0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Kompresör, klima sistemi
    Kompresör, klima sistemi Kompresör, klima sistemi

    Marka: HELLA, 1899 yılında kurulan Alman firmasıdır. HELLA Grubu 2013/2014 yılında dünyanın ilk 50 otomobil üreticisi ve ilk 100 büyük Alman şirketi arasına girmiştir. Araç üretiminin yanı sıra yenilikçi aydınlatma sistemleri,elektronik sistemler de üretir. Far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı, role, müşür, beyin, akü sensörü vs. ürünleri arasındadır.

    Klima Kompresörü Renault Clio 2 1.4, 1.6 16V 1.5 Dci Motorlu 2001 Sonrası, Kangoo 1.4, 1.6 16V, 1.5 Dci Motorlu 1997 Sonrası

    Orjinal Ürün
    1100,75 TL (KDV Dahil) 1100.75 1375,75 TL
    - +
    Marka : HELLA Stok Kodu : 8FK351127901
    Tedarikçi Açıklaması :

    KLİMA KOMPRESÖRÜ CLIO II 1.4-1.6 16V-1.5 DCI 01=> KNG 1.4-1.6 16V-1.5 DCI 97=> (120mm)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Üretici kisitlamasi Sanden
    Kompresör tanimlamasi SD6V12
    Kaburga sayisi 6
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Halka tip conta ile
    Sogutma maddesi R 134a
    Kompresör yagi PAG 150
    Kayis kasnagi-Ø [mm] 125
    Kayis kasnagi Kanalli V kayisi kasnagi ile
    Baglanti teknolojisi V/PAD
    silindir kapagi ID (kompressör) VGE
    Nominal gerilim [V] 12
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    _BEHRHELLASERVICE_
    RENAULT 8200315744
    RENAULT 8200953358
    RENAULT 8200600117
    RENAULT 8200716562
    RENAULT 8200866436
    RENAULT 7700273801
    RENAULT 7701499969
    HELLA 351127401
    HELL
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    RENAULTCLIOHatchback1998 - Sonrası1,243 KW
    RENAULTCLIOHatchback1998 - 20051,455 KW
    RENAULTCLIOHatchback1998 - 20051,666 KW
    RENAULTCLIOHatchback1999 - 20001.4 16V70 KW
    RENAULTCLIOHatchback2000 - Sonrası1.4 16V72 KW
    RENAULTCLIOKutu2001 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTCLIOHatchback2001 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTCLIOHatchback2001 - Sonrası1.5 dCi60 KW
    RENAULTCLIOHatchback2001 - 20031.5 dCi59 KW
    RENAULTCLIOHatchback2004 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTCLIOHatchback2004 - Sonrası1.5 dCi74 KW
    RENAULTCLIOHatchback2005 - Sonrası1.5 dCi47 KW
    RENAULTCLIOHatchback2007 - Sonrası1.5 dCi62 KW
    RENAULTCLIOHatchback1998 - Sonrası1.6 16V79 KW
    RENAULTCLIOHatchback2000 - 20011.9 D48 KW
    RENAULTKANGOOMPV1997 - Sonrası1,455 KW
    RENAULTKANGOOKutu1997 - Sonrası1,455 KW
    RENAULTKANGOOMPV2001 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTKANGOOKutu2001 - Sonrası1.5 dCi48 KW
    RENAULTKANGOOKutu2002 - Sonrası1.5 dCi42 KW
    RENAULTKANGOOMPV2002 - Sonrası1.5 dCi60 KW
    RENAULTKANGOOMPV2003 - Sonrası1.5 dCi42 KW
    RENAULTKANGOOKutu2003 - Sonrası1.5 dCi60 KW
    RENAULTKANGOOMPV2005 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTKANGOOKutu2005 - Sonrası1.5 dCi62 KW
    RENAULTKANGOOMPV2005 - Sonrası1.5 dCi62 KW
    RENAULTKANGOOKutu2008 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTKANGOOMPV2001 - Sonrası1.6 16V70 KW
    RENAULTKANGOOKutu2001 - Sonrası1.6 16V70 KW
    RENAULTKANGOOMPV2001 - Sonrası1.6 16V 4x470 KW
    RENAULTKANGOOKutu2001 - Sonrası1.6 16V 4x470 KW
    RENAULTKANGOOKutu2003 - Sonrası1.9 dCi 4x462 KW
    RENAULTTHALIASedan2000 - Sonrası1,455 KW
    RENAULTTHALIASedan2000 - Sonrası1.4 16V72 KW
    RENAULTTHALIASedan2001 - Sonrası1.5 dCi60 KW
    RENAULTTHALIASedan2003 - Sonrası1.5 dCi50 KW
    RENAULTTHALIASedan2005 - Sonrası1.5 dCi47 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 576.8 TL 385.6 TL 290.6 TL 233.1 TL 195.8 TL 169.0 TL 148.7 TL 132.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 576.8 TL 385.6 TL 290.6 TL 233.1 TL 195.8 TL 169.0 TL 148.7 TL 132.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 576.8 TL 385.6 TL 290.6 TL 233.1 TL 195.8 TL 169.0 TL 148.7 TL 132.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 576.8 TL 385.6 TL 290.6 TL 233.1 TL 195.8 TL 169.0 TL 148.7 TL 132.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 576.8 TL 385.6 TL 290.6 TL 233.1 TL 195.8 TL 169.0 TL 148.7 TL 132.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 576.8 TL 385.6 TL 290.6 TL 233.1 TL 195.8 TL 169.0 TL 148.7 TL 132.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 576.8 TL 385.6 TL 290.6 TL 233.1 TL 195.8 TL 169.0 TL 148.7 TL 132.9 TL

    bu sayfada listelenen parça HELLA üretimidir ve Orjinal yedek parçadır. BEHRK 8FK351127901 numaralı ürünün oem kodu 7700273801 ,8200315744 ,8200953358 dur. RENAULT CLIO, RENAULT KANGOO, RENAULT THALIA vb araçlar içindir. 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :