0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Volan
    Volan Volan

    Marka: LUK, 1965 yılında Almanya'da kurulmuştur. Yürüyen aksam tedarikçisi olarak adını duyurmuştur. Debriyaj ve süspansiyon grubunda kaliteli ürünleri var. Otomatik şanzıman türbünleri, kavramalar, volanlar, rulmanlar vb. den oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi vardır.

    Debriyaj Volanı Opel Astra G, Vectra C, Signum ,zafira 2.0 Dti 16V Motorlu

    Orjinal Ürün
    1670,22 TL (KDV Dahil) 1670.22 2505,22 TL
    - +
    Marka : LUK Stok Kodu : 415016310
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEBRİYAJ VOLANI ASTRA G-VECTRA C-SIGNUM-ZAFIRA 2.0 DTI 16V (X20DTH-Y20DTH)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Motor donanimi İki diskli volana sahip motorlar için
    Araç donanimi manuel sanzimanli araçlar için
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 civata takimsiz
    azami serbest açi [derece] 17
    dislerin adedi (azami serbest açilarin tespiti) 6
    azami devrilme boşlugu [mm] 2,9
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Sürtünme kumanda diskli çift kütleli volan
    Tespit borularinin sayisi 10
    Ilave ürün/Ilave açiklama Kilavuz yataksiz
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 5616003
    OPEL 616875
    OPEL 9126543
    OPEL 616025
    OPEL 93174633
    OPEL 93184588
    TRIPLE FIVE 902306010
    TRIPLE FIVE L09023006010
    TRIPLE FIVE 902306009
    TRIPLE FIVE L0902300600
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELASTRAKombi1999 - 20042.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1999 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELASTRASedan1999 - 20052.0 DTI 16V74 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.0 DTI74 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.0 DTI74 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası2.0 DTI 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası2.0 DTI 16V74 KW
    OPELZAFIRAMPV2000 - 20052.0 DTI 16V74 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 875.2 TL 585.1 TL 440.9 TL 353.8 TL 297.0 TL 256.5 TL 225.7 TL 201.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 875.2 TL 585.1 TL 440.9 TL 353.8 TL 297.0 TL 256.5 TL 225.7 TL 201.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 875.2 TL 585.1 TL 440.9 TL 353.8 TL 297.0 TL 256.5 TL 225.7 TL 201.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 875.2 TL 585.1 TL 440.9 TL 353.8 TL 297.0 TL 256.5 TL 225.7 TL 201.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 875.2 TL 585.1 TL 440.9 TL 353.8 TL 297.0 TL 256.5 TL 225.7 TL 201.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 875.2 TL 585.1 TL 440.9 TL 353.8 TL 297.0 TL 256.5 TL 225.7 TL 201.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 875.2 TL 585.1 TL 440.9 TL 353.8 TL 297.0 TL 256.5 TL 225.7 TL 201.7 TL

    burada listelenen ürün LUK markadır ve Orjinal ürünüdür. LUKDV 415016310 numaralı ürünün oem numarası 5616003 ,616875 ,93184588 dur. OPEL ASTRA, OPEL SIGNUM, OPEL VECTRA, OPEL ZAFIRA vb otomobiller içindir. 14 gün içinde mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :