0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Korna

    Marka: HELLA, 1899 yılında kurulan Alman firmasıdır. HELLA Grubu 2013/2014 yılında dünyanın ilk 50 otomobil üreticisi ve ilk 100 büyük Alman şirketi arasına girmiştir. Araç üretiminin yanı sıra yenilikçi aydınlatma sistemleri,elektronik sistemler de üretir. Far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı, role, müşür, beyin, akü sensörü vs. ürünleri arasındadır.

    Korna

    Orjinal Ürün
    41,82 TL (KDV Dahil) 41.82 62,82 TL
    - +
    Marka : HELLA Stok Kodu : 3AL002952811
    Tedarikçi Açıklaması :

    KORNA (KÜÇÜK KALIN 400 hz) - MARKA: ML - BM - YIL: BM - MOTOR: BM

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Frekans araligi, Hz 400
    Güç tüketimi, W 66
    Nominal gerilim, V 12
    Derinlik, mm 54
    Yapi yüksekligi, mm 122
    Yassi soket baglantisi
    E-kontrol isareti ile
    ECE-Normunu karsilamaktadir, R 28
    Gövde rengi, gri
    Ses yüksekligi, dB(A) 115
    Yüksek ses
    Ø, mm 97
    Kontr. isareti, E1 20011
    Koruma türü, 5K4K
    Sicaklik aral., °C -100
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    HYMER 086673000
    FORD 1825723
    MERCEDES-BENZ 0035420720
    HOLDER 021098
    MASSEY FERGUSON 1678404MO1A
    O & K 0216547
    FENDT Y2531011
    BOSCH 0986320133090
    MERIT 628102
    MERCEDES-BENZ 0035420702
    SCANIA 589680
    HOLDER 0001801206
    O & K 0718811
    FENDT 4355332M1
    HAKO 90005539
    ATLAS COPCO 3600136023
    HELLA 3AL006958327
    HELLA 3AL002952107
    HELLA 3AL002952016
    BMW 1367312
    DAF 0867508
    MERCEDES-BENZ 0035421320
    OPEL 1228057
    VOLVO 11802744
    AGRIA 47675
    MASSEY FERGUSON 1678404M1
    KRAMER 1000156059
    HELLA 3AL002952277
    HELLA 002952811
    MOTOMETER E120011
    A0035421320
    MERCEDES-BENZ A0035420702
    MERCEDES-BENZ 966527
    MASSEY FERGUSON 5050022200
    DEMAG X86097518000
    ATLAS COPCO 0320043011
    KOMATSU V20770004
    KOMATSU 2590998021954
    VALMET 1367310
    BOSCH 61331367310
    VEMO 61331367312
    NATO A0035420720
    BMW 111951213D
    BMW F238900020041

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 21.9 TL 14.7 TL 11.0 TL 8.9 TL 7.4 TL 6.4 TL 5.7 TL 5.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 21.9 TL 14.7 TL 11.0 TL 8.9 TL 7.4 TL 6.4 TL 5.7 TL 5.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 21.9 TL 14.7 TL 11.0 TL 8.9 TL 7.4 TL 6.4 TL 5.7 TL 5.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 21.9 TL 14.7 TL 11.0 TL 8.9 TL 7.4 TL 6.4 TL 5.7 TL 5.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 21.9 TL 14.7 TL 11.0 TL 8.9 TL 7.4 TL 6.4 TL 5.7 TL 5.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 21.9 TL 14.7 TL 11.0 TL 8.9 TL 7.4 TL 6.4 TL 5.7 TL 5.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 21.9 TL 14.7 TL 11.0 TL 8.9 TL 7.4 TL 6.4 TL 5.7 TL 5.1 TL

    Array

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :