0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sol Ön Amortisör
    Amortisör Amortisör

    Marka: MAYSAN MANDO, 1969 yılında Maysan olarak kurulup Türkiye'nin ilk AMORTİSÖR üretimi yapan firması oldu. 1997 yılında Güney Kore şirketi Mando ile ortaklık kurdu. Günümüzde otomobil üreticilerine de ürün sağlayan firma önemli oranda ihraç da gerçekleştirir.

    Ön Amortisör Sol Avente

    Muadil Ürün
    140,96 TL (KDV Dahil) 140.96 210,96 TL
    - +
    Marka : MAYSAN MANDO Stok Kodu : S9416675
    Tedarikçi Açıklaması :

    ÖN AMORTİSÖR SOL AVENTE

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Amortisör türü Yag basinci
    Parametre S9416675
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    HYUNDAI 5465127000
    HYUNDAI 5465129050
    HYUNDAI 5465129052
    HYUNDAI 5466129150
    HYUNDAI 5466129052
    HYUNDAI 5466127100
    HYUNDAI 5466129050
    HYUNDAI 5465129150
    HYUNDAI 5465127100
    HY
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    HYUNDAICOUPECoupe1998 - 20021.6 16V85 KW
    HYUNDAICOUPECoupe1996 - 20021.6 i 16V84 KW
    HYUNDAICOUPECoupe1996 - 20022.0 16V102 KW
    HYUNDAICOUPECoupe2001 - 20022.0 16V99 KW
    HYUNDAILANTRASedan1996 - 20001.5 12V65 KW
    HYUNDAILANTRAKombi1997 - 20001.5 12V65 KW
    HYUNDAILANTRASedan1995 - 20001.6 16V84 KW
    HYUNDAILANTRAKombi1996 - 20001.6 16V84 KW
    HYUNDAILANTRASedan1995 - 20001.6 i66 KW
    HYUNDAILANTRAKombi1996 - 20001.6 i66 KW
    HYUNDAILANTRASedan1995 - 20001.8 16V94 KW
    HYUNDAILANTRAKombi1996 - 20001.8 16V94 KW
    HYUNDAILANTRASedan1998 - 20001.9 D50 KW
    HYUNDAILANTRAKombi1998 - 20001.9 D50 KW
    HYUNDAILANTRAKombi1996 - 20002.0 16V102 KW
    HYUNDAILANTRASedan1996 - 20002.0 16V102 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 73.9 TL 49.4 TL 37.2 TL 29.9 TL 25.1 TL 21.6 TL 19.0 TL 17.0 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 73.9 TL 49.4 TL 37.2 TL 29.9 TL 25.1 TL 21.6 TL 19.0 TL 17.0 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 73.9 TL 49.4 TL 37.2 TL 29.9 TL 25.1 TL 21.6 TL 19.0 TL 17.0 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 73.9 TL 49.4 TL 37.2 TL 29.9 TL 25.1 TL 21.6 TL 19.0 TL 17.0 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 73.9 TL 49.4 TL 37.2 TL 29.9 TL 25.1 TL 21.6 TL 19.0 TL 17.0 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 73.9 TL 49.4 TL 37.2 TL 29.9 TL 25.1 TL 21.6 TL 19.0 TL 17.0 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 73.9 TL 49.4 TL 37.2 TL 29.9 TL 25.1 TL 21.6 TL 19.0 TL 17.0 TL

    Burada listelenen Amortisör ürünü 24 ay garantilidir ve MAYSAN MANDO ürünü Yan Sanayi yedek parçadır. 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. bu yedek parça HYUNDAI COUPE, HYUNDAI LANTRA vb otomobillere uymaktadır. bu Amortisör nin stok kodu MAYSAN S9416675 orjinal referans numarası 5465127000 ,5465129050 ,5465129610 .

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :