TL 2.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 12.6 TL 8.4 TL 6.4 TL 5.1 TL 4.3 TL 3.7 TL 3.3 TL 2.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 12.6 TL 8.4 TL 6.4 TL 5.1 TL 4.3 TL 3.7 TL 3.3 TL 2.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 12.6 TL 8.4 TL 6.4 TL 5.1 TL 4.3 TL 3.7 TL 3.3 TL 2.9 TL

    yukarıda listelenen ürün GATES markadır ve Orjinal markadır. GATESV 6486EXL kodlu ürünün orjinal referans numarası 0211144 ,1256304 ,211144 dur. HYUNDAI H100, LANCIA THEMA, NISSAN TERRANO, TOYOTA CROWN, TOYOTA LAND CRUISER, VOLVO 240, VOLVO 260, VOLVO 760 vb araçlar içindir. 14 gün içinde mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :