• Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  Sanziman Takozu

  MASTER
  Marka: MASTER
  (Yan Sanayi)
  Stok Kodu: 4261
  Rating
  %13

  indirim

  78.05TL
  67,87TL
  adet
  Tedarikçi Açıklaması: SANZIMAN TAKOZU (FIAT: TEMPRA)
  KOLAY İADE
  9 TAKSİT İMKANI
  GARANTİLİ ÜRÜN
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  24 SAATTE KARGO
  ARAÇ UYUMLULUĞUNU KONTROL ET EN YAKIN SERVİSİ BUL

  Sanziman Takozu: Motor bağlantı kulağının kopması ve debriyaj pedalına basılırken motorun bulunduğu yerden hareketine ve yer değiştirmesine ve kaymasına yol açtığı için de kavrama tutukluğuna sebebiyet verebilmektedir. Bağlantı kulağı yenileştirilmek suretiyle arıza giderilebilir. Sebebi tespit etmek için sesin kavramanın kavraşmış konumda mı yoksa ayırmış durumda mı geldiğine dikkat etmek gereklidir. Pedala basılırken mi yoksa pedal bırakıldığı zaman mı sesin geldiğini saptamak zorunludur.

  bu sayfada listelenen ürün MASTER markadır ve Yan Sanayi markadır. MAS-4261 kodlu ürünün oem kodu 7610157 , dur. FIAT TEMPRA, FIAT TIPO vb otomobiller içindir.14 iş günü içinde mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz.
  MASTER-SPORT bir Alman markasıdır. Avrupa'nın birçok yerinden kolayca ulaşılabilir dağıtım ağına sahiptir. Özellikle Skoda, Renauld, Dacia, Lada markalarına odaklanmakla birlikte bütün Avrupa araçları için her çeşit yedek parça sağlar.
  Marka Hakkında (Muadil Ürün)
  Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

  Benzer Ürünler

  Sanziman Ust Takozu

  Sanziman Ust Takozu

  RAPRO
  TRY 69.82TRY 64.86
  Takoz Sanziman

  Takoz Sanziman

  MGA
  TRY 79.43TRY 69.07
  Sanziman Takozu

  Sanziman Takozu

  GB
  TRY 72.02TRY 62.63
  Sanziman Takozu

  Sanziman Takozu

  GLOBAL
  TRY 80.93TRY 74.31
  Sanziman Takozu

  Sanziman Takozu

  ÜÇ-EL
  TRY 89.63TRY 81.70
  adet
  Sepete Ekle