Tüm yedek parçalarda geçerli, size özel hediye çekinizi almak için tıklayın.
0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Hava kurutucusu kartusu, Basinçli hava sistemi
    Hava kurutucusu kartusu, Basinçli hava sistemi

    Marka: MAHLE, 1920 yılında Almanya'da kurulan dünyanın en büyük 30 otomotiv şirketinden birisidir. Piston sistemleri, silindir parçaları, subap sistemleri, hava ve ısı filtreleri üretir. 110 üretim tesisi ve Ar-Ge çalışmalarıyla sektördeki yerini korumaktadır.

    Hava Kurutucusu Kartusu, Basinçli Hava Sistemi

    Orjinal Ürün
    66,71 TL (KDV Dahil) 66.71
    Marka : MAHLE Stok Kodu : AL12
    Tedarikçi Açıklaması :

    KURUTUCU FILTRESI MERCEDES - MAN

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Yükseklik, mm 165
    Conta çapi, mm 109
    Baglanti disi, M39x1,5
    Gövde çapi, mm 136
    Vidali filtre
    Iç çap 2, mm 98,5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    LETOURNEAU 4324100202
    LETOURNEAU 4324202202
    LETOURNEAU 4329980202
    LETOURNEAU 4324102212
    LETOURNEAU 4324102222
    LETOURNEAU 4324102227
    DAF 1504900R
    DAF 699387
    IVECO 2992261
    IVECO 1907612
    IVECO 174767
    IVECO 8190984
    IVECO 8190948
    IVECO 3351454R1
    IVECO 8010002016
    IVECO 8123564
    MAN 11017455
    MAN 82521020013
    MAN 81521086001
    MAN 81521020010
    MAN 81521020013
    MAN 81521020008
    MAN 81521020009
    MAN 1368731
    MERCEDES-BENZ 0004300969
    MERCEDES-BENZ 0004293695
    MERCEDES-BENZ 0004291097
    MERCEDES-BENZ A0004300969
    MERCEDES-BENZ 8285141196
    MERCEDES-BENZ 0004300669
    MERCEDES-BENZ 0004293395
    MERCEDES-BENZ 0004293795
    SCANIA 377640
    SCANIA 1375997
    VOLVO 3090268
    VOLVO 3090236
    VOLVO 3091200
    VOLVO 3090288
    STEYR 79200361090
    STEYR 79200361087
    LIEBHERR 571352308
    RENAULT TRUCKS 5430018121
    RENAULT TRUCKS 5021170076
    RENAULT TRUCKS 5021170070
    RENAULT TRUCKS 5001830112
    RENAULT TRUCKS 5000295421
    DEMAG 76117673

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 32.3 TL 21.6 TL 16.3 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.3 TL 7.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 32.3 TL 21.6 TL 16.3 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.3 TL 7.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 32.3 TL 21.6 TL 16.3 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.3 TL 7.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 32.3 TL 21.6 TL 16.3 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.3 TL 7.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 32.3 TL 21.6 TL 16.3 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.3 TL 7.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 32.3 TL 21.6 TL 16.3 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.3 TL 7.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 32.3 TL 21.6 TL 16.3 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.3 TL 7.5 TL

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :