0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Piston
    Piston Piston

    Marka: MAHLE, 1920 yılında Almanya'da kurulan dünyanın en büyük 30 otomotiv şirketinden birisidir. Piston sistemleri, silindir parçaları, subap sistemleri, hava ve ısı filtreleri üretir. 110 üretim tesisi ve Ar-Ge çalışmalarıyla sektördeki yerini korumaktadır.

    Motor Piston Segman Std Renault Ducato, Master, Movano, Boxer 2.8 Td Motorlu

    Orjinal Ürün
    171,85 TL (KDV Dahil) 171.85 257,85 TL
    - +
    Marka : MAHLE Stok Kodu : 0095000
    Tedarikçi Açıklaması :

    MOTOR PİSTON SEGMAN (STD) DUCATO-MASTER-MOVANO-BOXER 2.8 TD (94.40) (3*2*2,5)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Ilave ürün/Ilave açiklama Sekmanli
    standart ölçüt (STD)
    Silindir çapi [mm] 94,4
    Uzunluk [mm] 96,75
    kompresyon yüksekligi [mm] 58,75
    Kanal derinligi 1 [mm] 19,45
    Kanal çapi [mm] 39,3
    Piston kafasi yüksekligi [mm] 8,5
    Saplama Ø [mm] 32
    pim uzunlugu [mm] 78
    Üst yüzey kaplamali
    Üretim numarasi 94 L 66
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Piston halkasina sahip
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 sogutma kanalli
    mekanik islenmis yag memesi için bosluk/kesit
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FIAT 2992044
    FIAT 99477111
    FIAT 500340853
    KOLBENSCHMIDT 94526600
    NÜRAL 8785470000
    NÜRAL 8785470002
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi1998 - 20012.8 iDTD 4x490 KW
    FIATDUCATOOtobüs1997 - 20022.8 TDI90 KW
    FIATDUCATOKutu1997 - 20022.8 TDI90 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi1998 - 20022.8 TDI90 KW
    FIATDUCATOKutu1999 - 20022.8 TDI 4x490 KW
    FIATDUCATOOtobüs1999 - 20022.8 TDI 4x490 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 1999B 110.45 16V 4x478 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 1999B 120.3590 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGERHafif ticari araç1996 - 1999B 120.3590 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 1999B 120.5590 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGERHafif ticari araç1996 - 1999B 120.5590 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGERDüz kasa kamyon-Sasi1996 - 1999B 120.6590 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGER Damperli araçDamperli araç1996 - 1999B 120.3590 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGER Damperli araçDamperli araç1996 - 1999B 120.5590 KW
    RENAULT TRUCKSMESSENGER Damperli araçDamperli araç1996 - 1999B 120.6590 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 90.1 TL 60.2 TL 45.4 TL 36.4 TL 30.6 TL 26.4 TL 23.2 TL 20.8 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 90.1 TL 60.2 TL 45.4 TL 36.4 TL 30.6 TL 26.4 TL 23.2 TL 20.8 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 90.1 TL 60.2 TL 45.4 TL 36.4 TL 30.6 TL 26.4 TL 23.2 TL 20.8 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 90.1 TL 60.2 TL 45.4 TL 36.4 TL 30.6 TL 26.4 TL 23.2 TL 20.8 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 90.1 TL 60.2 TL 45.4 TL 36.4 TL 30.6 TL 26.4 TL 23.2 TL 20.8 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 90.1 TL 60.2 TL 45.4 TL 36.4 TL 30.6 TL 26.4 TL 23.2 TL 20.8 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 90.1 TL 60.2 TL 45.4 TL 36.4 TL 30.6 TL 26.4 TL 23.2 TL 20.8 TL

    0095000 Referans kodlu Piston MAHLE markadır ürün FIAT DUCATO, RENAULT TRUCKS MESSENGER, RENAULT TRUCKS MESSENGER Damperli araç vb otomobillere uymaktadır. ürün 12 ay garantilidir. bu yedek parçayı teslim aldıktan sonra memnun kalmazsanız kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz sürece 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :