0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Kanalli V kayisi
    Kanalli V kayisi Kanalli V kayisi

    Marka: HUTCHINSON, 1853 yılında kurulmuş Fransız şirketidir. 1890'da bisiklet lastiği üretimiyle başlayan faaliyetleri, günümüzde 25 ülkede 30 bin çalışanıyla devam etmektedir. Otomotiv sektöründeki hizmetleri, titreşim önleyici sistemler (kütle sönümleyici), contalar, sıvı transfer sistemleri (klima, radyatör hortumları) geliştirmek üzerinedir.

    Kanallı Kayış 5 Kanal Renault R11 Flash, R21 Manager

    Muadil Ürün
    23,14 TL (KDV Dahil) 23.14 35,14 TL
    - +
    Marka : HUTCHINSON Stok Kodu : 5PK850
    Tedarikçi Açıklaması :

    (850 K 5) KANALLI KAYIŞ 5 KNL.R11-FLASH-R21-MNGR (58353)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk [mm] 850
    Kaburga sayisi 5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    CITROËN 5750H5
    CITROËN 96046090
    CITROËN 96046092
    CITROËN 96161329
    FIAT 7553224
    FORD 1370971
    FORD 6M5Q6C301AB
    FORD 1563257
    FORD 6M5Q6C301AA
    HONDA 31110PWAG01
    LANCIA 7553224
    LANCIA 7553226
    PEUGEOT 5750C4
    PEUGEOT 575085
    PEUGEOT 96161329
    PEUGEOT 96046092
    RENAULT 7700744961
    RENAULT 7700729540
    RENAULT 98423681
    TOYOTA 9091602185
    TOYOTA 9091602184
    TOYOTA 9091602158
    VOLVO 30777530
    VOLVO 3342138
    VOLVO 8692955
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    HONDAJAZZHatchback2002 - 20081.257 KW
    LANCIADELTA IHatchback1986 - 19891.9 Turbo DS59 KW
    PEUGEOT605Sedan1989 - 19993.0123 KW
    PEUGEOT605Sedan1989 - 19993.0 SV 24147 KW
    RENAULT19Sedan1988 - 19921.768 KW
    RENAULT19Sedan1988 - 19921.779 KW
    RENAULT19Sedan1993 - 19951.768 KW
    RENAULT19Sedan1992 - 19941.867 KW
    RENAULT19Sedan1992 - 19951.865 KW
    RENAULT19Hatchback1992 - 19951.865 KW
    RENAULT19Sedan1992 - 19951.866 KW
    RENAULT19Hatchback1992 - 19951.866 KW
    RENAULT19Cabriolet1992 - 19961.865 KW
    RENAULT19Cabriolet1993 - 19961.866 KW
    RENAULT21Kombi1986 - 19891.754 KW
    RENAULT21Kombi1986 - 19891.769 KW
    RENAULT21Kombi1986 - 19931.755 KW
    RENAULT21Kombi1989 - 19931.766 KW
    RENAULT21Kombi1988 - 19931.7 KAT54 KW
    RENAULTSUPER 5Hatchback1987 - 19951.764 KW
    RENAULTSUPER 5Hatchback1986 - 19911.7 i69 KW
    RENAULTTRAFICKutu1992 - 19941.750 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs1992 - 19941.750 KW
    VOLVOC30Hatchback2006 - Sonrası2.4 i125 KW
    VOLVOC30Hatchback2010 - SonrasıD4130 KW
    VOLVOC30Hatchback2006 - SonrasıD5120 KW
    VOLVOC30Hatchback2006 - SonrasıD5132 KW
    VOLVOC30Hatchback2006 - SonrasıT5162 KW
    VOLVOC70Cabriolet2006 - Sonrası2.4103 KW
    VOLVOC70Cabriolet2007 - Sonrası2.4 D120 KW
    VOLVOC70Cabriolet2010 - SonrasıD4130 KW
    VOLVOC70Cabriolet2006 - SonrasıT5162 KW
    VOLVOC70Cabriolet2007 - SonrasıT5169 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - Sonrası2.4103 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - Sonrası2.4125 KW
    VOLVOS40Sedan2006 - Sonrası2.4 D5132 KW
    VOLVOS40Sedan2010 - SonrasıD4130 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - SonrasıT5162 KW
    VOLVOS40Sedan2007 - SonrasıT5169 KW
    VOLVOS40Sedan2004 - SonrasıT5 AWD162 KW
    VOLVOS40Sedan2007 - SonrasıT5 AWD169 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - Sonrası2.4103 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - Sonrası2.4125 KW
    VOLVOV50Kombi2006 - Sonrası2.4 D5132 KW
    VOLVOV50Kombi2007 - Sonrası2.4 Tdi120 KW
    VOLVOV50Kombi2010 - SonrasıD4130 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - SonrasıT5162 KW
    VOLVOV50Kombi2007 - SonrasıT5169 KW
    VOLVOV50Kombi2004 - SonrasıT5 AWD162 KW
    VOLVOV50Kombi2007 - SonrasıT5 AWD169 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 12.1 TL 8.1 TL 6.1 TL 4.9 TL 4.1 TL 3.6 TL 3.1 TL 2.8 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 12.1 TL 8.1 TL 6.1 TL 4.9 TL 4.1 TL 3.6 TL 3.1 TL 2.8 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 12.1 TL 8.1 TL 6.1 TL 4.9 TL 4.1 TL 3.6 TL 3.1 TL 2.8 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 12.1 TL 8.1 TL 6.1 TL 4.9 TL 4.1 TL 3.6 TL 3.1 TL 2.8 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 12.1 TL 8.1 TL 6.1 TL 4.9 TL 4.1 TL 3.6 TL 3.1 TL 2.8 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 12.1 TL 8.1 TL 6.1 TL 4.9 TL 4.1 TL 3.6 TL 3.1 TL 2.8 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 12.1 TL 8.1 TL 6.1 TL 4.9 TL 4.1 TL 3.6 TL 3.1 TL 2.8 TL

    5PK850 Stok kodulu Kanalli V Kayisi ürünü, Yan Sanayi üründür. CITROEN XM, FIAT REGATA, FIAT RITMO I, FORD FOCUS, FORD KUGA, HONDA CIVIC, HONDA JAZZ, LANCIA DELTA I, LANCIA PRISMA, MITSUBISHI COLT, MITSUBISHI LANCER ve bu gibi marka otomobillere uymaktadır. 5750H5 ,96046090 ,96046092 OEM Numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :