Tüm yedek parçalarda geçerli, size özel hediye çekinizi almak için tıklayın.
0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Alternatör Gergi Rulmanı
    Kayis gerdirici, Triger kayisi Kayis gerdirici, Triger kayisi

    Marka: INA, Schaeffler Grup markası olup 1946 yılında kurulmuş Alman firmasıdır. Birçok yeniliğe imza atmış, dünyanın birçok yerinde üretim ve dağıtım ağına sahip önemli bir markadır. Bilyalı rulmanlar, makaralı rulmanlar, iğneli rulmanlar, mafsal rulmanları ve burçlar, vidalı mil rulmanları, triger set bilyaları, ön aks bilyaları, gergi bilyaları, kayışları başlıca ürünleridir.

    Eksantrik Gergi Rulmanı Opel Omega B 2.5 V6 3.0 V6 Motorlu 1994-2001 Arası, Vectra V 2.5 V6 3.0 V6 Motorlu 1995-2000 Arası, Saab 9-5 3.0V Motorlu

    Orjinal Ürün
    205,20 TL (KDV Dahil) 205.20
    Marka : INA Stok Kodu : 533007920
    Tedarikçi Açıklaması :

    EKSANTRİK GERGİ RULMANI OMEGA B 2.5 V6-3.0 V6 (94-01)- VECTRA B 2.5 V6-3.0 V6 (95-00)- SAAB 9-5 3.0V

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj malzemesi ile
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 5636420
    OPEL 5636417
    OPEL 90466473
    OPEL 636385
    OPEL 90528222
    OPEL 5636730
    OPEL 9128444
    OPEL 9120501
    OPEL 90570844
    SAAB 4623906
    SAAB 4773842
    VAUXHALL 9128444
    GENERAL MOTORS 9128444
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELOMEGASedan1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.5 i V6125 KW
    SAAB9-5Sedan1998 - Sonrası3.0 V6t147 KW
    SAAB9-5Kombi1998 - Sonrası3.0 V6t147 KW
    SAAB900Hatchback1993 - 19982.5 -24 V6125 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.5 -24 V6125 KW
    SAAB900Coupe1993 - 19982.5 -24 V6125 KW
    SAAB9000Sedan1994 - 19983.0 -24 V6 CD/CDE155 KW
    SAAB9000Hatchback1994 - 19983.0 -24 V6 CS/CSE155 KW

    Alternatör oluşturan temel parçalarından biri olan alternatör gergi rulman'dır. Bunlardan başka rotor'da akım geçirdiği kömür sistemi, rotorun yumuşak dönmesini sağlayan gergi rulman, akımı kontrol eden regülatör, hareket alan kasnak ve ana parçaları soğutmak için pervane bulunmaktadır. Bu parçalar ön ve arka kapaklar tarafından taşınır. Rulman her zaman gergin olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 107.5 TL 71.9 TL 54.2 TL 43.5 TL 36.5 TL 31.5 TL 27.7 TL 24.8 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 107.5 TL 71.9 TL 54.2 TL 43.5 TL 36.5 TL 31.5 TL 27.7 TL 24.8 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 107.5 TL 71.9 TL 54.2 TL 43.5 TL 36.5 TL 31.5 TL 27.7 TL 24.8 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 107.5 TL 71.9 TL 54.2 TL 43.5 TL 36.5 TL 31.5 TL 27.7 TL 24.8 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 107.5 TL 71.9 TL 54.2 TL 43.5 TL 36.5 TL 31.5 TL 27.7 TL 24.8 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 107.5 TL 71.9 TL 54.2 TL 43.5 TL 36.5 TL 31.5 TL 27.7 TL 24.8 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 107.5 TL 71.9 TL 54.2 TL 43.5 TL 36.5 TL 31.5 TL 27.7 TL 24.8 TL

    533007920 Stok kodulu Alternatör Gergi Rulmanı ürünü, Orjinal üründür. OPEL OMEGA, OPEL VECTRA, SAAB 9-5, SAAB 900, SAAB 9000 ve bu gibi model araçlara uymaktadır. 5636420 ,5636417 ,90466473 OEM Numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :